Şimdi Ara

Yeni General Mobile Q300. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
64.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bi kişide cvp yazsın artık hiçmi kullanan yok bu telefonu altı üstü bi yorum bekliyoruz size zahmet
  • bir kişide ilgilensin yaaagittim aldım bugun iyi mi oldu bilmiyorum hattımın birisi wodafone birisi avea wodafone da sorun yok calısıyor ama avea dasorun var hat cekıyor ama ne arama yapabılıyosun nede aranınca calıyor ulasılamıyor dıyor yarın goturcem aldıgım yere avea ya sım 1 e de taktım sım 2 yede aynı sorun var bazen arıyor ama genelde basarısız dıyıp kapatıyor şimdi diyecemki arkadaşlar bu sorun neyden kaynaklanıyor daha önce hiç çift sim kullanmadım anlamadıgım bıseymı var yoksa sorun nedir diye sorcam ama ne cvp gelir nede beklerim....forumu takip ederdım cok faydalandım ama uyelıgımı yenı baslattım bunun uzerıne hiç bilgi paylasılmaması sasırttı benı..
  • Hayırlı olsun şebekeden avea dan kaynaklanıyor sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapstars

Hayırlı olsun şebekeden avea dan kaynaklanıyor sorun.

teşekkür ederim ben adanadan general mobile teknık servısınden aldım telefonu bi tanıdık vasıtasıyla. bugun goturdum o sorundan dolayı nekadar dogru bılmıyorum ama genel muduru arayarak değişimi yaptılar yeni cihaz verdiler benim bide sorum olacak eger elınde bu telefondan olan varsa cvp veeren olursa sevınırım..benim bi kaç yere baktıgımda telefonun menü arka planı siyah renkteydi ama benım aldıgım beyaz renkte ve degısmıyor kullanma klavuzunda tema bolumu var telefondan bakınca tema yok acaba bu benım aldıgım sahtemı kacakmı nedir anlayamadım gitti bu işi ya
  • peki son verdikleri yeni telefondada aynı sorun devam ediyormu avea hatla alakalı. bende aynı telefondan aldım aynı problemi yaşıyorum turkcell çalışırken sorunsuz olarak aveada sorun çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso61

peki son verdikleri yeni telefondada aynı sorun devam ediyormu avea hatla alakalı. bende aynı telefondan aldım aynı problemi yaşıyorum turkcell çalışırken sorunsuz olarak aveada sorun çıkarıyor.

cvbını mail attım sana oncekı telefonda turkcelı bende denemıstım gayet güzel çalıştı. sorunu sadece avea yapıyordu cok şükürki değiştiler yani
  • Kardeşim cevabını verdim sende her yere yazmışsın konuya,özelmesajlan,facebook grubunun duvarına yine facebookta mesajlan...
  • ben gm dst sense almıstım,, gayet ıyı bı telefondu (msj yazmak harıc) ama ekranın tam ortası basmamaya basladı,, cok ıyı yorumlar duydugum ıcın almıstım ama sansım yok elektronıkte xD sonra garantı falan derken 30 iş gunu doldu 0 tel vercekler bende q300 le degıstırmek ıstedım msj rahatlıgı olsun dıye yarın alıcam ve ınceler yazarım,, fakat dst sense den cok daha ıyı hem tuslu hem wi-fi,, ve e63 denmıs ama sanırım o cıft hatlı degıl,, savruksanız 2 tel cok gelıyosa gayet guzel ve uygun geldı bana,, bırakın 3-5 resımde acmasın zaten pc denen bısey var,, zaten cift hat ıstıyosanız gm den baska care yok,, samsung pıyasadan cekıldı dıye bılıyorum,, 2. hatta ses gıtmıyomus genel yorumlara bakılırsa,, bıtek gm ve cin malları kaldı,, 2 hat ve bıraz ozellık ıstıyosanız buyrun alın,,

not: general mobile çin malı degıl,, bataryada ve telde made in china yada RPC yazması cın malı oldugunu gostermez,, sadece çinde uretılmıstır ucuz iş gucü için,, çin malı telefonlar zaten garıp ısımlıdır bknz: samsunq nokla wentto vb.

• Hayırlı olur inşallah.
  • merhaba arakdaslar telefonu bugun aldım yardımcı olmak acısından bıraz bahsedıyım cok deyalı olmasada,,

oncelıkle telefon cok sık nettekı resımlerınden daha guzel ve genıs olmasına ragmen kıbar,, msj yazmak gayet rahat,, menu kullanımı ayarlar vs. gayet basarılı bı telefon,, 2 hat taktım denedım ıkısıde gayet cekıyo,, 2 hatta sesın gıdıp yada gelmesınde bı problem yok 2 tarafta gayet rahat duyabılıyo kı en onemlısıde bu bence,, kamerası fena degıl net,, 3.2 degıl tam olarak ama ıdare edıcek duzeyde,,ama malesef kı flash yok,,radyo cekım gucude basarılı,, muzık dınleme vs. ,, joystick bıraz garıp ben tam olarak alısamadım,, gıtcegınız yerı gecebılıyosunuz bazen ama oyle kanser etcek gıbı bı durum degıl zamanla alısılır,, ve msj geldıgınde yanıtla yaptıktan sonra msjı gonderırken SIM1 mı SIM2 mı dıye sormuo bu gayet ıyı dusunulmus,, sanırım en onemlı ozellıklerı soyledım,, baska soru olursa yanıtlamaya calısırım,, son olarak wi-fi hakkında bısey dıyemıycem cunku denemedım,, ayarını telefondan mı yapıcam yoksa avea bayısınden actırıcam bıseyler bılmıyorum,, bu konuda yardımcı olursanız sevırım,, ama tabıkı fıyattan anlasılcagı uzere her vıdyoyu acmasını yada resmı cabucak gostermesını beklemeyelım,, son olarak general mobıle nokıa kadar kendını kanıtlamasada gayet ıyı bı marka ve rahatlıkla alın derım ama tam dokunmatık ekranlardan kacının,, gm bu konuda bıraz asamadı,, benım 1 ayda bozuldu ekranı,, hatta komple dokunmatıkten kacının marka farketmez arıza olasılıgı baya yuksek,,

• quote:

Orijinalden alıntı: bodom_

merhaba arakdaslar telefonu bugun aldım yardımcı olmak acısından bıraz bahsedıyım cok deyalı olmasada,,

oncelıkle telefon cok sık nettekı resımlerınden daha guzel ve genıs olmasına ragmen kıbar,, msj yazmak gayet rahat,, menu kullanımı ayarlar vs. gayet basarılı bı telefon,, 2 hat taktım denedım ıkısıde gayet cekıyo,, 2 hatta sesın gıdıp yada gelmesınde bı problem yok 2 tarafta gayet rahat duyabılıyo kı en onemlısıde bu bence,, kamerası fena degıl net,, 3.2 degıl tam olarak ama ıdare edıcek duzeyde,,ama malesef kı flash yok,,radyo cekım gucude basarılı,, muzık dınleme vs. ,, joystick bıraz garıp ben tam olarak alısamadım,, gıtcegınız yerı gecebılıyosunuz bazen ama oyle kanser etcek gıbı bı durum degıl zamanla alısılır,, ve msj geldıgınde yanıtla yaptıktan sonra msjı gonderırken SIM1 mı SIM2 mı dıye sormuo bu gayet ıyı dusunulmus,, sanırım en onemlı ozellıklerı soyledım,, baska soru olursa yanıtlamaya calısırım,, son olarak wi-fi hakkında bısey dıyemıycem cunku denemedım,, ayarını telefondan mı yapıcam yoksa avea bayısınden actırıcam bıseyler bılmıyorum,, bu konuda yardımcı olursanız sevırım,, ama tabıkı fıyattan anlasılcagı uzere her vıdyoyu acmasını yada resmı cabucak gostermesını beklemeyelım,, son olarak general mobıle nokıa kadar kendını kanıtlamasada gayet ıyı bı marka ve rahatlıkla alın derım ama tam dokunmatık ekranlardan kacının,, gm bu konuda bıraz asamadı,, benım 1 ayda bozuldu ekranı,, hatta komple dokunmatıkten kacının marka farketmez arıza olasılıgı baya yuksek,,

Burada ilk izlenimlerini paylaştığın için teşekkür ederim.Wifi hatla ilgili değil bayiye gitmene gerek yok kablosuz bilgisayar modemi ile çalışır.

• arkadaşalr aynı sorun bendede var malesef.... 20 gün önce DST Q 300 modeli telefon aldım.avea hat tam çektiği halde sms gönderimi ve alımında sorun yaşıyorum.Bazen smsi direk yolladığım halde bazen 4-5 seferde yolluyorum. Karşı taraftan gelen sms ise bana 1 gün gecikmeli geliyor.Hatta sorun yok eski telefonumdan çok rahat yazışabiliyorum. Ancak yeni aldıgım Q 300 de yazışamıyorum. ne yapmam gerekiyor. 2 kere aldıgım yere götürdüm..gençselli aramamı söylediler.. gençseli aradıgımda kapalıydı.. ulaşamadım. kimseye.. bu durumda aveayımı aramamız gerekiyor yoksa gençselimi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredddy

arkadaşalr aynı sorun bendede var malesef.... 20 gün önce DST Q 300 modeli telefon aldım.avea hat tam çektiği halde sms gönderimi ve alımında sorun yaşıyorum.Bazen smsi direk yolladığım halde bazen 4-5 seferde yolluyorum. Karşı taraftan gelen sms ise bana 1 gün gecikmeli geliyor.Hatta sorun yok eski telefonumdan çok rahat yazışabiliyorum. Ancak yeni aldıgım Q 300 de yazışamıyorum. ne yapmam gerekiyor. 2 kere aldıgım yere götürdüm..gençselli aramamı söylediler.. gençseli aradıgımda kapalıydı.. ulaşamadım. kimseye.. bu durumda aveayımı aramamız gerekiyor yoksa gençselimi ???

Eğer telefondan kaynaklanıyorsa gençcell arayacaksın.

• yokk yok olmaz bu general mobile dn bir halt telefonu alalı 1 ay oldu ortadaki topun şaftı dagıldı nerdeyse okadar da özenli kullanmama rağmen boşta dönme gibi bi problem var ayrıca zil sesini en düşük seviyeye getirmeme ragmen arayan oldugunda çooookk yüksek cıkıyor ne iş anlamadım bir sorunda msn e girememe baglantı hatası verıyor aldıgım ılk gun ayar fılan yapmadan gırıyodu sonradan gıremedım bı türlü her türlü ayarı denedim..almayı düşünen arkadaşlara tavsiye bence 2 defa düşünün...
  • arkadaşlar bende Q300 aldım yaklaşık 1 hafta oldu ferhade nin yaşadığı sorunu yaşıyorum bnede avea kendi kendine arada çekmiyor arayanlar ulaşamıyor ama vodofone sorunsuz çalışıyor.bu problemle karşılaşanlar nasıl çözdünüz telefondan soğudum resmen yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Beyler önerirmisiniz bu telefonu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Beyler önerirmisiniz bu telefonu?
  • ben de alsam mı almasam mı kafam karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarbaron

Dst q100 aldım ve iade ettim.Çünkü kulaklıkla konusma yapamıyodum.İnşallah bunda böyle bi sorun yokturda alıp paşa paşa kullanırız.

• arkdaşalr bende bu telefona bakıyorum bimekste telefon 285 e teknosadada 300 e düştü öncelikle bu bilginize avea sında sorun olan arkdaşalr nasıl çözdüler ona göre alcam alırsam bu telefonu telfon için kullanan arkdaşalrdan bir kaçı kendi yorumlarını ve ürünün en ince yerine kadar tanımlayabilecek ayrıntıları paylaşırlarsa seviniriz bu telefonu alıp almama konusunda çok terettudum var yardımınızı bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.