Şimdi Ara

Trine 2 - Teaser Trailer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Duyurusu yapılan Trine 2'nin ilk tanıtım videosu

Minimum sistem gereksinimleri:

Önerilen sistem gereksinimleri:

• ilk oyunu çok sevmiştim geliştirilmişi daha hoşuma gidecektir
  • Müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş
  • Oyunda Fable türü bir roman havası var. İlk oyunu büyük bir zevkle oynamıştım 2. oyunuda merakla bekliyorum.

Videodan da anlaşılacağı gibi Trine 2 ilk oyuna göre baya geliştirilmiş, Özellikle Boss lar da baya bir gelişme var gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiréLord -- 18 Haziran 2010; 19:08:42 >
  • başarılı ve yine başarılı
  • Süper olucak.
  • Sanırım Co-op modu da gelmiş. Çok zevkli bir oyun daha bizleri bekliyor. Ne diyelim. Askere gitmeden önce çıkartın
  • ilk oyun çok güzeldi kaç kere bitirdim hatırlamıyorum videoya bakılırsa bu oyun da süper olcak canavarlar da bi şekle şemale girmiş hep kurukafa hep kurukafa olmuyodu tabi ejderha boss da çok dehşet gözüküyo gelsin de bi pataklayalım
  • İlk oyunu çok beğenmiştim özellikle müzikleri ve atmosferi harikaydı. İlk oyunun müziklerini yapan Ari Pulkkinen ile devam edilirse ki videodaki müzik onu gösteriyor oyun tadından yenmez.
  • e video ac2 nin ne alaka;?
  • trine oynuyorum ama 3. bolumu gecmedım kafam mı basmıyo ne anlamadım bi duvar var kıramıyoyorum orayı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.