- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
19 Yaşında Colins,Nike,Adidas Gibi Yerlerde Yazın Çalışmak...
73 Cevap6432 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 22:43:04 

Arkadaşlar 19 yaşındayım.ankarada 1.sınıf hukuk öğrencisiyim.yazın çalışmak istiyorum 2 ay kadar.acaba colins,adidas,nike gibi yerlerde çalışabilir miyim.ya da çalışmak için tavsiye edebileceğiniz meslekler nelerdir.dalga içerikli olmazsa sevinirim.colins,adidas,nike bir de bu yerlerde maaş nasıldır.teşekkürler

295 Mesaj
21 Haziran 2010; 22:44:30 

barmenlik yap

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 22:47:07 

quote:

Orijinalden alıntı: SuspecTR

barmenlik yap

ailem izin vermez hayatımda yarım bardak biradan başka hiç içki içmedim beceremem başka tavsiyeler varsa

661 Mesaj
21 Haziran 2010; 22:50:49 

İleride yapacağın meslekle ilgili çalışsan güzel olur aslında. Git hukuk bürolarına, avukatların ofislerine, böyle böyle yazın hem çalışmak hemde harçlığımı çıkarmak istiyorum de. Belki çok para vermezler ama işleyişi görme şansın olur...

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 22:54:09 

quote:

Orijinalden alıntı: drexel

İleride yapacağın meslekle ilgili çalışsan güzel olur aslında. Git hukuk bürolarına, avukatların ofislerine, böyle böyle yazın hem çalışmak hemde harçlığımı çıkarmak istiyorum de. Belki çok para vermezler ama işleyişi görme şansın olur...

ya aslına bakarsan şu lys'den 375'i geçersem polis akademisine başvuru yapıp geçmeyi istiyorum.ileride o mesleği yapar mıyım yapmaz mıyım zaman gösterecek.
dediğim gibi nike,colins gibi yerlerde acaba işe girebilir miyim

7054 Mesaj
21 Haziran 2010; 22:56:13 

hukuk okuyosan ve hala sinav ve polis olmak helal olsun

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 22:59:26 

quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

hukuk okuyosan ve hala sinav ve polis olmak helal olsun

memur polis değil sonuçta akademi ailemden birçok kişi oraya girdi.bende açıkçası rütbeli bir müdür olmak isterim.ama yazın yine de çalışmak istiyorum

661 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:01:54 

Arkadaşım yaşın genç bence bir an önce kararını ver 23-24 yaşına gelince bu tip kararlar vermek zor oluyor. Tabii ki nike, collins vb. yerlerde tabii ki çalışabilirsin ama çekeceğin çileye aldığın para değer mi? Bence değmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexel -- 21 Haziran 2010; 23:03:05 >

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:04:34 

quote:

Orijinalden alıntı: drexel

Arkadaşım yaşın genç bence bir an önce kararını ver 23-24 yaşına gelince bu tip kararlar vermek zor oluyor. Ama nike, collins vb. yerlerde tabii ki çalışabilirsin ama çekeceğin çileye aldığın para değer mi? Bence değmez...

ya kararımı verdim.kazanırsam polis akademisine gireceğim.ailem yazın çalışma diyorlar ama ben çalışmak istiyorum.maddi durumdan sorun da yok ama artık çalışmam da gerekiyor bu yaşta 2 ay çalışırım 1 ay da tatil yaparım.bu nike,colins gibi yerlerde çalışmak nasıldır,ya da teknosa falan da olabilir bilgisayar bilgim falan var ama üniversite 1.sınıf öğrencisiyim sorun olur mu.

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:18:43 

yukarı

3754 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:21:45 

Bence tipine,boyuna posuna ve konuşma becerine bağlı oralarda çalışmak.
Yani konuşkan bi tip olmalısın.İş başvurusuna gittiğinde işe alacak adam bunu sende görürse alır neden almasın.

Tek başına CS:GO oynamaktan sıkıldın mı ? CS:GO Topluluk gecelerini dene!
CS:GO Topluluk Geceleri / Tüm Topluluk Üyeleri / CS:GO Etkinlik Takvimi
“Below the surface of the machine, the program moves.
Without effort, it expands and contracts. In great harmony, electrons scatter and regroup.
The forms on the monitor are but ripples on the water. The essence stays invisibly below.”

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:24:37 

quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Bence tipine,boyuna posuna ve konuşma becerine bağlı oralarda çalışmak.
Yani konuşkan bi tip olmalısın.İş başvurusuna gittiğinde işe alacak adam bunu sende görürse alır neden almasın.

övünmek için demiyorum elim yüzüm düzgün.konuşmam da gayet iyidir.gidip yarın colins'e bakıyım mı,ya da ankarada ankamall falan var oralara sorabilir miyim

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:28:24 

başka önerebileceğiniz işler yok mu

2121 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:32:01 

işinle ilgili bir yerlere bakmanı önerırım ben de. veya gelecekte yapacağın işle ilgili bir yerler. çünkü şimdiden tecrübe kazanmaya başlamalısın ne işle uğraşacaksan.

ben üniv 1'de çalışmaya başladım. saatine 15 lira alıyordum. 2 saatlik iş için 3 saat yollarda süründüğüm oluyordu. hiç ara vermedim aynı sektörde kendimi geliştirdim. şu an üniv son sınıfa geçtim saatine ortalama 40-50 alıyorum.

mezun olunca da bu işi yapacağım için sürekli kendimi geliştirmeye bakıyorum. böyle olduğunda da aldığım ücret zamanla artıyor çünkü deneyim kazanmış oluyorum.

anladığım kadarıyla hukuk bürosu istemiyorsun ama şimdi az parayla çalışsan seneye çok daha fazlasına çalışıp "tecrübem var" diyebileceksin.

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:35:23 

quote:

Orijinalden alıntı: löpçük

işinle ilgili bir yerlere bakmanı önerırım ben de. veya gelecekte yapacağın işle ilgili bir yerler. çünkü şimdiden tecrübe kazanmaya başlamalısın ne işle uğraşacaksan.

ben üniv 1'de çalışmaya başladım. saatine 15 lira alıyordum. 2 saatlik iş için 3 saat yollarda süründüğüm oluyordu. hiç ara vermedim aynı sektörde kendimi geliştirdim. şu an üniv son sınıfa geçtim saatine ortalama 40-50 alıyorum.

mezun olunca da bu işi yapacağım için sürekli kendimi geliştirmeye bakıyorum. böyle olduğunda da aldığım ücret zamanla artıyor çünkü deneyim kazanmış oluyorum.

anladığım kadarıyla hukuk bürosu istemiyorsun ama şimdi az parayla çalışsan seneye çok daha fazlasına çalışıp "tecrübem var" diyebileceksin.

yok ben parasında değilim.400 tl bile alsam az gelmez,çünkü paraya ihtiyacım yok sadece kışa harçlığım çıksın diye.polislik istediğim için hukuk bürosunda çalışmak istemedim.yoksa colins,nike,ya da eczane,ya da bir kafede garsonluk gibi falan o tip yerlerde çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmR_3153 -- 21 Haziran 2010; 23:36:20 >

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:46:49 

öneride bulunacak arkadaş yok mu

5780 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:51:11 

Kfc, mcdonalds, burger king,dominos pizza gibi yerler olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:52:20 

quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Kfc, mcdonalds, burger king,dominos pizza gibi yerler olabilir.

ya iş seçmek gibi olmasında öyle yerlere girince midem kalkıyor kokudan.

4265 Mesaj
21 Haziran 2010; 23:59:41 

up

704 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:02:08 

ne iş olsa yapacan mı lan??

Psn: mersef

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:03:56 

quote:

Orijinalden alıntı: soad_sefa

ne iş olsa yapacan mı lan??

namusunla çalıştıktan sonra ayıp değil

704 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:05:39 

quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

namusunla çalıştıktan sonra ayıp değil

bir hafta sonra gel mersine kalacak yerin suyun yemeğin benden.bir site kurduk bunu gidip dükkanlara anlatıp onlara ikna edeceksin.belki iş bir haftada biter belki bir günde senin ikna kabiliyetine kalmış birşey..sana vaadettiğim ücret enaz 500 lira

Psn: mersef

655 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:07:49 

dostum bütün mesajları tek tek okudum.tutturmuşsun colins,nike falan.bu kadar istiyosan bize niye soruyosun ki arkadaşlar mantıklı olanı söylemiş ztn hukukla ilgili bi yerde çalış diye.hukuğu da bırakcam illa akademiye gircem diyosan da ne bileyim git koş zıpla hopla.mülakata hazırlık yap.ama bence asıl istediğini ve ömür boyu yapacağn mesleğin ne oldğnu iyi düşün bence

.

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:08:33 

quote:

Orijinalden alıntı: soad_sefa

bir hafta sonra gel mersine kalacak yerin suyun yemeğin benden.bir site kurduk bunu gidip dükkanlara anlatıp onlara ikna edeceksin.belki iş bir haftada biter belki bir günde senin ikna kabiliyetine kalmış birşey..sana vaadettiğim ücret enaz 500 lira

ankarada çalışmam lazım

5507 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:09:34 

Özel ders vermeyi denesen. Yada özel yeteneklerin varmı?

Opel Astra H 1.3 cdti / 2013 Skoda Fabia 1.2/ Sony Alpha A57 / HP DV6 1235 et/Lenovo U310 / İpad Mini Retina wifi 32GB / İPhone 4 16 GB / Nokia Lumia 520 / ASUS MS238H 23" LED/ İbanez GRG 170dx / Philips - LivingColor/

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:10:51 

quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

dostum bütün mesajları tek tek okudum.tutturmuşsun colins,nike falan.bu kadar istiyosan bize niye soruyosun ki arkadaşlar mantıklı olanı söylemiş ztn hukukla ilgili bi yerde çalış diye.hukuğu da bırakcam illa akademiye gircem diyosan da ne bileyim git koş zıpla hopla.mülakata hazırlık yap.ama bence asıl istediğini ve ömür boyu yapacağn mesleğin ne oldğnu iyi düşün bence

benim merakım alırlar mı 19 yaşında birisini.size sormak istedim önceden.zıplama hoplama da sorun yok basketbolla uğraştığımdan mülakatta sorun olduğunu sanmıyorum.geçen sene girmiştim mülakatlara fakat ailem sonradan hukuk yazınca tercihlerde gidemedim ama bu sene düşünüyorum ciddi ciddi.

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:12:54 

quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Özel ders vermeyi denesen. Yada özel yeteneklerin varmı?

hukuk 1.sınıf öğrencisi sanmıyorum mezun olmuş adamlar varken.öyle özel bir yeteneğim de yok açıkçası

952 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:15:16 

quote:

benim merakım alırlar mı 19 yaşında birisini.size sormak istedim önceden.zıplama hoplama da sorun yok basketbolla uğraştığımdan mülakatta sorun olduğunu sanmıyorum.geçen sene girmiştim mülakatlara fakat ailem sonradan hukuk yazınca tercihlerde gidemedim ama bu sene düşünüyorum ciddi ciddi.

İşle ilgili bişey söyleyemiyeceğim ama ilginç gerçekten.Hukuğu bırakıpta..

655 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:15:40 

quote:

alırlar tabii ki dostum niye almasınlar ki?üni. öğrencisi olman bi kere bi avantaj.adam sana hep okuyup hem çalışan süper bi adam gözüyle bakacak ama oralarda çalışmak kolay değil öyle.sabah 8-9dan akşam 8-9a kadar hiç oturmadan müşteri peşinde koşacaksın.biri gelecek ne bileyim ayakkabı deneyecek.bi t-shirte bakacak onu deneyecek.belki bi yarım saat onun peşinde koşturacaksın ama adam belki bi kolay gelsin bile demeden gidecek

.

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:22:38 

quote:

Orijinalden alıntı: ALONSO_06

alırlar tabii ki dostum niye almasınlar ki?üni. öğrencisi olman bi kere bi avantaj.adam sana hep okuyup hem çalışan süper bi adam gözüyle bakacak ama oralarda çalışmak kolay değil öyle.sabah 8-9dan akşam 8-9a kadar hiç oturmadan müşteri peşinde koşacaksın.biri gelecek ne bileyim ayakkabı deneyecek.bi t-shirte bakacak onu deneyecek.belki bi yarım saat onun peşinde koşturacaksın ama adam belki bi kolay gelsin bile demeden gidecek

demezlerse de yapacak birşey yok bana zorla kolay gelsin de diyemem işimi yaparım 2 ay sonra aldığım parayı da eğitim masraflarıma ohh mis

3169 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:24:16 

Eğer o tür mağazalarda çalışacaksan müşterinin dibinde bekleme ya da tip tip bakma.

IF BLOOD IS YOUR DESIRE
BLOOD SHALL FLOW

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:25:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

Eğer o tür mağazalarda çalışacaksan müşterinin dibinde bekleme ya da tip tip bakma.

yok ya ne bekleyeceğim dibinde

242 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:31:05 

quote:

+1
bende bu dediğin yerlerden birine girmeyi düşünüyorum nasil olur bilmem ama

''The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Feel Tomorrow''

1857 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:33:46 

Bende İşletme bölümü 2.sınıf öğrencisiyim Muhasebe falan çalışmaya başlıcam Yaz okulundan sonra iş tecrübesi olması açısından , belki para bile vermezler uzun süre ama işi öğrenmem lazım.

Ama bunlara rağmen aynı senin gibi market-mağaza falan çalışma fikrim var çünkü artık kendi paramı kazanmak istiyorum. Ailem bana yetecek kadar versede ben yinede kazanmak istiyorum ve kararsızım tabi en büyük sorun iki işe girmek istesemde iş bulamamak

Hayırlısı :)))

Denemelerim, Şiirlerim ..

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:35:53 

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Bende İşletme bölümü 2.sınıf öğrencisiyim Muhasebe falan çalışmaya başlıcam Yaz okulundan sonra iş tecrübesi olması açısından , belki para bile vermezler uzun süre ama işi öğrenmem lazım.

Ama bunlara rağmen aynı senin gibi market-mağaza falan çalışma fikrim var çünkü artık kendi paramı kazanmak istiyorum. Ailem bana yetecek kadar versede ben yinede kazanmak istiyorum ve kararsızım tabi en büyük sorun iki işe girmek istesemde iş bulamamak

Hayırlısı :)))

ya bugün internetten baktım eczanede bile vasıfsız 15-16 yaşında çırak arıyorlarmış.eczane de iyi gibi

115 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:37:08 

Biraz önce arkadaşlarla bunun muhabbetini yaptık...Arkadaş satış elemanıymış çokta güzel para kazanıyordum dedi...Herkezin bi kotası varmış.Nekadar çok ürün satarsan okadar çok prim alındığını söyledi...hatta bazen aldığı primin maaşından yüksek bile olduğunu söyledi...Sende;Ben çok ürün satarım,müşterileri ürün almaya teşvik edebilirim diyosan...Bu yaz çok iyi para kazanabilirsin...Ki hukuk okuyosun bu senin için büyük bi avantaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaPiSh -- 22 Haziran 2010; 0:38:18 >

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:38:46 

quote:

Orijinalden alıntı: CaPiSh

Biraz önce arkadaşlarla bunun muhabbetini yaptık...Arkadaş satış elemanıymış çokta güzel para kazanıyordum dedi...Herkezin bi kotası varmış.Nekadar çok ürün satarsan okadar çok prim alındığını söyledi...hatta bazen aldığı primin maaşından yüksek bile olduğunu söyledi...Sende;Ben çok ürün satarım,müşterileri ürün almaya teşvik edebilirim diyosan...Bu yaz çok iyi para kazanabilirsin...Ki hukuk okuyosun bu senin için büyük bi avantaj

içime heves geldi yarın bakacağım mutlaka

280 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:48:07 

bizim arkadaş lcw de çalışıyor 650 alıyor part time haftada 30 saat satış sorumlusu işi gücü katlama yapmak

2017 Mesaj
22 Haziran 2010; 0:50:25 

quote:

Orijinalden alıntı: nitreex

bizim arkadaş lcw de çalışıyor 650 alıyor part time haftada 30 saat satış sorumlusu işi gücü katlama yapmak

iyimiş

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Haziran 2010; 0:56:30 

garsonluk da öğrenci için iyi meslek ama biraz el becerisi lazım yani bardak tabak düşürüp maaştan kesilme tehlikesi de var tabi

1764 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Grimmjow JeagerJaques
22 Haziran 2010; 0:58:27 

işe o kadar kolay almıyorlar onu söyliyeyim.Geçen yaz Boyner de çalışacaktım sadece askerlik yüzünden bile almadıkları oluyor.Ayrıca maaşları da çok iyi değil.Barmen olmak bu devirde en iyisi kesinlikle

Seviyenizi koruyamıyorsanız lütfen benimle muhattap olmayın.
İmzamı sebep belirtmeden defalarca silen yöneticilere de tekrar teşekkürler.

280 Mesaj
22 Haziran 2010; 1:02:52 

bende öğrenciyim ve iyi para getiricek bir iş arıyorum ya

822 Mesaj
22 Haziran 2010; 1:09:28 

hangi üniversitenin hukukundasın gülüm ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judith -- 22 Haziran 2010; 1:10:19 >

3845 Mesaj
22 Haziran 2010; 1:14:54 

quote:

aynen mağazadan çıkasım geliyor

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 10:45:14 

quote:

Orijinalden alıntı: judith

hangi üniversitenin hukukundasın gülüm ?

ankara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmR_3153 -- 22 Haziran 2010; 10:46:18 >

Uzaklaştırılmış
22 Haziran 2010; 10:49:36 

merkezi cafe'lerde, komi olarak çalışabilirsin ?

Uzaklaştırılmış
22 Haziran 2010; 10:52:14 

Ya konuyla çok alakası yok ama tek bir ricam olacak lütfen dikkate alırsan sevinirim.

Ben de 21 yaşımdayım şu zamana kadar polisleri sevemedim lütfen polis akademisini kazanırsan aldığın eğitimden aşırı dozda etkilenip kanat takma kendine rica ediyorum. Sen de bu halkın çocuğusun sonuç itibariyle ülkene, vatanına, milletine, bayrağına yaraşıcak türde polis ol lütfen rica ediyorum.

Yaşlılara, senden küçüklere, yaşıtlarına iyi davran o anki psikolojin ne olursa olsun onlara yansıtmamaya çalış. Liseli kızlara yan gözle bakma alıcı gözle bak ama yan gözle bakma.

Rica ediyorum buradan tüm polis olmak isteyen arkadaşlar bunları dikkate alsınlar şu yaşıma kadar doğru düzgün bir polise denk gelmedim lütfen arıtk ülkeniz için çalışın.

Teşekkürler...

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 10:54:36 

quote:

Orijinalden alıntı: zenten-

Ya konuyla çok alakası yok ama tek bir ricam olacak lütfen dikkate alırsan sevinirim.

Ben de 21 yaşımdayım şu zamana kadar polisleri sevemedim lütfen polis akademisini kazanırsan aldığın eğitimden aşırı dozda etkilenip kanat takma kendine rica ediyorum. Sen de bu halkın çocuğusun sonuç itibariyle ülkene, vatanına, milletine, bayrağına yaraşıcak türde polis ol lütfen rica ediyorum.

Yaşlılara, senden küçüklere, yaşıtlarına iyi davran o anki psikolojin ne olursa olsun onlara yansıtmamaya çalış. Liseli kızlara yan gözle bakma alıcı gözle bak ama yan gözle bakma.

Rica ediyorum buradan tüm polis olmak isteyen arkadaşlar bunları dikkate alsınlar şu yaşıma kadar doğru düzgün bir polise denk gelmedim lütfen arıtk ülkeniz için çalışın.

Teşekkürler...

ya ben öyle huysuz biri değilimdir. bir kıza bakamam 3 yıldır bir birlikteliğim var.öyle uyuz bir polis olacağımı sanmıyorum.

Uzaklaştırılmış
22 Haziran 2010; 10:56:35 

quote:

ya ben öyle huysuz biri değilimdir. bir kıza bakamam 3 yıldır bir birlikteliğim var.öyle uyuz bir polis olacağımı sanmıyorum.

İnan alacağın eğitim ve uğraşacağın insanlar seni öyle bir hale sokarlar ki sen bile şaşırırsın. Bunun için iyi bir irade ve sağlam bir psikoloji gerekli.

Sen yine bu vatanı ve bu bayrağı temsil edeceğini bilerek mesleğini yapta zaten gerisi gelir diye düşünüyorum

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 10:58:03 

quote:

Orijinalden alıntı: zenten-

İnan alacağın eğitim ve uğraşacağın insanlar seni öyle bir hale sokarlar ki sen bile şaşırırsın. Bunun için iyi bir irade ve sağlam bir psikoloji gerekli.

Sen yine bu vatanı ve bu bayrağı temsil edeceğini bilerek mesleğini yapta zaten gerisi gelir diye düşünüyorum

inşallah.güzel temennilerin için de teşekkürler

179 Mesaj
22 Haziran 2010; 11:13:14 

quote:

aynen ya benimde en tav oldugum durum budur.Yani bakıyorum ürünlere adam yada kız geliyo nasıl birşey bakmıştınız size şunu öneririm,size çok yakışır vs gibi bir sürü şey.Benim zevkimden, neden hoşlandıgımdan sen ne anlarsın.Kendim bakıyorum zaten daha ne diye soruyosunki.Bu yüzden küçük yerlerden alışveriş yapmıyorum.Büyük magazalarda kimse gelip sormuyo.Hatta atıyorum begendigin bir tişörtü yada pantolonu alıp kimseye danışmadan gidip deniyebiliyorsun.Almaya karar verirsen direk kasaya gidip ödemeni yapıyorsun.Böyle daha rahat oluyo bence müşteri için.

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 11:14:38 

quote:

Orijinalden alıntı: [ Starbury ]

aynen ya benimde en tav oldugum durum budur.Yani bakıyorum ürünlere adam yada kız geliyo nasıl birşey bakmıştınız size şunu öneririm,size çok yakışır vs gibi bir sürü şey.Benim zevkimden, neden hoşlandıgımdan sen ne anlarsın.Kendim bakıyorum zaten daha ne diye soruyosunki.Bu yüzden küçük yerlerden alışveriş yapmıyorum.Büyük magazalarda kimse gelip sormuyo.Hatta atıyorum begendigin bir tişörtü yada pantolonu alıp kimseye danışmadan gidip deniyebiliyorsun.Almaya karar verirsen direk kasaya gidip ödemeni yapıyorsun.Böyle daha rahat oluyo bence müşteri için.

bende hep öyle yaparım neyse babamın arkadaşı varmış aradı sana iş buldum diye nike'ta çalışacağım

179 Mesaj
22 Haziran 2010; 11:20:12 

quote:

bende hep öyle yaparım neyse babamın arkadaşı varmış aradı sana iş buldum diye nike'ta çalışacağım

ooo güzel.İstedigin oldu sonunda.Umarım senin için hayırlısı olur

4265 Mesaj
22 Haziran 2010; 11:22:35 

quote:

Orijinalden alıntı: [ Starbury ]

ooo güzel.İstedigin oldu sonunda.Umarım senin için hayırlısı olur

teşekkürler.

21 Mesaj
22 Haziran 2010; 11:26:52 

.

2604 Mesaj
22 Haziran 2010; 12:09:15