Şimdi Ara

Yeni nesilin türk kızları çok bozuldu (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
6
Favori
85.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Herifin Teki

quote:

Orijinalden alıntı: hug

Herifin teki, o zaman ileride evlatlarımız "Vay be, acaba annem gençliğinde kimlerle yattı kalktı" diye düşünmez mi? Mide bulandırıcı bişey değil mi? Tamam çok çağdaş bişey herkesle yatıp kalkmak ama mide bulandırcı be kardeşim he? Hadi he de ergen kardeşim he?

Öncelikle insanlar çağdaş olma uğruna birileriyle yatıp kalkmalı etrafa şov yapmalı demiyorum ben. Eğer iki insan birbirinden elektrik aldıysa birşeyler paylaşması veya beraber olması kadar doğal birşey yok, önemli olan yürekten istiyor olmak. Ayrıca kişinin annesi gerçekten severek birşeyleri paylaştıysa zamanında karşı tarafla, bunun neresi mide bulandırıcı? Senin tabirinle "he" diyorum ben bu tarz olaylara. Bu tabi ki benim fikrim, belki de yanılıyorumdur. Bilemem..

Kazançakisin ünlü romanı"zorba"da derki."eğer bi kadın yatağında yalnız uyuyorsa;Bu,dünyadaki bütün erkeklerin ayıbıdır".burda herifin teki olaya farklı ve bence baya güzel yaklaşmış.diğer arkadaşlara küçük bi hatırlatma;gelecekte evleneceğiniz kadın şu an da hiç tanımadığınız bi erkekle nelerr nelerrr yaptı,yapıyor,yapacak;taki kendini size tabiri caizse sizin deyiminizle "kakalayana(!)" kadar.eğer olaya bozuk,kirlenmiş,kaşar standartlarında(!) bakmak istersenizde önce bi aynaya bakın.toplumumuzda erkeklerin %95 e yakınının ilk cinsel deneyimlerini genelevlerde yaşadığını hatırlarsak(hatta bir kısmını babaları ellerinden tutup götürüyo),erkeklerin birçoğu zaten eşlerini çoktaaan aldatmış oluyo,peki o zaman bu erkekler sizce bozuk,kirlenmiş,kaşar standartlarında hangi klasmanda yer alıyo?(!) yada o kadının illa birileriyle yatmış olmasımı ağrınıza gidiyo,peki o zaman öpüşmüş olması yada el ele tutuşmuş olması ne kadar bozukluk göstergesi ola ki (!)? French kiss ten yada oral,anal muhabbetlerinden bahsetmiyorum bile,çünkü emin olun böyle bi'vukuatı'olmuşsa ruhunuz duymaz.Tabiki size apaçi olun demiyorum,,bende onlardan oldukça nefret ediyorum.hatta bence maalesef onlar kendilerini topluma bu şekilde ispatladıklarını zanneden zavallılar.ama suç onların değil, tabiki toplumun.Neyse,bence aradığınız kadının kriteri sadece bakirelik gibi çağ dışı bi istek olmasın.çünkü sonunda üzülen siz olursunuz.kadınların erkeklerden farklı o kadar çok yanları varki.eğer evlilik kriterinizi sadece bi zar üzerine inşa ederseniz,dünyanın en hüzünlü hayatını yaşarsınız emin olun.nasihat değil tabiki ama küçük bi tavsiye benden, eğer ileride evlilik gibi bi karar vereceğinize inanıyorsanız, o zaman öncelikle kadınları anlamaya çalşınız.onları tanımaya çalışınız,sizden ne kadar farklı ve hatta aynı olduklarını anlamaya başladığınızda kafanızdaki basmakalıp(bozuk,kaşar,kirlenmiş)ifadelerin yerine çok daha gerçekçi varsayımlarda bulunmaya başlayabilirsiniz. ama onları tanımak için öncelikle onlarla tanışmanız gerekBence asosyal yönlerinizden arınmanız güzel bi adım olabilir mesela.
    Neyse fazla uzatmıyım, herşeyin en mükemmelini istemeden önce biraz dönüp kendinize bakın.O hopless romantic tavırları,o"bu kız bana baktı bana aşık oldu,kanka"modlarını,o adını bile bilmediğiniz kişi sırf diğerlerinden biraz bakımlı diye ilk görüşte aşık olma saçmalığını bi kenara bırakın.Çünkü genelde o ilk görüşte aşık olduğunuzu zannettiğiniz kadınla şans eseri birşeyler yaşamaya başlarsanız olacakları size anlatıyım.Önce sizin tabirinizle onu elde edersiniz,neden o kadının istediğiniz kadın olmadığını ve ondan nefret etmeye başladığınızı anlayamaz,hatta afallar ve ardındanda o kadından ayrılırsınız..biz bunları kitaplarımızda anlattık(Bkz.Yashar Muri Höstürk) Bi kadını tanıdıkça,anladıkça ona aşık olmaya başlamanın verdiği mutluluğu yaşayın.emin olun o apaçilerden daha mutlu olucaksınız .kadınlarımıza b*k atmadan önce onları anlamaya çalışın ve şunu bilin ki kimsenin bedeni kendisinden başka kimsenin zimmetinde değildir,olamaz.
  • beyler anne denmiş...
  • Hepsi bunun gibiler yüzünden işte..

Yeni nesilin türk kızları çok bozuldu
  • Fakelere gelmiş adam
  • Millet amma humanist olmuş.Yok sen cinsel ilişki yaşadın o da yaşasın.Yok kıza bakacağına önce kendine bak.Millet resmen kızların avukatlığını yapıyor.İyi kardeşim siz evlenin geçmişi olan o kızlarla bizde istediğimiz gibi birini istediğimiz kriterlerde arayalım.Temiz birini istemek suç sanki.Ben isterim ister geçmişimde başkalarıyla birlikte olayım yine de isterim.
  • Daha etek boyu normal liseli kız görmedim ben.

• mal erkek vardır kız arkadasım olsun diye yavsaklaşır, mal kız vardır erkek arkadasım olsun diye kasarlaşır.durum bu namuslu birey olmayı eş bulmayı hepimize nasip etsin Allah c.c
  • yoo bence on numaralar bi taneyle yetinmeyin beş altı tane sevgiliniz olsun ama karınız sizi aldatırsa vurun erkek adam olun namus deyin......
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

mal erkek vardır kız arkadasım olsun diye yavsaklaşır, mal kız vardır erkek arkadasım olsun diye kasarlaşır.durum bu namuslu birey olmayı eş bulmayı hepimize nasip etsin Allah c.c

Amin kardeşim.. Cümlenize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dividi

yoo bence on numaralar bi taneyle yetinmeyin beş altı tane sevgiliniz olsun ama karınız sizi aldatırsa vurun erkek adam olun namus deyin......

• genede iyi niyetli güzel aile terbiyesi görmüş kızlar var ama %80 i ni yak gitsin aga
  • quote:

Orijinalden alıntı: d09ukan

genede iyi niyetli güzel aile terbiyesi görmüş kızlar var ama %80 i ni yak gitsin aga

Oha. %80 mi? Naptın hacı sen? %99'unu yak kafadan.
  • Beyler siz nerde yaşıyonuz ya? Burda öyle tak diye verecek kız yok! Olanlarda küf tutmuş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan*

Beyler siz nerde yaşıyonuz ya? Burda öyle tak diye verecek kız yok! Olanlarda küf tutmuş....

orası neresi ?
  • Arayışınızda başarılar arkadaşlar.
  • Sana kizlari değil , Bir tanesi lazim .

Sende adam olucaksin Seçmesini biliceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Zaman kötü.

Kolla
  • Üniversiteyi kazanırsanız her şey daha güzel olucak merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

beyler anne denmiş...

...
  • quote:

Orijinalden alıntı: B0LT

Olay şu ki. Mesela benim 2 ablam var. Benim babam sert bir insandır. Annem ise biraz daha ılımlıdır. Ben bugüne kadar babamla bir kız muhabbeti yapmamışımdır. Ben babamdan 6. sınıftan beri utanarak para alıyorum. Kaçınız bu şekilde bilemem ama ben böyleyim. Babam anlatır durur onların zamanında ( 50 yaşında şuan ) babam kuyu eşermiş, inşaatta çalışırmış. Dedemi sormayın bile küçük yerde büyüdüğünden babam; babamın her hatasında basarmış dayağı. Babamda beni dedem kadar sert olmasa da sert yetiştirdi. Ablamlarda aynı şekilde yetişti. Şimdi peki her aile böyle mi? Maalesef değil.

Babam benimle kız muhabbeti yapacağı zamanda siyaset konuştu. Babam benim paramın bittiğini anladığında para verdi. Vermediğinde zaten yapacak bir şey yok. Babam bana benim boş zamanımda hayata atılmama yardımcı oldu. Bana günlük önemli işleri yaptırdı. En basitinden kaçınız bir kargo gönderdiniz ya da mektup? Kaçınız uzun bir otobüs yolculuğuna çıktınız? Kaçınız bir tarlada çalıştınız? Ben bunları yaptım. Söz meclisten dışarı bazıları kız peşinde koşarken. Bazılarıysa aynanın karşısında süslenirken...

Şimdi bunları neden anlattım... Yeni nesil rahat yetişiyor rahat... Bir çoğumuz disiplinle yetişmiyor. Özür dilerim ama zengin pi*leri çoğaldı. Zengin olmayanda ailesini sömürüyor. Buradan emolar/punklar oluştu. Gerçek punk kızını hiç birimiz bilmiyor muyuz yoksa gerçekten bu şekilde mi bilmiyoruz. Kaşar kızlar ise anne disiplinin elbette etkisi vardır. Benim babam hergün 5'te 5:30'da işten gelir. Eğer ablamlar evde yoksa ablamlar bin türlü takla atar. Birçok kız var biliyorum öyle emo ya da punk değil fakat anne salıveriyor dışarı kızını sıkılmasın. Benim gibi olmasın diye. O da erkeklerin ( bizlerle demeyeceğim çünkü eminim bu sınıfa girmeyenlerimiz var ) pohpohuna geliyor ve kaşarlaşma süreci başlıyor.

Uzun oldu özür dilerim umarım okursanız.

NOT: Temiz kızlar hala var. Bkz. Türbanlı kızlar, dine yakın kızlar, aile terbiyesi almış kızlar...

Kesinlikle katılıyorum ve ikimiz aynı durumdayız

Son cümleyi düzeltmek isterim türbanlı diye düzgün olmak zorunda değiller türbanı aile zoruyla takıyor kızlar ve kaşarlık onların kafasında
    Aile terbiyesi almış bi kız bulmak yeterli ki çevremde azınlık olarak da olsalar varlar..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.