Şimdi Ara

Iomega Screenplay Director deneyimleri (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
3
Favori
60.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bir yılı aşkın süredir IOMEGA SCREENPLAYER ürününü kullanmaya çalışıyorum, update olmamasından menülerin yavaş olmasından, dosyalar arasında dolaşamamaktan, bilinen ses ve resim formatlarını desteklemememesinden yani her şeyinden sıkıldım.

Başka bir arkadaşımızın da dediği gibi bu cihaz sadece 1TB HDD olarak kullanılabilir.
    Kimseye tavsiye etmiyorum.

Saygılar,

Deinterlace.
  • ıcındekı dıskı söküp wd marka medıaplayerda kullanma ımkanımız varmıdır..ıcındekı dısk kac ınctır... cahıl soruları ama bu alet uyuz ettı bu gece benı kırcam..
  • 3.5 inc 1TB disk var içinde
  • Arkadaşlar kurulum cd sini kaybettim setup ını gönderebilirmisiniz lütfen. ?
  • Cd yi buldum tamamdır...
  • Arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Hepinize selamlar.
    Ben iomega screenplay tvlink Hdd siz hd media player aldım.Ama yeni yazılımı bir tülü cihaza yükleyemiyorum.
    FlashDisc i taktığımda ''Yeni güncelleme bulundu lütfen bekleyiniz''diyor.Ama sonra ana menü ekrana geliyor.
    Sonuçta güncellemeyi yapmıyor.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar bende 1 tb. iomega medi oynatıcı var satıyorm 150 tl 5 aylık falan ilgilenenler özelden msj atsin tesekkurler
  • odamdaki tiviye bagliyorum siyahbeyaz salondaki tiviye bagliyorum renkli boyle abudikgubdik sorunlari var bende artik tasinabilit hdd olarak kullaniyorum
  • Merhaba, bendede bu cihazdan var. Çok memnunum. Ancak, internet menüsüne girince ekran donuyor. Ethernet kablosunu çıkartarak internet menüsüne girersem problem yok ancak takılıyken girersem ekran donup cihaz kilitleniyor. Neticede internete bağlanamıyorum. Böyle bir problem yaşamış arkadaşlar var mı? Nasıl bir çözüm uygularım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omershener

Merhaba, bendede bu cihazdan var. Çok memnunum. Ancak, internet menüsüne girince ekran donuyor. Ethernet kablosunu çıkartarak internet menüsüne girersem problem yok ancak takılıyken girersem ekran donup cihaz kilitleniyor. Neticede internete bağlanamıyorum. Böyle bir problem yaşamış arkadaşlar var mı? Nasıl bir çözüm uygularım?

benimde başıma gelmişti cihazı fabrika ayarına al sonra kurulumu atlamadan tek tek yap internet ayarını özellikle...
  • bende de 1.4.0.92 update yapınca cihaz bozuldu ana menüye girerken birden ekran kararıyor bi reset tuşu falan yokmu bu ne kadar dandik bir cihazdır arkadaş
  • Daha önce denemedim ama cihaz üstünde NTSC/PAL tuşuna uzunca bas veya tek tek bas ekranın böyle gelebilir..

Bu arada benim cihaz birden HDMI ile bağlantı kuramaz olmuştu. Daha önce burda belirtmiştim.
    Vatan bilgisayara verdim, çözemediler, yerine çek aldım.. IOMEGA çok kaliteli çıkmadı açıkcası. Western Digital veya Philip alın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidraa

quote:

Merhaba, bendede bu cihazdan var. Çok memnunum. Ancak, internet menüsüne girince ekran donuyor. Ethernet kablosunu çıkartarak internet menüsüne girersem problem yok ancak takılıyken girersem ekran donup cihaz kilitleniyor. Neticede internete bağlanamıyorum. Böyle bir problem yaşamış arkadaşlar var mı? Nasıl bir çözüm uygularım?

benimde başıma gelmişti cihazı fabrika ayarına al sonra kurulumu atlamadan tek tek yap internet ayarını özellikle...

OK! Akşama deneyeceğim bakalım. Zaten şimdi video izlerkende durdurma falan yapamıyorum. Video gösteriyor ama kumada kilitleniyor.
    İçindekiler silinmez değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hidraa

quote:

OK! Akşama deneyeceğim bakalım. Zaten şimdi video izlerkende durdurma falan yapamıyorum. Video gösteriyor ama kumada kilitleniyor.
    İçindekiler silinmez değil mi?

İçindekilere birşey olmaz görüntü gelmezse tv sys tuşuna bas cihaz biraz ağır çalışıyo fazla acele etme..
  • Fabrika ayarlarına döndüm herşey OK! Ancak, ethernet bağlantısı kuruyorum sonra youtube'a giriyorum, linkler çıkıyor. Oradada kalıyor daha ileri gitmiyor. Youtube veya torrent falan hiçbirşey izleyemiyorum.
  • Bu cihaz tam bir hayalkırıklığıdır. Ben hala yeni bir firmware umuduyla, sadece harddisk olarak kullanarak bekliyorum
  • quote:

Fabrika ayarlarına döndüm herşey OK! Ancak, ethernet bağlantısı kuruyorum sonra youtube'a giriyorum, linkler çıkıyor. Oradada kalıyor daha ileri gitmiyor. Youtube veya torrent falan hiçbirşey izleyemiyorum.

youtube izleyemezsin görüntü formatı yada iomega anlaşma problemi var......
  • Bağlantımı kurup Internet menüsüne geçtiğimde ekrana hiçbir şey çıkmıyor ve cihaz kilitleniyor.
  • 92 versyona gectiğimde kötü cihaz dahada kötüleşti. klasörlerin içi boş görünüyo coğu dosyayı acmıyo. bazı mkv ler cihazı kople kitliyo...
    kötü yazılım....
    yazılımın acil düzeltilemsi gerek.
    bende TAVSİYE ETMİYORUM.
  • bende vardı bu cıhaz ...sinirden kırdım ve kurtuldum..ıcındekı 1TB dıskı suan harıcen kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.