Şimdi Ara

NFS: Hot Pursuit'den Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

E3 fuarında duyurusu gerçekleştirilen Need for Speed: Hot Pursuit'ten oynanış videosu sonunda internette yayınlandı. 

Daha önce, Need for Speed: Hot Pursuit'i seriden farklı olarak Burnout serisinin yapımcısı olan Criterion Games'in yapacağı netlik kazanmıştı. Video hakkındaki yorum sizlere kalmış fakat bana sorarsanız eğer Criterion, NFS serisini küllerinden doğurmaya hazır gibi. :)

Videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Oyunda hasar modellemesi üst seviyede olacak sanırım
  • Bence gayet güzel bir grafik çiziyor NFS serisi bir dönemki düşüşünden sonra :)
  • Araç ve hasar modellemeleri filan iyi oalbilir ama gerçekçilik fazla yok gibi videoda , Blur tarzı fantastik öğeler içeren bi yarış oyunu olmaz umarım , ve de most wanted tabanına hot pursuit kurmuşlar gibime geldi ama yapım aşamasında olduğundan dolayı normal karşılıyorum ve umarım cok iyi bir oyun cıkartırlar
  • Oyun burnout paradise'e çok benziyor
  • Burnouta ve birazda split seconda benziyor.NFS 3'teki haritaları özledim onları da ekleseler tadından yenmez :D
  • yapımcının criterion çok bariz ya.. adamların stili belli.. aynen buraya da taşımışlar.. daha çok online modu iyi olcak gibi geliyor..
  • yanlız oyunda polise hiç bir şey olmuçak single da polisten kaçmak için neler yapaçagız bakalım ama bizi maffetçek gibi.
  • Modifiye'ye doymayıız inş
  • Arkadaşlar en üstteki resim Burnout Paradise oyunudur lütfen düzeltelim.
  • superrr
  • Resim değişmiş çok teşekkürler
  • Anasayfadaki kapak resimi hala BP resmi.
  • Yalnız bu oyunda sadece Polis vs. Wanted olmayacak herhalde eski Hot Pursuit'ler gibi polisten kaçarken yarışta olması gerekiyor...
  • Oyunda cok açık bi modifiye sistemi yoksa bende yokum arkadaş.. İnsanlar modifiye yapmayı caddelerde deli gibi yarışmayı seviyor böyle birbirini kırıp dökmeyi değil bence yine hayal kırıklığı benim için..
  • bence oyun gayet güzel ve grafikleride etkileyici
    ancak oyun burnouth paradise the ultimate box un aynısı
    kopya gibi :D (ghost-_-king@hotmail.com)
    bende her türlü oyun serisi bulunur msn ekleyin konuşalım MY SYSTEM (radeon hd 4870 x2 4 gb 800 mhz ram 720 gb harddisk intel core2 5 3.20 ghz )
    pc de 43 tane oyun yüklü hepsi full çözünürlük very high ayarlar....
  • undercover dan ne farkı war yada bu oyunu bu kadarcık fark yüzünden mi yeni oyun diye piyasaya sürmekteler bence artık ciddi bi fark yapılmalı bakıldığın diğer oyunlarından fark olmasada yenilik olabilir...nfs fifa serileri her sene cıkıo ama oyunun gercekcilikle alakası yok ...kazalar bile oyuncak araba carpısması gibi ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.