- x
TEKSAS KATLİAMI
46 Cevap7606 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7 Mesaj
17 Haziran 2010; 18:48:42 

MERHABALAR

Teksas Katliamı filminin yaşanmış gerçek bir olayı anlattığı söyleniyor filmde.Bu seneryo gerçek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem Sönmez -- 3 Temmuz 2010; 4:05:54 >

5247 Mesaj
17 Haziran 2010; 18:55:44 

Gerçek mi bilmiyorum da ,film mükemmel

With a good script, a good director can produce masterpiece. With the same
script, a mediocre director can produce a passable film. But with a bad script even a good director
can't possibly make a good film. For truly cinematic expression, the camera and the microphone
must be able to cross both fire and water. The script must be something that has the power to do this."

Akira Kurosawa

1288 Mesaj
17 Haziran 2010; 19:23:19 

Evet gerçek olaylara dayanıyor..Ama senin izlediğin remake galiba ilki 1974 de çekilmiş.

Edit:Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliali -- 17 Haziran 2010; 19:24:33 >

He was Tony Montana.The world will remember him by another name..
SCARFACE

1650 Mesaj
17 Haziran 2010; 20:09:18 

Ünlü Seri Katil Ed Gein'in hikayesinden yola çıkılarak yapıldı. 1954 yılında Ed Gein'in yakalanmasıyla birlikte evinde yapılan araştırmalarda testereyle parçalanmış insan cesetleri, vücut parçaları, insan derisinden yapılma maskeler, kafatasından yapılma çanaklar, organlar, kafatasları bulundu. Yine yapılan incelemelerde Ed Gein'in öldürdüğü insanların derisini yüzerek kendisine elbise yaptığı, cinsel kimliğini değiştirmeye çalıştığı yönünde sonuca varıldı. Yargılandıktan sonra akıl hastanesine kapatıldı ve kanserden öldü. Hikayesi Teksas Katliamı ile birlikte Sapık ve Kuzuların Sessizliğine ilham kaynağı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 17 Haziran 2010; 20:10:36 >

2995 Mesaj
18 Haziran 2010; 18:35:05 

Teksas Katliamıyla ilgili 3 film var galiba Teksas Katliamı Başlangıç,Teksas Katliamı 2003 ve Teksas Katliamı 2006.Hangisini izlemek gerek.Serili film mi yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmavı -- 18 Haziran 2010; 21:23:08 >

Düş peşindeyim,Düş peşime.

1472 Mesaj
18 Haziran 2010; 18:41:23 

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Teksas Katliamıyla ilgili 3 film var galiba Teksas Katliamı Başlangıç,2003 ve 2006 da çekilmiş.Hangisini izlemek gerek.Serili film mi yoksa.

tam bende bunu sormak için girmiştim, 3 - 5 tane film çıkıyor teksas katliamı ile ilgili...

712 Mesaj
18 Haziran 2010; 21:49:54 

izlenmesi gerek bi film. benimde izledigim 1 - 2 - 3

Every saint has a past and Every sinner has a future..

1849 Mesaj
19 Haziran 2010; 0:18:01 

İzlemedim ama bildiğim kadarıyla yaşanmış olaylardan oluşuyor filmin senaryosu.Bu tür filmlerin iyi yanı da bu oluyo en vahşi sahnede bi an durup düşünüyosun " adamın teki gerçektende böyle milleti öldürmüş" diye

1008 Mesaj
19 Haziran 2010; 0:35:14 

0

Arkadaşlar yanılmıyorsam Teksas Kaliamı Serisi 5 filmden oluşmakta ...
Arşivimde bulunan ve izlediğim filmler :

The.Texas.Chainsaw.Massacre.1974
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986
Texas Chainsaw Massacre The Next Generation 1994
The Texas Chainsaw Massacre 2003
The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006

Bu filmleri izlemeden önce korku filmlerini pek sevmiyor ve izlemiyordum.
Ancak filmlerin gerçek hayata dayanması ve filmlerdeki insanın kanını donduran gerçekçi sahneler etkiledi beni ...
İlk ve sonraki filmleri izlerken etkilendim açıkçası ... Filmler genel olarak; - Hadi yaa bu kadar da olur mu, böyle yaşayan insanlar , aileler de mi var dedirtiyor insana ...
Bizim ülkemizde de, yüzünde deriden bir maske ve elinde zincirli bir testereyle alışveriş merkezine, bankaya, okula, sınıfa dalsan nasıl olurdu acaba?

Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz / MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 / GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V / SAMSUNG 128GB 840 PRO SATA 3.0 / Western Digital Caviar Green 2TB + 2TB / Samsung 2TB HD203WI / Samsung F2 EcoGreen 1.5TB HD154UI / CORSAIR 400R 80PLUS 750W / ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit / ASUS DRW-24B5ST 24X / S-LINK SL-525 5.25" / HP w2207 / LOGITECH G105 / LOGITECH G500 / THERMALTAKE TT eSPORTS PYRRHUS MEDİUM / POWERCOM BNT-1000AP 1000VA LINE INTERACTIVE / LOGITECH Z5500 / WD 3,5" 3TB My Book USB3.0 - USB2.0 / WD 3,5" 2TB Elements USB 2.0 / Windows 7 Ultimate 64bit /

22334 Mesaj
19 Haziran 2010; 0:46:23 

Teksas Katliamı efsane bir yapımdır. Eskiden Show Tv haftasonları korku filmleri yayınlardı ve kesin Teksas Katliamı serisinide sık sık yayınlardı.

PSN: SaGe_DjAvuL

1849 Mesaj
19 Haziran 2010; 0:53:51 

5 filmmiş gerçektende, vay be ben hala izlemedim bi tanesini bile

3601 Mesaj
19 Haziran 2010; 1:03:47 

İyi filmdir ve evet bir kısmı gerçeğe dayanır.

Said I've been crying, my tears they fell like rain,
Don't you hear, Don't you hear them falling.
Everybody trying to tell me that you didn't mean me no good.

I've been trying, Lord, let me tell you,
Let me tell you I really did the best I could.
Baby, Since I've been loving you.
I'm about to lose my worried mind, oh, yeah.

22334 Mesaj
19 Haziran 2010; 1:42:48 

Gönül isterki bu filmlerde yaşananlar sadece filmlerde kalsın ama maalesef öyle olmuyor özellikle günümüzde insanlar tam anlamıyla piskopat bir hale geldi.

PSN: SaGe_DjAvuL

2995 Mesaj
19 Haziran 2010; 12:06:33 

quote:

Orijinalden alıntı: electronica

0

Arkadaşlar yanılmıyorsam Teksas Kaliamı Serisi 5 filmden oluşmakta ...
Arşivimde bulunan ve izlediğim filmler :

The.Texas.Chainsaw.Massacre.1974
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986

Bu filmleri izlemeden önce korku filmlerini pek sevmiyor ve izlemiyordum.
Ancak filmlerin gerçek hayata dayanması ve filmlerdeki insanın kanını donduran gerçekçi sahneler etkiledi beni ...
İlk ve sonraki filmleri izlerken etkilendim açıkçası ... Filmler genel olarak; - Hadi yaa bu kadar da olur mu, böyle yaşayan insanlar , aileler de mi var dedirtiyor insana ...
Bizim ülkemizde de, yüzünde deriden bir maske ve elinde zincirli bir testereyle alışveriş merkezine, bankaya, okula, sınıfa dalsan nasıl olurdu acaba?

Tüm filmler birbirine bağlı mı yoksa Teksas katliamıyla ilgili birbirinden bağımsız 5 filmi?

1170 Mesaj
20 Haziran 2010; 10:43:38 

güzel film valla

5625 Mesaj
20 Haziran 2010; 11:00:05 

quote:

Tüm filmler birbirine bağlı mı yoksa Teksas katliamıyla ilgili birbirinden bağımsız 5 filmi?

Ben de 74'tekiyle 2003'tekini izlemiştim ama aralarında bir bağlantı yoktu.

1650 Mesaj
20 Haziran 2010; 13:26:25 

Esasında bir seri değil zaten... 2000 li yıllarda yeniden çevrim olarak yapıldı.

17265 Mesaj
20 Haziran 2010; 14:23:55 

bunlari izleyin yeter......

2995 Mesaj
21 Haziran 2010; 20:51:40 

Ben 1974 'den başladım sırayla hepsini izleyicem.

4285 Mesaj
13 Temmuz 2010; 7:34:04 

Evet olayların gerçeklerle alakası yok ama film öyle bir anlatmış ki sanki gerçek bir hikayeyi yansıtıyormuş gibi...

179 Mesaj
13 Temmuz 2010; 11:48:21 

bu 2 film yeniden çevrim yapılmıştır.Nasıl desem hani batman serisi gibi.Batman begins ve the dark knight nasıl yeniden çevrimse bu filmlerde öyle.

Ve evet film gerçek hayattan alınmış.Yani yaşanmış bir olay.Hatta 2003deki filmin ilk sahnesinde bir tane polis bodrum kata iniyo ve orda saldırıya ugruyo ya.İşte o sahne gerçek.Yani film değil orası.Polis kameramasından çekilmiş.

149 Mesaj
13 Temmuz 2010; 12:50:10 

filmin başındaki ve sonundaki polis kamerası görüntüleri gerçek yaşanmış görüntülerdir. olay tamamen gerçek yaşanmış bir olaydır..

Yazılım Uzmanı
Programlama -> Java,C#,Vb .NET,AS3
Web Programlama -> PHP,Ruby - Client Programlama -> JavaScript -> Ajax & jQuery
Veritabanı Dilleri -> Oracle,MySQL,MsSQL - Tasarım Dilleri -> CSS,HTML -> XHTML

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Temmuz 2010; 13:01:14 

Bir tane filmini izlemiştim filmin ortalarında görmüştüm ama sonundaki o polis kamerasından olayın gerçek olduğunu anlamıştım zaten söylüyorlardıda şöyle birşey var ucu açık bırakılmıştı sanki o insanı yakaladılarmı ne oldu bide eğer filmde yaşanan olaylar gerçekse o insan nasıl oluyorda o kadar yaralanmaya dayanıyor

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2010; 13:33:47 

Teksas Katliamı gibi Hostel'de gerçek hayattan diyorlar ki,bu daha da dehşet verici bir olay...

5080 Mesaj
13 Temmuz 2010; 13:51:35 

Filmin sonunda söylüyor zaten yaşayan bir aile varmış film ordan gelmiş vb.

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2010; 14:47:34 

ED GEİN

“Bana doğru gelen güzel bir kız görünce iki şey düşünürüm.
Bir yanım onunla çıkmak ona gerçekten iyi hoş davranmak gerektiği gibi davranmak ister.
Öteki yanım mızrağın ucuna geçirilmiş kafasının nasıl görüneceğini.”

Ed Gein dört kişilik bir ailede büyür: alkolik bir baba, dominant ve aşırı dindar bir anne ve abisi Henry. Annesinin kendisine olan etkisi çok büyüktür. Babası ve abisinden sonra, 1945’te annesi de vefat ettiğinde, Ed dünyada tek başına kalır.

Bu yalnızlık, insanların zaten garipsediği Gein’i, iyice deliliğe iter. Merhum annesini tekrar diriltebilmek için, anatomi bilimini incelemeye başlar ve mezarlıklardan çaldığı cesetler üzerinde öğrendiklerini uygulamaya koyulur. Kendisini özellikle büyüleyen, kadın vücududur.

Annesini diriltmeyi başaramadığını anlayınca, annesinin yaşında bir kadının cesedinin derisini yüzmeye karar verir ve arada sırada bu deriyi (annesinin eski elbiseleriyle birlikte) elbise niyetine giyer.

Hayatı boyunca cinsel ilişkide bulunmamış olan Gein, kadınlara karşı hissetiği karmaşık duyguları pek anlayamaz ve bir kadın olma isteği geliştirir. İlk başlarda kendi kendini hadim etmeyi düşünen Gein, bir kadın derisinin kendisini yeterince kadınsı gösterdiğine inanarak, bu düşüncesinden vazgeçer. Kadın vücutlarına duyduğu isteği gitgide daha da büyüyen Gein, bir süre sonra sadece mezarlardan ceset çıkarmakla kalmaz, 1954 yılından itibaren bir cinayet işlemeye karar verir ve kurbanını annesinin öldüğü yaştan seçer.

Deri işlemesinde gün geçtikçe daha da hamaratlaşan Gein, bir süre sonra meme uçlarından kemer, kafatasından bardak ve diğer süs eşyaları yapmaya koyulur.

İlk cinayetinden sonra kasabanın şerifi Ed Gein’in izini bulur ve tutuklar. Evde arama yapan polis, birçok kadavra, insan dudaklarından yapılmış kolyeler ve diğer garip nesnelerle karşılaşır.Gein’in birden çok daha fazla cinayet işlemiş olması gerektiğini düşünür, ama daha sonra yapılan incelemelerle bu ceset parçalarının yakındaki mezarlıktan çıkarılan yaşlı kadın cesetlerinden kesildiği anlaşılır. Gein, ölü sevicilik ve yamyamlık gibi suçlamaları şiddetle inkar eder: kendisine göre cinayetleri sadece evini süslemek için işlemiştir.

Doktorlar Gein'e kronik şizofreni tanısı koymuşlardır. Ayrıca yaptıklarından yola çıkarak, onun, gizli eşcinsel olabileceği de düşünülmüştür.

Deli raporu sayesinde hapse konulmayan Gein, geri kalan hayatını ıslahevlerinde geçirir ve 1984 yılında 77 yaşında uzun zamandır çektiği kanser hastalığı sonucu yaşamını yitirir.

Kaynak: http://tr.wikipedia.org/wiki/Ed_Gein

Bunada bir bakın: http://www.polisiye.com/yazidevam.asp?ID=314

Biraz araştırdım bunları buldum yok artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karizmatikemmi -- 13 Temmuz 2010; 14:58:44 >

3589 Mesaj
13 Temmuz 2010; 14:56:46 

Arkadaşlar bu filmi merak ediyorum.

Film böyle kanlı vahşetli dehşet verici rahatsız edici bir film mi yoksa klasik korku-gerilim filmi gibi mi?

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2010; 14:59:09 

quote:

Orijinalden alıntı: İlahi Morluk

Arkadaşlar bu filmi merak ediyorum.

Film böyle kanlı vahşetli dehşet verici rahatsız edici bir film mi yoksa klasik korku-gerilim filmi gibi mi?

Üstteki msjıma bak adamın biografisini izle filmindeki mekanlar birebir

Buda ilk filmin son sahnesi gerçek görüntü olması lazım

Son olarak 2012 de 3d olarak vizyona girecekmiş

Kaynak: http://www.sinemalar.co...-Katliami-Baslangic-3d/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karizmatikemmi -- 13 Temmuz 2010; 15:16:15 >

3589 Mesaj
13 Temmuz 2010; 15:29:47 

Kuzuların sessizliğini izlemiştim bunu da merak ettim.İzleyecem.

2115 Mesaj
13 Temmuz 2010; 15:36:57 

şeytanın otelide buna çok benziyor gerçekten.onuda rocky gibi gerçekmiş gibi lansa ettiler..hepsi birer numara..

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2010; 15:40:31 

quote:

Orijinalden alıntı: fbdemir

şeytanın otelide buna çok benziyor gerçekten.onuda rocky gibi gerçekmiş gibi lansa ettiler..hepsi birer numara..

Ed'in biografisine bakmadınmı o damı yalan gerçek görüntüler röportajlar yer alıyor

4285 Mesaj
13 Temmuz 2010; 15:51:39 

Yapmayın hocam neresi gerçek o görüntünün
Fimin Ed Gein'den ilham alındığı söylenir ama Ed Gein mezarlıktaki cesetleri parçalayan ve tek yaşayan bir ruh hastası... Film'de bahsettilen apayrı bir durum...

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2010; 16:27:50 

quote:

Orijinalden alıntı: teknikkonular

Yapmayın hocam neresi gerçek o görüntünün
Fimin Ed Gein'den ilham alındığı söylenir ama Ed Gein mezarlıktaki cesetleri parçalayan ve tek yaşayan bir ruh hastası... Film'de bahsettilen apayrı bir durum...

Filme gerçek demiyorum zaten filmin izlenmesi için abartacaklar doğal olarak ama biografisi ve ed in yaptığı tamamiyle gerçek arkadaş bu hikayeye uydurma demişte

5080 Mesaj
13 Temmuz 2010; 17:14:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatikemmi

Filme gerçek demiyorum zaten filmin izlenmesi için abartacaklar doğal olarak ama biografisi ve ed in yaptığı tamamiyle gerçek arkadaş bu hikayeye uydurma demişte

Ya şimdi ruh hastası olarak ceset çalması falan çok garipsencek bir durum değil şizofrenmiş zaten. Ama filmde böyle annesinin giysisi falan yoktu yani remake filmlerinde

Uzaklaştırılmış
13 Temmuz 2010; 18:09:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

Ya şimdi ruh hastası olarak ceset çalması falan çok garipsencek bir durum değil şizofrenmiş zaten. Ama filmde böyle annesinin giysisi falan yoktu yani remake filmlerinde

Bide filmini ortasından izledim ilk filmi olması lazım yanında annesi babası var onlar yanındayken adam öldürüyor ama hayatında onlar öldükten sonra mezardan birilerini çıkartıyor birde cinayeti var

1008 Mesaj
17 Temmuz 2010; 3:58:28 

quote:

@Gökmavi; tüm filmler birbirine bağlı değil. Farklı senaryo, mekan, karakterler var ...
Ama tabi ki, tüm filmler için ortak bir nokta: Elinde motorlu testereyle insan doğrayan sapık vahşi bir katil olması ...
Ne yaptın? Tüm filmleri 1974'ten başlamak üzere izledin mi? Nasıl buldun, hangisini daha çok beğendin, sana neler kattı, biraz anlatsana ...

Bu arada ben sana 5 film dedim ama arşive baktığımda 6 film olduğunu gördüm. İzlerken sen bunu atlama ...

The Texas Chainsaw Massacre 1974
The Texas Chainsaw Massacre II 1986
Leatherface Texas Chainsaw Massacre III 1990

Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz / MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 / GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V / SAMSUNG 128GB 840 PRO SATA 3.0 / Western Digital Caviar Green 2TB + 2TB / Samsung 2TB HD203WI / Samsung F2 EcoGreen 1.5TB HD154UI / CORSAIR 400R 80PLUS 750W / ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit / ASUS DRW-24B5ST 24X / S-LINK SL-525 5.25" / HP w2207 / LOGITECH G105 / LOGITECH G500 / THERMALTAKE TT eSPORTS PYRRHUS MEDİUM / POWERCOM BNT-1000AP 1000VA LINE INTERACTIVE / LOGITECH Z5500 / WD 3,5" 3TB My Book USB3.0 - USB2.0 / WD 3,5" 2TB Elements USB 2.0 / Windows 7 Ultimate 64bit /

8327 Mesaj
17 Temmuz 2010; 9:36:59 

geçen gece show tv de izledim gerçekten acayip tırstım gecenin bi yarısı

adamın yüzünü kesip aldıgı sahne varya offfff kız masanın altında....

2995 Mesaj
17 Temmuz 2010; 17:46:41 

quote:

Orijinalden alıntı: electronica

@Gökmavi; tüm filmler birbirine bağlı değil. Farklı senaryo, mekan, karakterler var ...
Ama tabi ki, tüm filmler için ortak bir nokta: Elinde motorlu testereyle insan doğrayan sapık vahşi bir katil olması ...
Ne yaptın? Tüm filmleri 1974'ten başlamak üzere izledin mi? Nasıl buldun, hangisini daha çok beğendin, sana neler kattı, biraz anlatsana ...

Bu arada ben sana 5 film dedim ama arşive baktığımda 6 film olduğunu gördüm. İzlerken sen bunu atlama ...

The Texas Chainsaw Massacre 1974
The Texas Chainsaw Massacre II 1986
Leatherface Texas Chainsaw Massacre III 1990

Teşekkür ederim hocam ilk iki filmi seyrettim biraz midem kalktı açıkçası ara verdim.Kaldığım yerden izlemeye devam edeceğim.İlk iki film günümüze göre biraz basit,bana ne kattığına gelirsek aracıma kimseyi almam,sessiz yerlere de gitmem,eğer üstüme birisi motorlu testereyle gelirse arkama bakmadan kaçarım. :)

4276 Mesaj
17 Temmuz 2010; 19:58:05 

quote:

Orijinalden alıntı: rsmx

filmin başındaki ve sonundaki polis kamerası görüntüleri gerçek yaşanmış görüntülerdir. olay tamamen gerçek yaşanmış bir olaydır..

Hangi yapımda var bu görüntüler?

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

Uzaklaştırılmış
17 Temmuz 2010; 21:17:54 

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Hangi yapımda var bu görüntüler?

İlk film olması lazım Jessica Biel'in oynadığı

1472 Mesaj
23 Temmuz 2010; 0:25:20 

filmin şu sahnesinde haşat oldum böyle şeylere bakamayanlar bakmasın...

0

179 Mesaj
23 Temmuz 2010; 1:33:29 

quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

filmin şu sahnesinde haşat oldum böyle şeylere bakamayanlar bakmasın...

0

resimi biraz küçültseydin keşke çok büyük sayfadan taşıyo.Birşey anlayamadım

4285 Mesaj
23 Temmuz 2010; 8:27:22 

quote:

Orijinalden alıntı: [ Starbury ]

resimi biraz küçültseydin keşke çok büyük sayfadan taşıyo.Birşey anlayamadım

Anlamamanın sebebi karanlık olması, bir de şöyle bak...
0

7959 Mesaj
23 Temmuz 2010; 10:46:54 

Yuh tırnağa bak. Hiç farketmemiştim filmi izlerken

24 | Arrow | Alcatraz | Band of Brothers | Breaking Bad | Breakout Kings | Camelot | CSI: New York | Dexter | FlashForward | Friends | Game of Thrones | Gossip Girl | Heroes | How I Met Your Mother | Knight Rider | Kyle XY
Lost | Married With Children | Merlin | My Name Is Earl | Nikita | Oz | Prison Break | Rome | Shameless | Sherlock | SmalVille | Spartacus Series | Supernatural |Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Bing Bang Theory | The Confession | The Event | The Lost Room | The Walking Dead | Touch | The Pacific | The Sopranos | Two and a Half Man | True Detective | V

2616 Mesaj
23 Temmuz 2010; 13:12:16 

Beyler bu filmi 1 yıl önce izlemiştim..

O zamanlar kafayı bozdum ve bütün serilerini bulmaya karar verdim ve hepsini buldum izledim.. Film gerçek hayatta yaşanmış bi olaydan alınmış..

Diyorum ya çok etkilendim bütün yerleri araştırdım yabancı sitelerden araştırma falan yaptım o yılları anlatan bi yazı buldum.. Teksas'da gerçekten böyle bi ev varmış. ve o evde de bu olaylar dönmekteymiş.. Kimse gitmeye cesaret edemiyormuş ki hatta polisler bile o evin çevresinden bile geçemiyormuş..

Filmin sonunda söyledikleri ;

Bi dosya var ve hala kapanmamış
O olayda okuduklarıma göre doğru..

İzlemeyenlerin kesinlikle izlemeleri gereken bi film..

0

Uzaklaştırılmış
23 Temmuz 2010; 13:33:46 

@ LsR az yukarı bakarsan belgeselini paylaştım izle

1472 Mesaj
23 Temmuz 2010; 14:05:11 

valla bu tırnak olayı dünden beri gözümün önünden gitmiyor hep kendimin kini düşünüp duruyorum;

ilkifena değildi şimdide the texas chainsaw massacre the beginning e bakalım bi...

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.350