Şimdi Ara

SFR: HTC Magic, Nexus One ile beraber bu yaz v2.2 Froyo güncellemesi alabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil işletim sistemi Android ile beraber Google'ın en yakın partnerlerinden birisi haline gelen HTC'nin 2010 yılı içinde piyasaya sürülen modellerine yakın zamanda v2.2 ''Froyo'' güncellemesi gelmesi merakla beklenmekte.

Fransa'nın en büyük servis sağlayıcılarından SFR, blogunda Magic modelinin Google Nexus One ile beraber yaz aylarında güncelleme alabileceğini belirtmiş. Ancak bu yıl tanıtılan ve SFR tarafından hali hazırda satılan Wildfire, Legend ile ilgili herhangi bir gelişmeye yer verilmemesi akıllarda soru işareti bırakmıyor değil. Zira Magic, bu modellerden çok daha önce piyasaya sürülmüştü. HTC Magic'in teknik özelliklerini gündeme getirirsek;

? Quadband GSM - HSDPA şebekesi desteği

? 3.2 inç, 320x480 piksel dokunmatik TFT ekran, ivme sensörü

? 528 MHz Qualcomm MSM7200 işlemci

? 288 MB RAM / 512 MB ROM

? 3.2 MP kamera, otomatik odaklama

? microSD kart girişi, miniUSB slotu

? WI-FI 802.11 b/g - Bluetooth bağlantıları

? 1340 mAh batarya

• Htc wildfire ı 4 gözle bekliyoruz. Onun donanımı da android 2,2 yi destekler herhalde. Umarım biran önce Türkiye ye de gelirde uygun fiyatlı bir android telefonumuz olur. Blackberry marketin açıldığı gibi android market te artık açıksa süper olacakta google potansiyelin farkında mı değil yoksa youtube ve diğer yasaklamalardan dolayı çok mu kızgın onu anlamadım.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 3 Temmuz 2010; 14:58:57 >
  • aksine 2.2 ile performancr articaktir flash açmamak koşulu ile
  • Yaklaşık 6 aylık HTC Magic kullanıcısıyım .
    Bırakın 2.2'yi henüz 2.1 ile alakalı en ufak bir gelişme bile yok .
    Sürekli ertelenen güncelleme tarihi ile 2.2 güncellemesi seneye belki gelir ...
  • günecellemeler nedense çok gecikiyor gibime geliyor.. artı daha da basitleştirmeliler prosedürleri... tek tıkla güncellese alet kendini..
  • Android li cihazlarda firmaların arayüzleri ve cihazların farklı donanımsal özelliklerinden dolayı güncellemelerde bu tür aksaklıkların yaşanması normal.
    Bu sorunları gören Google yeni versiyonlarda cihaz üreticilerinin arayüzlerini kullanmayı kaldırarak güncelleme kargaşasını en aza indirmeye çalışıyor.
    İleriki zamanlarda tek noktadan güncellemeler yapılabilir. Ama bu iş için Google ın epey emek vermesi gerekiyor.
  • arkadaşlar benim telefonun ön kapagı kırıldı bana hangi siteden bulabilirim bi adres yollarmısınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.