Şimdi Ara

E3 2010'nun Dikkat Çeken 5 Başlığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
17.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sona eren E3 2010 fuarında öne çıkan 5 maddeyi sizler için değerlendiriyoruz.

• Güzel çalışma ellerinize sağlık
  • Çok güzel elinize sağlık. Sıralama çok iyi olmuş. 1.'yi zaten tahmin ediyordum.
  • Erdinç abi L.A. yaramış. Valla çok mutlu gördüm sizi. Eee o kadar teknolojinin oyunun içinde kim sevinmez. :) İncelmeler güzeldi, gerçekten bu sene E3'te bir tarihe şahitlik ettiğimi hissettim özellikle gözlüksüz 3D'li 3DS tanıtılırken arkadaşlara tarihe tanıklık ediyorum demiştim. :) Gerçekten dolu dolu bir E3'dü, çok güzel geçti.
  • çok güzel değerlendirme
  • slım ınglılterde 200 paund deılmı arkadaslar cunlu akarabama sıparıs wercm satılık elıte wr bu arada
  • İnceleme için Çook teşekkürler ...
    Kinect E3 deki favorim ama bence tek sorunu hareketi daha geç algılaması olucak bence....
  • Güzel inceleme olmuş gerçekten sizinde 1 ve 2 numaraya koyduğunuz gibi bencede 3DS Ve Kinect Gerçekten bu fuara damgasını vurdu...
  • Dead Space 2 yerine başka bir oyun gelebilirdi.
  • Erdinç abi 8. dakikada Kinect'e Move demişsin gözümden kaçmadı

Bu arada 1.likte hakettiği yeri bulmuş 3ds.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg_1453

Erdinç abi 8. dakikada Kinect'e Move demişsin gözümden kaçmadı

aha aynısını yazıyordum
  • teknoloji kültürüm arttı resmen güzel video tebrikler
    oyunlara ayrı donanımlara ayrı video yapılabilirmiş 1.yi beklerken ya assasins creed yada hot pursuit dedim 3ds çıktı
  • Erdinç abi kesinlikle sunum ve anlatımınız çok iyi olmuş . Oldukça güzel video. Keşke oyunlarıda incelerken bu tarz akıcıklıkta ve bu ses tonunuzla anlatsanız daha güzel olur . Tabi bu benim şahsi görüşüm. İnceleme için teşekkürler.
  • Erdinç İyikul video incelemede yer aldığında oyunu anlatırken daha bir sohbetvari olmasını istiyorum. Bu videoda onu gördüm. Sanki resmi bir ortamda oyunu tanıtıyormuş gibi değil de aynen bu videoda olduğu gibi daha bir sıcak ve muhabbet ortamında olduğu gibi yapmasını istiyorum. Bu sadece benim isteğim. Lütfen sevgili Erdinç İyikul, bize daha yakın bir şekilde tanıtım yapar mısın?
  • Konuşman, vurgun vs. bu videoda çok iyi olmuş. bravo :)
  • hemen izliyorum
  • Çok başarılı bir video ve değerlendirme ALLAH razı olsun bilgilendirdiğin için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg_1453

Erdinç abi 8. dakikada Kinect'e Move demişsin gözümden kaçmadı

Tebrik ederim. Videonun montajını yaparken bile fark etmedim. :)

Bu arada arkadaşlar ben Los Angeles'a gitmedim. Kısmet seneye yolcuyuz. Bu sene ise listemde GamesCom var.
  • teşekkürler hemen izliyelim
  • güzel liste olmus erdınc abı saol
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.