Şimdi Ara

Kaliteli Splitter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kalıtesız 5 lıralık çin malı adsl splitterlar canıma okudu yeteri kadar
    kaliteli bir splitte almak istiyorum markalı almayı dusunuyorum
    bildiğiniz tavsiye edeceğiniz splitterlar var mı ?

• ttaf marka bır splıtter gordum nette kalıtelı oldugu soylenıyor kullanan varmı aranızda arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: einhander

ttaf marka bır splıtter gordum nette kalıtelı oldugu soylenıyor kullanan varmı aranızda arkadaslar

TTAF markalı olan da Çin malı olmakla birlikte, herhalde bahsettiğiniz o 5 TL'lık olanlardan daha kalitelidir. Hatta bu TTAF splitteri zannederim bir yıl kadar önce bir bilgisayar dergisi promosyon olarak da dağıtmıştı. Piyasamızda maalesef kaliteli splitter pek bulunmaz!...
  • soyle soylıyeyım aldım 1 saat once kullanmaya basladım
    çin malı splıtter kullanırken telefon acıldıgında hattan dusuyordum
    ttaf ı taktım artık dusmuyorum bu bıle bana yettı
  • Burada bir yanlışlık var..Benim gördüğüm neredeyse bütün spilitterlar ÇİN MALI.
    Hatta çoğu elektronik ürün öyle. Çin malı demek kalitesiz olduğunu göstermez.
    Benim bilgisayarımın anakartı(asus) çinde yapılmış,hdd(wd) o da çin malı.Bir sürü ürün sayabilirim.Full Hd Lcd den dahi..
  • ttaf splitter i bir bilgisayar dergisi promosyon olarak vermisti bende almıstım. modemlerle gelen splitterlardan cok daha kaliteli ozellikle hem net kullanırken hemde telefon ile konusuyorsanız ses cızırtısı olmuyor
  • O ttaf splitter gerçekten güzel sanırım chip dağıtmıştı
  • Arkadaşlar merhaba,

Bahsi geçen ürünümüz Türkiye fabrikamızda üretilmiştir yani tamamen Türk malıdır. Standart splitter larda shock bobini kullanılır bu durum ses ve data trafiğini birbirinden ayırmaya pek yetemiyor, bu nedenle şok bobini yerine iki adet transformatör kullanarak ürettik bu splitter'ı..
  • Son bir yıldır ikinci kez başıma geldi. telefon kesiliyor, meşgule düşüyor, garip sesler duyuluyor, dışarıdan arayanlar "meşgul çalıyor, bir çalıştan sonra hat açılıyor ama hiç ses gelmiyor" diyordu. Ama internet sorunsuz ve kesintisiz. (Bir yerde splitter'ın sadece sese filtre uyguladığı, modeme giden kısmının direkt bağlı olduğu yazıyordu. Herhalde nedeni bu)

Splitter'ı değiştirince sorun çözülüyor ama ikide bir splitter değiştirmek de iş değil.

Chip dergisinin verdiği ttaf splitter'ı annemlerin evine takmıştım onlarda bir sorun yok. Ama kardeşimin evinde de normal splitter var, o da sorunsuz.

ttaf.com'a baktım, son kullanıcıya satışları yok. internette çeşitli yerlerde 10tl civarında satılıyor. kargoyla birlikte 15'i bulur herhalde.
    alsam mı, normal splitter'lara bir şans daha mı versem bilmiyorum.
  • ttaf splitterı 8tl'ye aldım. Ambalaj iyi. içinden çıkan yedek kablo bana lazım olmadı. Kargoyla birlikte 10-12tl'ye mal olmuştur,herhalde.
    sorun çözüldü. Umarım bu ürün uzun ömürlü olur.

Eski splitter'ın içini açtım. Gerçekten de modeme giden hat için bir filtreleme yok. Yani LINE ile MODEM birbirine paralel bağlanmış. telefona giden kısım için arada iki direnç ve iki kondansatörden oluşan mini bir devre vardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.