Şimdi Ara

Lian Li: Rakiplerimizden daha fazla USB 3.0 destekli kasa modeline sahibiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tayvan merkezli kasa üreticisi Lian Li, yaptığı yeni bir açıklamayla USB 3.0 konusunda rakipsiz olduğunu belirtti. Şimdiye kadar 17 farklı kasa modelinde USB 3.0 portu kullandığını belirten firma, bu sayının tüm rakiplerinden daha fazla olduğunu belirtirken, firma genel yöneticisi Micheal Chen açıklamasında, yeni teknolojileri hızlı bir şekilde adapte olmanın, Lian Li için standart prosedür olduğunu dile getirirken, müşterilere paranın alabilecei en iyi kaliteyi sunduklarını söyledi.

İşte Lian Li'nin USB 3.0 destekli güncel ürün gamı;

• Kulplu kasaları da varmı?
  • Lian-Li de parayı gözden çıkardıktan sonra müthiş kasalar var.
  • Katılıyorum. Adamlar yapıyor abi, hatta ucuz 500-550W kasaları da çok iyi. 200 TL'ye 550W+5 fan filan.
  • evet kalite gerçekten üst düzeyde.. verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz..
  • Lian Li çıtayı yükseltiyor sürekli. Yeni özellikler, işlevsel tasarımlar ilk olarak bu markada gözlemliyorum ben. Fiyatları hakkını veriyor kesinlikle.
  • Hele ki USB3.0 daha da yaygınlaşınca tercih edilebilirliği çok daha artacaktır Lian-Li'nin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LUZz

Hele ki USB3.0 daha da yaygınlaşınca tercih edilebilirliği çok daha artacaktır Lian-Li'nin.

Gerçi çok sürmez, diğer kasa üreticileri de USB 3.0 için verilen desteği artırırlar. Birkaç ay içerisinde yeni seri üretimleri çıktıkça USB 2.0 görebileceğimizi pek sanmıyorum doğrusu...
  • Bu markayı çok seviyorum. Ama ülkemizdeki fiyatları kendisine erişebilmeyi biraz zorlaştırıyor maalesef. Lian Li içine bir sistem toplamak gerçekten büyük zevk :P
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.