Şimdi Ara

PS 3 Sahipleri orjinal oyunlariniz kac tane ve ne kadar para verdiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aleti aldiktan sonra size olan masrafi nedir ?

• Call Of Duty 4 : Modern Warfare - Yazıcıoğlu işhanından almıştım 2 yıl önce 85 Liraydı.
    Call Of Duty Modern Warfare 2 - Bana hediye gelmişti, alan arkadaş shopto'dan indirimli 60 lira gibi bir fiayata almmıştı =)
    Gran Turismo Prologue - Yazıcıoğlu işhanından 80 liraya almıştım bunuda.
    Naruto Ultimate Ninja Storm - GittiGidiyordan promo cd olarak 63 liraya aldım.
    Battlefield Bad Company 2 - Buda hediye geldi, yabancı sitelerde ve gittigidiyorda benzer fiyatlarla 70 ila 90 lira arasında satılıyor.
    Ekstra DS3 - Bunuda playasia.com'dan almıştım 100 liraya falan gelmişti.
    Assassins Creed - Bimeks yada elektroworld'ün bir kampanyasından 29 liraya aldım
    Unreal Tournament 3 - Yine aynı kampanyadan 39 yada 49 liraya almıştım.
    Bunlar şimdi almak istesen hepsi 500-600 lira arası bir paraya denk geliyor, nerden ve ne zmn aldığına bağlı olarak.
  • Alıp alıp takaslıyorum satıyorum felan. Heralde toplam 100 tl gitmiştir.
  • 10 oyun 580 Tl.
  • ebaydan smackdown vs raw 2010 aldım 60 tl ye .sonra takasladım onu +15 tl vererek mw2 aldım.sonra mw2 yi verdim direk parasız pes 2010 aldım.sonra pes 2010 +5 tlye uncharted 2 aldım.sadece bir oyun var.ama takaslamadan rdr almayı düşünüyorum.yani şuan 80 tl harcamışım
  • MotorStorm ve Fifa 10 aldım. MotorStorm u acemilikten hepsiburadadan 70 lira ya aldım Fifa 10'u shopTo dan aldım. 80 lira ya geldi.
  • 28 tane oyunum var, ama bunların yanında bugüne kadar bir sürü takas da yaptım dükkanlardan. DJ Hero, Guitar Hero gibi setler aldım. Ama tam ne kadar harcadım bilemiycem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc222

MotorStorm ve Fifa 10 aldım. MotorStorm u acemilikten hepsiburadadan 70 lira ya aldım Fifa 10'u shopTo dan aldım. 80 lira ya geldi.

hocam ne yaptın.adam sana fena kazık atmış.
  • LittleBigPlanet, Smackdown 2010, Modnation Racer var. MGS 4'ü Fifa 10 ile takas ettim birde o gelecek. Sattım wc 10 vardı paraya sıkışmıştım.
  • 5 oyun 320 milyon..
  • çok oyun, kaç para bilmiyorum :))

takası çok sevmem de :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

çok oyun, kaç para bilmiyorum :))

Aynen katılıyorum.
  • 4 seneden beri 20 oyun ve sayamadigim kadar takas yaptım. İlk baslarda playasia sonra tronix şimdide genellikle shopto
  • quote:

dostum senin mesajlarını takip ediyorum her yerde zengin oldugunu ima ederek kendini ön plana cıkarmaya calısıyorsun.amacın ne ?
  • 11 oyun 470 TL.
  • sayısını unuttum aldığım yada sattığım oyunların ama en son geçen ay hesapladığımda 25-30 milyon karda olmam gerekiyordu zarar etmeyeyim de gerisi sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barcelona

sayısını unuttum aldığım yada sattığım oyunların ama en son geçen ay hesapladığımda 25-30 milyon karda olmam gerekiyordu zarar etmeyeyim de gerisi sorun değil.

seninki en iyisiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLI

quote:

Takası tabi sevmezsin eşşek gibi paran olursa tabi sevmezsin..Herkesin senin gibi eşşşşşşeeek gibi parası yok anladın mı ?

quote:

Orijinalden alıntı: teatrous

quote:

dostum senin mesajlarını takip ediyorum her yerde zengin oldugunu ima ederek kendini ön plana cıkarmaya calısıyorsun.amacın ne ?

Asıl sizin amacınız ne adamı takip ediyosunuz.
    PS3 ü olupda fakir biri olamaz bence .Oyun oynamak bir lüks çünkü kimse itiraz etmesiz.Çoğu kişinin PS2 bile yok.
    Sizde gelmiş adam takas yapmıyor diye kızıyorsunuz Çok ilginçsiniz.
    Bende takası sevmiyorum.İçkim yok sigaram yok kola bile içmiyorum.Onlara vercem parayla gidip oyunumu alıyorum(Herkes içiyor demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın)Yemeğimden bile kısıyorum hemde zayıflamış oluyorum
    Banadamı kızcaksınız simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: srdrkm

quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLI

quote:

Takası tabi sevmezsin eşşek gibi paran olursa tabi sevmezsin..Herkesin senin gibi eşşşşşşeeek gibi parası yok anladın mı ?

quote:

Orijinalden alıntı: teatrous

quote:

Asıl sizin amacınız ne adamı takip ediyosunuz.
    PS3 ü olupda fakir biri olamaz bence .Oyun oynamak bir lüks çünkü kimse itiraz etmesiz.Çoğu kişinin PS2 bile yok.
    Sizde gelmiş adam takas yapmıyor diye kızıyorsunuz Çok ilginçsiniz.
    Bende takası sevmiyorum.İçkim yok sigaram yok kola bile içmiyorum.Onlara vercem parayla gidip oyunumu alıyorum(Herkes içiyor demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın)Yemeğimden bile kısıyorum hemde zayıflamış oluyorum
    Banadamı kızcaksınız simdi

aylık 150 lira sigara parası verirler sonra biz zengin oluruz hocam... hesapladım 3 aydan biraz daha fazla sürede oyunlara 487TL harcamışım... yani sigara parası :) ve halen takası sevmiyorum... takasladığım şöyle bir seri oldu: God of war 3 -> heavy rain -> fifa 10... ve şimdi elde fifa 10 hala var, god of war 3 ü tekrar aldım, heavy raini tekrar almak istiyorum... e kardeşim o zaman niye takaslıyorum ki :) sonra yine istiyorum onları...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 21 Haziran 2010; 11:32:25 >

• 50 civarında oyun yaklaşık 750-800 tl harcamisimdir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.