Şimdi Ara

Iomega Screenplay Director deneyimleri (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
3
Favori
60.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Beyler radyoya nasıl eriştiniz? Türkçe menüden adım adım yazabilir misiniz? Birde cihazdan şu bloglar vs.ye girdiğimde bağlantı kesildi diyor, videoları izletiyor ama.

Aynı hatayı bendede yazıyor baglantı kesildi diye

Radioya girmek için ana menüden İnternet Sekmesine gir.
    Sonra AUDİO yazan sekmeye gir Sonra En üstün bi altındaki Yani üstten ikinci sekmeye gir Radio kanalları çıkıyor liste halinde ama tıklıyorum açılmıyor???
  • KÖTÜ SAKLAYICI :d:d:d
  • Evet radyolar dinlenilmiyor, RSS olayı güzelmiş DH felan takip edilebiliyor. Torrent denemedim henüz, acaba toplu e-posta atsak DTS desteği gelir mi ki?
  • quote:

Evet radyolar dinlenilmiyor, RSS olayı güzelmiş DH felan takip edilebiliyor. Torrent denemedim henüz, acaba toplu e-posta atsak DTS desteği gelir mi ki?

denemek lazım. rss facebooktan çok şey çıkar. bildirimler olsun,sayfa olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Evet radyolar dinlenilmiyor, RSS olayı güzelmiş DH felan takip edilebiliyor. Torrent denemedim henüz, acaba toplu e-posta atsak DTS desteği gelir mi ki?

Facebook'ta ve Twitter'da varsa o şekilde RSS olayı baya iyi olur. Haber siteleride güzel olur.
  • Rss ile internetten video açmayı başardım. Bayağı karışık durumda şu an. Filmi tek dosya ve direkt http linki olduğu takdirde alet sorunsuz açıyor. Bazen bir filmi acil izlemek isteyince bayağı işe yarayacak. Sıfırdan kodlamak lazım ki online arşiv yapayım.

Düzenleme: ... diyordum ki internet bağlantısı yetmeyip film donunca video kapandı. Tekrar açıp aynı yere ilerletmek gerekiyor. Bu da problemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 30 Temmuz 2011; 2:04:51 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Facebook'ta ve Twitter'da varsa o şekilde RSS olayı baya iyi olur. Haber siteleride güzel olur.

benim telefon rsssinde bu forumun sıcak fırsatlar bölümü dahi var,oto güncelleniyor hatta. onları bile kullanabiliriz. media player denemek lazım gerçi güncelleme aralığı var mı felan.

• quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Rss ile internetten video açmayı başardım. Bayağı karışık durumda şu an. Filmi tek dosya ve direkt http linki olduğu takdirde alet sorunsuz açıyor. Bazen bir filmi acil izlemek isteyince bayağı işe yarayacak. Sıfırdan kodlamak lazım ki online arşiv yapayım.

Düzenleme: ... diyordum ki internet bağlantısı yetmeyip film donunca video kapandı. Tekrar açıp aynı yere ilerletmek gerekiyor. Bu da problemli.

RSS olayına nerden Giriyosunuz???

bide Radio kanallarını nasıl halletcez Tıklıyorum açılmıyor Sizdede öylemi?????

• Radyoları bende dinleyemiyorum, iomega.com/onlinemedia adresine girip kaydol daha sonra oradan Personal Portal kısmına gir ve RSS'leri kaydet. Ardından cihaza gel ve İnternet menüsünden ilk yere gel(Log in, üyelik sözleşmesi vs. olan yer) ordan 2. yer olan "Log in"e gel ve kumandadan "Menu" tuşuna bas ve kullanıcı adını şifreni gir ardından RSS'leri görürsün.
  • quote:

Radyoları bende dinleyemiyorum, iomega.com/onlinemedia adresine girip kaydol daha sonra oradan Personal Portal kısmına gir ve RSS'leri kaydet. Ardından cihaza gel ve İnternet menüsünden ilk yere gel(Log in, üyelik sözleşmesi vs. olan yer) ordan 2. yer olan "Log in"e gel ve kumandadan "Menu" tuşuna bas ve kullanıcı adını şifreni gir ardından RSS'leri görürsün.

Kayıt oldum rss leri şimdi yapıyorum bakalım ne olacak ama RAdyo Benim için daha önemli acaba neden acılmıyor radiolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewel123 -- 30 Temmuz 2011; 15:21:05 >
  • güncellemeden sonra hızlandı cihaz fakat bu torrentleri nasıl indircez torrent dosyasını içinemi atıcaz ?

Edit: Birde bu arkadaki fan dönmüyor çalıştırınca sonradan ısındıkcamı dönüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jon Kar -- 30 Temmuz 2011; 19:05:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysa1992

güncellemeden sonra hızlandı cihaz fakat bu torrentleri nasıl indircez torrent dosyasını içinemi atıcaz ?

Edit: Birde bu arkadaki fan dönmüyor çalıştırınca sonradan ısındıkcamı dönüyor...

Benim fan Sürekli dönüyor Seninkinin arasına bişey sıkısmıs galiba veyatta bozuk

mediaplayeri pc ye bagla içine torrent linkini at Sonra Menüden bittorrent gir tıkla aç yüklensin
  • Bu cihazı sürekli açık tutsak sıkıntı olur mu? Sabit disk gibi hep bilgisayara bağlı dursa kaç saat gider en fazla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

güncellemeden sonra hızlandı cihaz fakat bu torrentleri nasıl indircez torrent dosyasını içinemi atıcaz ?

Benim fan Sürekli dönüyor Seninkinin arasına bişey sıkısmıs galiba veyatta bozuk

mediaplayeri pc ye bagla içine torrent linkini at Sonra Menüden bittorrent gir tıkla aç yüklensin

torrent linkini txt formatındamı atıcaz yani not defterine kopyalıyıp harddisk in içinemi atıcaz ?
    birde fanı başka dönmeyen arkadaş varmı ???

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

torrent linkini txt formatındamı atıcaz yani not defterine kopyalıyıp harddisk in içinemi atıcaz ?
    birde fanı başka dönmeyen arkadaş varmı ???

.torrent uzantılı torrent dosyasını(linkini değil) indirip içine atarsan oluyor.

• Fanı Dönmeyen Varmı Başka...
  • Benim cihaz FW 92 yaptıktan sonra mp3'lerden ses gelmiyor. Youtube'tan açtığım videolardada ses yok. Ama filmlerde ses geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElectroTech

Benim cihaz FW 92 yaptıktan sonra mp3'lerden ses gelmiyor. Youtube'tan açtığım videolardada ses yok. Ama filmlerde ses geliyor.

bende öyle bir sorun olmadı yaptıktan sonra gayet iyi oldu...
  • Fan Sorununu Hallettim Arkadaşlar Arkadaki Koblo Engelliyormuş On Biraz Geriye İttim Canavar Gibi Çalışıyor
    edit: torrent de canavar gibi 810 kb ile indiriyor gayet hızlı daha ne olsun... 99 tl ye gerçekten bedavaya almışız güncellemeden sonra görmediği videolarıda görmeye başladı bu arada bayaa değişti alet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jon Kar -- 31 Temmuz 2011; 15:42:13 >
  • Bende alt yazılarda senkron problemi yapıyor.. pc de deniyrum baştan sona tam uyumlu.. dp de oynattığımda uyuşmuyor..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.