Şimdi Ara

Pentax'ın zorlu koşullara dayanıklı modeli Optio W90, turuncu renk seçeneği de sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dijital kamera sektörünün önemli markalarından Pentax, zorlu şartlara dayanıklı kompaktı Optio W90'a turuncu renk seçeneği ekledi.

Ağustos ayından itibaren 330$ / 270£ civarında vitrinlerde yerini alması beklenen turuncu renkli W90, firma yetkilileri tarafından belirtilene göre 6 metre derinliğindeki suya, 1.5 metre yükseklikten düşmeye ve toza karşı dayanıklılık sergiliyor. 1/2.3'' boyutunda ve 12.1 megapiksel çözünürlüğünde CCD sensörden güç alan kameranın göze çarpan diğer özellikleri arasında 28-140 mm objektif (5x optik yakınlaştırma), 6 kata kadar dijital yakınlaştırma, 1/1500 saniyeye kadar enstantane hızı, 80-6400 ISO aralığı, 1280x720 piksel çözünürlüğünde video kaydı, makro çekimler için objektifin etrafında konumlandırılan üç tane led, HDMI çıkışı ve 2.7 inç'lik LCD ekran yer alıyor.

• tam tatil kamerası olmuş... plaja vs. istediğiniz gibi götürün... bence tutulur bu ürün...
  • bence de güzel bir cihaz , özellikle tatil için
  • Bu rengi harika. Yağmurda, çamurda, plajda yanında taşınacak bir alet olmuş.
  • gece çekiminde bulanıklık oluyor
    ayarlarımı yanlış yapıyorum acaba
    bu makine kullananlardan yardım bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

gece çekiminde bulanıklık oluyor
    ayarlarımı yanlış yapıyorum acaba
    bu makine kullananlardan yardım bekliyorum

Bkz: Temel fotoğraf bilgisi, enstantane.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.