Şimdi Ara

Xbox 360 (Eski Kasa) vs Xbox 360 Slim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
6.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
         Xbox 360 Slim duyuruldu ve 3 gün önce satışa geçti bile, yeni tasarıma baktığımızda eski kasalara göre daha şık bir imaj olduğunu görüyoruz ancak nedense boyut olarak "Slim" (ince) sıfatının yeni konsola pek de uymadığını görülüyor.

Xbox 360 Slim'in isminin aksine eski kasalar ile aynı kalınlıkta olduğu göze çarpıyor, tek fark ise boyunun daha kısa olması... Xbox 360 'Short' (Kısa) yeni konsol için daha uygun bir isim olurdu herhalde... Bahsettiğim şey ile ilgili daha iyi bir izlenim elde etmeniz için Joystick sitesinin yaptığı karşılaştırma resimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz, Slim mi Short mu tartışalım...

Resimler Joystick'den

• xbox ın slimi bana nedense çok güzel görünüyor.
  • Hafiften bi incelik söz konusu ama "Slim" ismi taşıyacak kadar degil Bencede "Short" daha uygun....
  • Boy farkıda fazla değil yani.
  • slim çok stil görünüyor harbiden :):)
  • Yaw bunun Arcade versiyonu olmayacakmı? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim.
  • Arcade'i de çıkacak ve fiyatı 199 dolar olacak, hatta Kinect ile bundle olarak 299 dolara satcaklarmış. Wi-fi vs içerir mi emin değilim. Özellikleri tam olarak açıklanmadı.
  • slim daha bir havalı gozüküyo birazda siyah oldugu için elbet.
  • ewet banada öyle gözüküyo
    XBOX SİLM
  • slim değil bu sleek olması lazım
  • ister slim ister short kasa tasarımı süper olmuş. Almak lazım illaki
  • Kalınlıkları aynı, siyah daha zayıf göstermiş o kadar :)
  • Şuanda zaten kinect olmadan 299 $ arcade modelinin neden bekliyorsunuzki anlayamadım.Çünkü arcade den daha az enerji tüketimi mevcut ve 3 k olayıda tamamen bitmiş durumda.Microsoft konsoldan herhangi sistem hatasında bilgilendirme amaçlı bu özelliği koymuştu yani siz konsola sadece güç kablosunu takıp çalıştırırsanız 3k uyarısı verir.Bu sistemin kendinde bi eksiklik hissetmesi ve size bildirmesidir.Son çıkan konsolunda bu uyarı sistemini kaldırmasıyla birlikte tabi 45 nm lik cpu ve gpu çipleride tamamen 3 k yı bitirmiş durumda.
    Kazuma...
  • Slim daha uygun olur sanırım.
  • X360 kalın kasa mahcup duruyor zati ,nasıl durmasın ki oyunculara 3 kırmızı denilen ölümcül kabusu yaşattı
  • Güzel olmuş slim.
  • benim bir sey dikkatimi cekiyor bence x box 360 ile x box 360 slim arasinda oyle abartili bir buyukluk farki yok mesela ps 2 fata bakin birde ps 2 slime bakin arada bariz bir buyukluk farki var x box ta ise bu durum bence goze batacak kadar buyuk degil
  • Bu xboxta zayıflamadan ziyade kemik erimesi olmuş. Microsoftun rejime gitmesi gerekli. Bende almayı düşünüyorum, misafirim emme para bende.
  • x box ta ki hafiza kartindan oynama olayi guzel
  • resimler çıkmıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.