Şimdi Ara

Thermalright'dan çift fanlı yeni işlemci soğutucusu: Silver Arrow

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Thermalright, sıcak yaz günlerinde işlemcisini serin tutmak isteyenler için yeni bir soğutucu hazırlıyor. Silver Arrow adı verilen çift fanlı yeni işlemci soğutucusu ile firma yüksek performans segmentini hedef alıyor. 160 x 140 x 25 mm boyularında olan yeni soğutucu nikel kaplı C1100 saf bakır tabana ve her biri 8mm kalınlığında dört adet Bakır ısı borusuna sahip. 500-1300 devir/dakika hızlarında çalışan ve 21 dbA gürültü yaratan iki adet TY serisi fan ile donatılan Silver Arrow, genişl işlemci desteği ile dikkat çekiyor.

Intel cephesinde LGA 1366, 1156 ve 775, AMD'de ise Soket AM2 ve Soket AM3 işlemcileriyle uyumlu olan yeni işlemci soğutucusunun çıkış tarihi ve fiyatı ise açıklanmadı.

• notuca ya özenti mi ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

notuca ya özenti mi ne

Biraz öyle gibi ama Thermalrightında Noctuadan aşağı kalır bir yanı yok.
  • Görünüşü güzel ve 8mm'lik saf bakır ısı boruları da iyi düşünülmüş ama temas yüzeyiyle ilgili bir bilgi görünmüyor, direkt temaslıysa eğer daha da iyi olacaktır. Ancak 1300 devir gibi bir hızda 21 desibel fanlar bana biraz fazla gibi geldi.
  • ızgaraların enleri cok ince geldi bana.noctua d-14 un versiyonuna cok benziyor.ama noctua d-14 e yakalıycagını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

ızgaraların enleri cok ince geldi bana.noctua d-14 un versiyonuna cok benziyor.ama noctua d-14 e yakalıycagını sanmıyorum.

• nactua d-14 te cok buyuk , bu biraz daha ince yapılı ve biraz daha az yer kaplayan bi yapıda olmus. ama emin olun cok iyi sogutur. cunku thermaright in hr3 ekran kartı sogutucusunu kullanıyorum. gercekten cok iyi,nerdeyse thermalright i gozum kapalı satın alırım :)
  • 2 değil 3tanede takılır zaten tutturmak için yerler mevcut tabi kasaya nasıl sığar o ayrı bı konu bunun için efertower serisi bide kasa almak lazım :d
  • harika bir iş çıkarmış gerçekten.. aslında 3 fanlı olarakta kullanılabilirmiş.. çok iyi performans vereceği ortada..
  • Youtube de noctua d14-nh ile karşılaştırma incelemsinde noctua yı geçiyordu.
  • herşeyini koymuşlar fakat tipini koymayı unutmuşlar tip fakiri
  • yok hocam ne yaptın güzel soğutucu bende bundan gördüm ama noctua aldım artık hayırlısı
  • ACABA ALSAM PİŞMAN OLURMUYUM
    ŞİMDİLİK ÇİFT FAN TAKARAK THERMALRIGHT Ultra 120 ALMAYI DÜŞÜNÜORUM
    Bİ YANDANDA THERMALRIGHT SILVER ARROW AKLIMI ÇELİO...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgn2

herşeyini koymuşlar fakat tipini koymayı unutmuşlar tip fakiri

Ekran kartında tip arayanı biraz anlarım ama, soğutucu da ilk defa gördüm.

Bu ürün gösteriş yapmak için üretilmedi ki, soğutma için üretildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

quote:

Orijinalden alıntı: dgn2

herşeyini koymuşlar fakat tipini koymayı unutmuşlar tip fakiri

Ekran kartında tip arayanı biraz anlarım ama, soğutucu da ilk defa gördüm.

Bu ürün gösteriş yapmak için üretilmedi ki, soğutma için üretildi.

yapma dostum bu fiyata aynı saoğutmayı sağlayıp daha iyi olan soğutucular var bu arada da çoğu kişi bende dahil olmak üzere ekran
    kartının tasarımına önem vermez zaten ekran kartının altını göremiyoruz fakat işlemci için aynı şey söz konusu değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The@Thing -- 14 Kasım 2010; 0:11:07 >
  • quote:

yapma dostum bu fiyata aynı saoğutmayı sağlayıp daha iyi olan soğutucular var

Dediğiniz hangi soğutucu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Mask

quote:

yapma dostum bu fiyata aynı saoğutmayı sağlayıp daha iyi olan soğutucular var

Dediğiniz hangi soğutucu acaba ?

saygı değer arkadaşım ben yazdığım şeyi örnek şu soğutucu daha iyidir diye yazmadım aslında benim tek yakındığım tasarımıdır
  • Al noctua yi vur thermalright i. Noctua tasariminin aynisi. Ayrica gorunumu kotu diyen arkadaslar. Vitrine mi koyacaksiniz bunu. Nolucak kotu olsa.
  • dgn2 hocam dediğiniz gibi tasarımlar birbirine yakın ve gitgide irileşiyorlar.Tüketiciler soğutucuları sığdırmak için artık kasalara daha fazla para ödüyorlar.Herşey birkaç derece için.Şu resmi ilave edeyim bari.

ŞİŞMAN KARDEŞLER ÇETESİ - Soldan Sağa: Thermalright Silver Arrow, Noctua NH-D14, Thermalright HR-02

Thermalright'dan çift fanlı yeni işlemci soğutucusu: Silver Arrow
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.