Şimdi Ara

Apple'dan beyaz iPhone 4'le ilgili açıklama geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
16.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın iPhone 4'ü satışa sunmaya hazırlanan Apple, "beyaz iPhone 4" ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. Firmanın basın odasında yer alan açıklamada beyaz iPhone 4'lerin üretimindeki zorluklardan dolayı raflardaki yerlerini ancak Temmuz ayının ortasında alacağı, siyah iPhone 4'lerdeyse böyle bir sorun bulunmadığını belirtildi.

Yapılan basın açıklamasının yanı sıra Apple, iPhone 4'ün kullanım kılavuzunu ürünün destek sayfasında yayınladı.

Bu arada iPhone 4'ün satışa sunulmasına 1 gün kala, Apple mağazalarının önünde iPhone kuyruğu oluşmaya başladı;

Regent Street, Londra

San Francisco, California

• Resimler gözükmüyor üstad.
  • beyaz iphone bekleyenler için üzücü benim gibi siyah iphone bekleyenler için önemsiz bir haber.

bundan önceki serilerde beyaz daha çok hoşuma gidiyordu ama iphone 4 de ön tarafta beyaz olunca o cazibesini yitirmiş gibi
    geldi bana.

''iphone 4 black forever''
  • haber icin tesekkurler shady
  • Mağaza önünde bekleme olaylarının altında yatan karışık kuruşuk işlere hayranım, keşke araştırmacının biri şuna bir gizli kamera atsa.
  • mağaza önünde bekleme olayı da ayrı bi maceradır şimdi
  • yahu ne enteresan insanlar var ne demeye kuyrukta bekleşirler..hatta günler öncesinden

anlamak güç.. sanki kaçıyor yada köküne kıran girecek de yitip gidecek
  • Benim için kötü haber.
    Sanırım o kadar bekleyemem
  • sağol shady; madem oyle daha pahalı olsun beyazlar tam apple'lık bir strateji
  • Siyah iphone ayrı bi güzel!! Ayrı bir tadı var.
  • beyaz bence daha özel
  • Burda olsa bizde kuyrukda sabahlardık.
  • Beyazı da çok güzel. Ne gibi bir zorluk var ki üretiminde?
  • Beyaz iphonelarda ahizenin ust kisminda bi dikdortgen sekil var siyahlarda ise goremedim nedir bu bilen var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gennosuke

yahu ne enteresan insanlar var ne demeye kuyrukta bekleşirler..hatta günler öncesinden

oradaki amaç sadece eğlenmek zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Gennosuke

yahu ne enteresan insanlar var ne demeye kuyrukta bekleşirler..hatta günler öncesinden

AHAHAHAH Ne güldüm ya

• Bende anlam vermezsin onceden bu beklemeye ama ufak bir arkdas ekibiyle eğlenceli olabilir. Telefonu almaya heycan katıyor. Tabi ışi gücü olmayan için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

Beyaz iphonelarda ahizenin ust kisminda bi dikdortgen sekil var siyahlarda ise goremedim nedir bu bilen var mi ?

benim de dikkatimi çekti bilen varsa açıklayabilirmi?
  • Beklemek ayrı bir macera valla ya
  • Benim için sorun yok ben beklerim.Acele edip istemedigim siyahı alacagıma 1 ay geç alır beyaz ı alırım yinede..sanki iphone kullanmadık.: )..idare ederiz biraz daha ne olacak...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.