Şimdi Ara

Samsung'dan Android'li 'Blackberry killer' mı geliyor; Galaxy Q

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
3.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung, 29 Haziran'da New York'da düzenleyeceği etkinlikte yeni nesil Android'li telefonlarını tanıtacak.

Dünyanın en büyük ikinci telefon üreticisi olan Samsung, Galaxy S ile iPhone'u hedef aldıktan sonra şimdi de Galaxy Q ile Blackberry kullanıcılarının aklını mı çelmeye çalışacak ?

Firmaya yakın bir isimden elde edinilen bilgiye göre Koreli, Android tabanlı ve fiziksel dahili QWERTY'e sahip akıllı telefonunu 2010 yılının son bölümünde Amerika'da satışa sunacak. İsminin Galaxy Q olacağı iddia edilen telefonun ekranı dokunmaya duyarlı olacak ve özelliklerle sosyal ağlarla eş zamanlı çalışacak.

Samsung'un 29 Haziran'da New York'da Amerika lansmanını yapması beklenen Galaxy S, 4 inçlik Super Amoled ekrana sahip ve gücünü firmanın kendi çözümü olan 1GHz'lik Hummingbird işlemcisinden alıyor.

• şu killer lafından bıktım artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodocan

şu killer lafından bıktım artık :D

Evet artık her yeni ürüne birşey killer deniyor. Yokdu bu kadar, moda oldu ama sıkıcı.
  • Daha resmi bile yok ortada... Hani katil ya gizleniyo :)
  • Samsung BB'e form dışında nasıl rakip olabilirki? BIS ve BES servisleri vermiyecek (Ya'da alternatifleri) donanımsal olarak daha güzeliz daha iyiyiz diye reklam yapıcaklardır.

Samsung bunu daha önce WM modelleri ile denedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 21 Haziran 2010; 3:40:40 >
  • peki !! blackberry killer olduğu kanısına nereden varıldı??? haberde bunu anlamak mümkün değil.. mesela neden motorola veya iphone yada başka bir telefon değilde blackberry killer??? yani yukarıda ki yazıdan bunu nasıl anlayabildiniz merak ettim?? samsung yeni nesil bir android telefonu duyuracağını söylemiş... her android blackberry killer mı oluyor??? ha arkasında başka haberler yada söylentiler varsa bilemem ama bu haberden böyle bir sonuca ulaşmak imkansız.. varsa başka söylentiler o zaman onlarıda ekleyinki bizde blackberry ile olan alakasını kurabilelim..
  • Samsung şu yazılım güncelleme desteğini arttırmadıkça bir daha asla telefonunu almam.
  • su ana kadar bb 8707, 8900 ve 9700, samsung i8910, nokia e71, iphone 3gs ve motorola milestone kullandim smartphone olarak. email zarifligi ve rahatliginda blackberry gozumde ulasilmaz konumda. cok ozluyorum o email konusundak guvenilir, batarya ve kullanici dostu yapiyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

peki !! blackberry killer olduğu kanısına nereden varıldı??? haberde bunu anlamak mümkün değil.. mesela neden motorola veya iphone yada başka bir telefon değilde blackberry killer???

quote:

Orijinalden alıntı: Shady

Android tabanlı ve fiziksel dahili QWERTY'e sahip akıllı telefonunu....

Fiziksel dahili klavyeden olsa gerek. En fazla modeline klavye olan marka olduğu içindir belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitse -- 22 Haziran 2010; 0:35:28 >
  • Konuyu hortlatayım, Blackberry mi kaldı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.