Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
8
Favori
34.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SurlarÖnünde -- 23 Nisan 2013; 0:49:57 >

• Abi bunlardan bir kız alıcan var ya offfff
  • Herkesin okuması gereken bir yazı

Paylaşım için teşekkürler.
  • İbretlik bir paylaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostmymindd

Abi bunlardan bir kız alıcan var ya offfff

off kine ne offf boşanırım kendime nafaka bağlatırım:)
  • Adamlar ticareti ekonomiyi çok çok iyi biliyorlar.Kimbilir kaç yüzyıl olmuştur bunlar ekonomi hakkında tecrübe elde edeli.
  • Dostum biliyorum haz etmeyeceksin ama yapmak zorundayım.

Verildi.
  • müthiş paylaşım yaymak gerekir diye düşünüyorum ve izninizle yaymaya baslıyorum
  • Rockefeller abdde çok güçlü ülke gibi adamdır savaş çıkarır o derece bildiğin tefecinin modern hali
  • Benec bunlar dışarıya kız vermezler, dışarıdan da kız felan almazlar.

• Kaynaklarda koysaymışın daha iyi olurdu daha önce buna benzer bir konu paylaşılmıştı ama ondan kaynak benzeri ifadeler vardı keşke o konuyu bulabilsem.
  • zeitgeistte bunla ilgili şeyler vardı galiba
  • İnsanın içinden vayy... demek geliyor heriflerde ne para var.Adamların tarihlerine yaptıklarına baktıkça biz ne mal insanlarız diyorum.
  • tüm dünya bu yahudilere muhtaç.adamlar dünya ekonomisinin %90ından fazlasını yönetiyor
  • kimse kimseye muhtaç değil. işimize öle geliyor.
  • Kimse böyle adamları şerefsiz, hain diye göstermesin.Adamlar aklını kullanmışlar

Şimdi siz güçlü olsaydınız, Amerika zayıf olsaydı gidip sömürmez miydiniz, siz de hanedanlık kurmaz mıydınız ?

Ben hiç affetmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: judith

Kimse böyle adamları şerefsiz, hain diye göstermesin.Adamlar aklını kullanmışlar

Şimdi siz güçlü olsaydınız, Amerika zayıf olsaydı gidip sömürmez miydiniz, siz de hanedanlık kurmaz mıydınız ?

Ben hiç affetmezdim.

Bizde zamanında güçlüymüşüz , paramız varmış , ordumuz varmış ama gidipte diğer ülkeleri sömürmemişiz.O adamlarla aramızda ki fark bu!
  • rockefeller ayrıca bill&melinda gates vakfı ile gdo'lu ürünler ile işbirliği içerisindeler.neler neler dönüyor dünyada kimsenin haberi yok.

Henry Kissinger`in bir lafı vardır; `Petrolü kontrol ederseniz ülkeleri yönetirsiniz, gıdayı kontrol ederseniz insanları yönetirsiniz` der

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdReNaLiN.int -- 23 Haziran 2010; 16:25:45 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.