Şimdi Ara

Zotac, GeForce GTX 480 AMP! Edition ile birlikte Razer DeathAdder oyuncu faresini verecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Zotac, ürün gamındaki en hızlı model olan GeForce GTX 480 AMP! Edition ile birlikte Razer DeathAdder oyuncu faresini vereceğini açıkladı. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan DirectX 11 destekli GF100 GPU'sunun güç verdiği Zotac GeForce GTX 480 AMP! Edition, 384-Bit bellek veri yolu desteğine, 480x paralel işlem birimine ve 1536MB GDDR5 bellek kapasitesine sahip. Zalman'ın VF3000 soğutucusu ile donatılan ve fabrika çıkışı hız aşırtmalı olarak sunulan kartın grafik işlem birimi 756MHz'de, bellekleri de 3800MHz'de çalışıyor. 4 yollu SLI desteğine ve 3DVision Surround teknolojisine destek sunan ekran kartında, iki adet DVI ve bir adet Mini HDMI konnektörüne yer veriliyor.

Zotac GeForce GTX 480 AMP! Edition ile verilecek Razer Death oyuncu faresi ise 3500 dpi lazer sensöre, 5 adet programlanabilir butona, Hyperesponse tuşlarına, altın kaplı USB konnektörüne ve ultra-ince teflon ayaklara sahip olan fare, sağ elini kullanan oyuncular için tasarlanmış. Zotac tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen özel paketin fiyatı hakkındaysa henüz herhangi bir açıklamada bulunulmadı.

• ilk defa zotacın bir amp edition modelini acaip derecede beğendim .
  • Amp! Edition + Razer DeathAdder Mouse + Özel Soğutucu
    Fiyatı herhalde 1500TL'nin üzerinde olur artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 23 Haziran 2010; 5:34:00 >
  • A4 Techi hiçbirşeye değişmem
  • aynı fiyat atalığında olsa ben öyle bi değişirimki razer i a4 e

ama gel görki fiyatları çok yüksek razer in
  • Hayatım boyunca tüm oyunlarımı A4 Tech lerle oynadım kesinlikle ele oturan en iyi kablolu maus diyebilirim.

Zotac, GeForce GTX 480 AMP! Edition ile birlikte Razer DeathAdder oyuncu faresini verecek

• Kart güzel ama soğutucunun 3 slot kaplaması kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

Hayatım boyunca tüm oyunlarımı A4 Tech lerle oynadım kesinlikle ele oturan en iyi kablolu maus diyebilirim.

bırak en iyi kablolu mause ayaklarını,sen mause gormemişin.

• Mausun tipi şekli şemalı mi önemli sence? En önemli şey eline nasıl oturduğudur.Eğer eline oturmuyor ve rahatsızlık hissi veriyosa isterse dünyanın en şekil en pahalı mausu olsun ne farkeder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

Hayatım boyunca tüm oyunlarımı A4 Tech lerle oynadım kesinlikle ele oturan en iyi kablolu maus diyebilirim.

• Heralde bu bi ilk olsa gerek mouse hediyesi
  • şeker verir gibi.mause veriyoruz tipi bişi olmuş.umarım mause efendi fazla bozmaz fiyatı düşürceği yerde.
  • öyle fakat razerda o kadar kaliteli bi marka. İnsanın eline oturmayacak bi fare yapmasıda beklenemez dimi... O kadar arge çalısmaları yapıyolar
  • abi yuh mantıga bak sanki her mouseu tuttun, denedin a4techler en iyi oturan diyorsun ,tebrikler devam!
  • mouse tartısması yapmayın

mouse vercegıne cok kalıtelı termal macun verse ya
  • Fare vereceğine Mini HDMİ kablosu verseymişte, millet birde kablo masrafına girmeseymiş. Gerçi akıl karı olmayan 480 alan birde kablo alıverir canım !
  • evet 9400GT de en iyi ekran kartı zaten.
  • şu soğutucu ayrıca satılsın başka birşey istemiyorum.
  • kart güzel zaten, yanında da razer mouse. ilginç bir ikili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksmoke

şu soğutucu ayrıca satılsın başka birşey istemiyorum.

patron ne işin var hava soğutmayla senin gtx 480'e su suğutma yakışır gerçi su soğutma oluyor mu bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.