Cardfinans puan kullanma
7 Cevap7958 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1127 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
terbüyesüzcanavar
23 Haziran 2010; 18:31:51 

Arkadaşlar bu kartın anlaşmalı mağazaları gösteren bir sayfası yok sanırım bulamadım, yaklaşık 50 lira puan var nerde kullanabilirim. Carrefour, bim, tansaş, çağdaş, collezone vs gibi mağazalarda kullanılabiliyor mu bilen yardımcı olsun.

Hizmet ediyorum insanlara hayvanlara doğaya. Kağıtları camları dışarıda dahi sağa sola atmayıp elimden geldiğince ayrı poşetleyip toplu çöpün yanına koyuyorum ki başkalarına para kazandırıyorum. Biten pilleri atık pil kutusuna atıp doğaya zarar vermiyorum. Yediğim etin kemiğini kedi köpeğe yiyemeyeceğim bayat ekmeği kuşlara veriyorum. Tükettiğim meyvelerin çekirdeklerini doğaya dikemezsem uygun gördüğüm yerelere serpip hiç yoktansa o tohumlara bir şans tanıyorum. Hiç zor değil inan çok mutlu oluyorum. ************* En Komik Video ve Resimler ************* beruby,nakitkazan sitelerinden uzak durun.

1127 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
terbüyesüzcanavar
23 Haziran 2010; 19:26:34 

İnsanlık ölmüş vallahi... Ya forumda hep çoluk çocuk var kartı yok, ya kart hiç kullanılmıyor..

Hizmet ediyorum insanlara hayvanlara doğaya. Kağıtları camları dışarıda dahi sağa sola atmayıp elimden geldiğince ayrı poşetleyip toplu çöpün yanına koyuyorum ki başkalarına para kazandırıyorum. Biten pilleri atık pil kutusuna atıp doğaya zarar vermiyorum. Yediğim etin kemiğini kedi köpeğe yiyemeyeceğim bayat ekmeği kuşlara veriyorum. Tükettiğim meyvelerin çekirdeklerini doğaya dikemezsem uygun gördüğüm yerelere serpip hiç yoktansa o tohumlara bir şans tanıyorum. Hiç zor değil inan çok mutlu oluyorum. ************* En Komik Video ve Resimler ************* beruby,nakitkazan sitelerinden uzak durun.

2809 Mesaj
23 Haziran 2010; 19:42:58 

dr de geçiyor kitap alabilirsin

1127 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
terbüyesüzcanavar
23 Haziran 2010; 22:51:47 

carrefourda kullandım ve anladım ki bu foruma karı kızdan bahsedip rayting toplamak lazım topice...

640 Mesaj
30 Kasım 2010; 13:14:23 

web sitesi varmı cardfinans puan kullanbilecğimiz

1325 Mesaj
30 Kasım 2010; 13:25:46 

sitesinde var. herhangibir sektör seçip arama yapın.

http://www.cardfinans.c...e-markalar/default.aspx

DEXTER - MERLİN - THE BIG BANG THEORY - TWO AND A HALF MEN - V (VISITORS) - HOW I MET YOUR MOTHER - FRINGE - SUPERNATURAL - THE VAMPIRE DIARIES - SOUTH PARK - THE MENTALIST - CHUCK - HUMAN TARGET - SPARTACUS: BLOOD AND SAND

357 Mesaj
7 Ağustos 2012; 19:22:29 

metro marketlerde de geçerli

5912 Mesaj
19 Temmuz 2013; 10:37:16 

UP

Arkadaşlar cardfinansda puan var

sitesinde var. herhangibir sektör seçip arama yapın.

http://www.cardfinans.c...e-markalar/default.aspx

demişsiniz ama orda her firma var .. darty bimeks vs bunlarda para puan gecip gecmedigini gösteren birşey yok. Harici hdd alacagım üstüne koyup bilen varsa nerde kullanırız yazarsa iy iolur

steam id: MERT1905X
DAYZ oynamak isteyenler ekleyebilir.(ekledikten sonra kendinizi tanıtın arkadaslar)
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Cardfinans puan kullanma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.215