SİLİNSİN
35 Cevap11852 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

261 Mesaj
17 Haziran 2010; 11:54:10 

SİLİNSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikopoll -- 2 Ocak 2014; 15:00:03 >

seviyorsan git konuş bence

771 Mesaj
15 Ağustos 2010; 14:07:36 

Ayarları nasıl yaptın kardeş???

[Asus M4A89GTD/PRO USB 3] // [AMD Phenom II X6 1055T] // [Kingston 2x2gb 1333 MHZ CL9] // [Zotac GTX470] // [Corsair TX650W] // [Kingston V300 120gb SSD/Western Digital 1 TB 64mb Cache Sata 3 HDD] ////

22 Mesaj
8 Eylül 2010; 18:50:54 

evet kardeş ayarları nasıl yaptın ben girdim servis menüsüne ama öle anlattıkları gibi tool option 3 die bi menü yok tools option die tek bi menü var orda da divx seçeneği yok yazılımmı yükseltmek lazım ne yapmak lazım acaba yardımcı olacak varsa sevinirim tv nin şimdiki yazılımı v3.13 LG M2262D tv nin markası

258 Mesaj
28 Eylül 2010; 20:49:24 

Kimse bir cevap yazmayacak mı? Ben de bu modelden aldım ve film izlemek için ayarlar neyse öğrenmek istiyorum.

Açılır bahtımız bir gün hemen battıkça batmaz ya,
Sebepler halkeder Halık kerem babın kapatmaz ya,
Benim Hakka münacatım değildir rızk için haşa,
Hüda Rezzak-ı Alem'dir rızıksız kul yaratmaz ya.

16 Mesaj
24 Aralık 2010; 13:23:13 

LG 22'' M2262D-PC MONITOR / TV bende de almıştım arakadaşlar bu televizyonda mutfakta izlemek için
dünden itibaren bende *.avi ve *.mpg leri sorunsuz ve altyazılı olarak izleyebiliyorum.
ilgilenen erkadaşlar varsa mail atsın
e_sarikan@yahoo.com
iyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esarikan -- 24 Aralık 2010; 13:25:03 >

3 Mesaj
25 Aralık 2010; 1:43:23 

bende hama halletim ama versiyon yükseltemiyorum bir yarımdcı olsanız versiyon nerden indirli bilimiyorum endi halimde inirdim birkaç yabacı siteden 7 kez fav demişler lg dvt klasörü vs açtım olmadı hiç bir türlü version yükseltince mkv destekliyor muş birde divx.vod güncl bir sodya daha indirdim onuda yüklemeiyorum bunlara yarıdmcı olursanız çok sevinirim güncelleme nasıl yapılırı usb bilien varsa???

3 Mesaj
26 Aralık 2010; 1:46:50 

arkadaşlar version yüksetlttim başardım şimddi MKV NASIL OYNATACAGIM AVİ EVET DİVX EVET OYNATIYOR AMA MKV OYNATMIYOR BİR YARDIMCI OLSA BİLİRLERİ İİ OLUR YA KOUYU BİLEN YOKMU YA HİÇ

38 Mesaj
26 Aralık 2010; 17:22:32 

bende de sadece avi ler açılıyor. altyazılarda çok küçük. yok mu bunlara bir çözüm?

191 Mesaj
26 Aralık 2010; 22:40:31 

arkadaşlar bende almayı düşünüyorum görüntü kalitesi nasıl bu makinelerin aynı paraya hd ready samsung var sanki o daha canlı parlak gibi görünüyor full hd izlerken mi ortaya cıkıyor farkı

3 Mesaj
30 Aralık 2010; 0:37:33 

dar3535 yazılımı nasıl güncelledin bi anlatsanda bizde yapsak

366 Mesaj
16 Ocak 2011; 11:29:05 

LG M2262D aldım fakat hiçbir şekilde, herhangi bir formatta video izleyemiyorum, servislere sordum bir kısmı bazılarında oluyor bazılarında olmuyor dedi (artık o nasıl oluyorsa hepsi aynı değil mi modelin), diğer serviste servis kumandası ile olur dedi ama yapamadı .. yani servislerden bize hayır yok :)
bu sorunu çözen arkadaşlar yaptıklarını, adım adım anlatabilirlerse memnum olurum...

2011 90.Yıl Özel Seri Mazda3 Otomatik - Asus G73 - Nokia Lumia 920

191 Mesaj
17 Ocak 2011; 15:14:59 

quote:

Orijinalden alıntı: kindness

LG M2262D aldım fakat hiçbir şekilde, herhangi bir formatta video izleyemiyorum, servislere sordum bir kısmı bazılarında oluyor bazılarında olmuyor dedi (artık o nasıl oluyorsa hepsi aynı değil mi modelin), diğer serviste servis kumandası ile olur dedi ama yapamadı .. yani servislerden bize hayır yok :)
bu sorunu çözen arkadaşlar yaptıklarını, adım adım anlatabilirlerse memnum olurum...

hama 12087 kumanda al eğer kumanda ve tv den ok a bastığında servis menusu açılmıyorsa gerisi kolay

366 Mesaj
20 Ocak 2011; 16:02:19 

quote:

Orijinalden alıntı: unruly1907
hama 12087 kumanda al eğer kumanda ve tv den ok a bastığında servis menusu açılmıyorsa gerisi kolay

kumandayı aldım menüye giriyorum.. fakat tool options da video izleme kısmını ayarlayacağım kısım bende pasif o bölüme müdahale edemiyorum..
acaba yazılım sürümü ile ilgili bir sıkıntı mı var. televizyonda şu anda yüklü olan yazılım versiyonunu nasıl öğrenirim?

2011 90.Yıl Özel Seri Mazda3 Otomatik - Asus G73 - Nokia Lumia 920

191 Mesaj
21 Ocak 2011; 11:11:04 

quote:

Orijinalden alıntı: kindness

kumandayı aldım menüye giriyorum.. fakat tool options da video izleme kısmını ayarlayacağım kısım bende pasif o bölüme müdahale edemiyorum..
acaba yazılım sürümü ile ilgili bir sıkıntı mı var. televizyonda şu anda yüklü olan yazılım versiyonunu nasıl öğrenirim?

tool options 3 denmi ulaştınız menuye yoksa direk tool options dan mı şayet 2. dediğim gibi oldu ise orada media player lı bir deger olmalı onu ppm yaoarsanız izlersiniz

151 Mesaj
21 Ocak 2011; 16:11:01 

Ben logitech harmony ile yaptım. service menusünda tools options da kod ne girmemiz gerekiyor acaba bilen varmı? PM kısmını PMM yapınca divx leri gösteriyor ancak mkv leri izleyemedim.

7 Mesaj
24 Ocak 2011; 20:04:45 

İzmir'de olup elinde hama kumandası olan var mı acaba? Bu konuda yardımıcı olan olursa çok sevinecem çünkü hiçbiryerde kumanda kalmamış :(

258 Mesaj
28 Ocak 2011; 2:14:48 

Aşağıdaki yabancı forumda bu konuda açıklamalar var. İngilizcesi olan arkadaşlar faydalanabilir.

http://www.avforums.com...ould-i-play-videos.html

bu forumun ikinci sayfasında assasin isimli kullanıcının eklediği fotoğrafta ayarlar gösterilmiş.

http://www.avforums.com...ld-i-play-videos-2.html

Açılır bahtımız bir gün hemen battıkça batmaz ya,
Sebepler halkeder Halık kerem babın kapatmaz ya,
Benim Hakka münacatım değildir rızk için haşa,
Hüda Rezzak-ı Alem'dir rızıksız kul yaratmaz ya.

4 Mesaj
1 Şubat 2011; 9:13:18 

arkadaşlar ne yaptıysam olmadı hama kumanda aldım ayarlar kısmına gırdım fakat pm olan bolumu pmm olarak değişmiyor.tvnin versiyonu 3.14 Versiyonu 3.10 yapın demış bazı arkadaşlar 3.10 u indirdim fakat usb den atamıyorum versıyonu.tam olarak yapan birisi varsa detaylarıyla yazarsa iyi olur.

181 Mesaj
2 Şubat 2011; 20:53:12 

arkadaslar bende bu gun bu lcd tv den aldım ,goruntuyu uydudan alıyorum fakat goruntu kalıtesi hosuma gitmedi veya ben ayarlıyamadım ilk actıgımızda bi kac ayarmı yapmamız gerekiyor ?

GÜN BİTER GÜLÜŞÜN KALIR BENDE ;)

1 Mesaj
4 Şubat 2011; 10:03:51 

arkadaslar hama 12047 kumandayla servis menüsüne girip açılabiliyormuş. ama ben bulamadım kumandayı. servise götürdüm 20 tl ye hallettiler artık usb den film izleyebiliyorum. en garanti yol servise götürmek. verceksin parayı açtıracaksın.

191 Mesaj
4 Şubat 2011; 13:18:22 

quote:

Orijinalden alıntı: jeodezi_38

arkadaslar hama 12047 kumandayla servis menüsüne girip açılabiliyormuş. ama ben bulamadım kumandayı. servise götürdüm 20 tl ye hallettiler artık usb den film izleyebiliyorum. en garanti yol servise götürmek. verceksin parayı açtıracaksın.

12087 de aynı işi görüyordu 12 lira civarındaydı sanırım hemde devamlı elinin altında bir akıllı kumanda oluyordu ama sonuçda yaptırmış olmanda aynı önemli olan izliyor olabilmen artık hayırlı olsun

9 Mesaj
5 Şubat 2011; 18:33:22 

merhaba

ya ben bu hama kumandayı bulamadım
acaba aynı işi başka universal kumandalarda görebilirmi?

birde bende htc t3333 var bunda kızıl ötesi olmadığı için kumanda programı kullanamam değilmi?

şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsa -- 5 Şubat 2011; 18:41:46 >

191 Mesaj
5 Şubat 2011; 23:29:18 

quote:

Orijinalden alıntı: drsa

merhaba

ya ben bu hama kumandayı bulamadım
acaba aynı işi başka universal kumandalarda görebilirmi?

birde bende htc t3333 var bunda kızıl ötesi olmadığı için kumanda programı kullanamam değilmi?

şimdiden teşekkür ederim

malesef kızılötesi lazım istanbul da iseniz caorusel darty de mevcut kumanda

677 Mesaj
13 Mart 2011; 20:20:57 

Bir tane LG M2262D var.Bu cihazın usb girişini açmak için elimdeki
0

inter akıllı kumanda ile (Model DCL 42 V6) Hama gibi işlem yapabilirmiyim?

Yapılabiliyorsa yol gösterirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdalm -- 13 Mart 2011; 20:25:27 >

5 Mesaj
8 Nisan 2011; 23:52:52 

Arkadaşlar ben de m2262d kullanıyorum.Ama hiç bir şekilde şifre yazan yere ulaşamıyorum.Yazılım v3.13.0 yardımcı olursanız sevinirim

31 Mesaj
25 Haziran 2011; 20:42:39 

mrb arkadaşlar m2262d kullanıyorum. buradan okuyarak hama 12084 marka kumandadan aldım. bu kumanda ile arkadaşların yaptığı yöntemle ulaşamadım sistem menüsüne fakat kumandayı kurcalarken tesadüf olarak buldum :)))

ilk önce kumandayı tanıttım:

1-kumandada setup tuşu var ona basılı tutuyorsunuz ve kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor
2-tv için tv tuşuna basıyorsunuz ve listeden kodu yazıyorsunuz kumanda ayarlanmış oluyor.(ben 0119 kodu ile yaptım.)
3-kumandada shift tuşu var aynı pc deki gibi çalışıyor(aynı mantık.) o tuşu aktif edip av tuşuna basınca paralo menüsü geliyor.(0000) girin tvnin kendi kumandasını kullanabilirsiniz.
4-"ez adjust" isimli bir menü geliyor. burdan 1. sırada "tool option" a girdim
5-"tool option" menüsünde media player var benimkinde ve karşısında "EMF-PM" yazıyordu bunu kumandadan sağa tıklayarak "EMF-PMM" olarak seçtim ve kapattım
6-tv yi kapatıp açınca divx aktif oldu şimdi filmleri izleyebiliyorum.

Not: garanti dışı kalıyormu kalmıyormu bilmiyorum.

fakat mkv olan filmleri açamadım hiç görmedi onları açabilen varmı aceba?

677 Mesaj
12 Temmuz 2011; 7:43:57 

quote:

Orijinalden alıntı: seyduna86

mrb arkadaşlar m2262d kullanıyorum. buradan okuyarak hama 12084 marka kumandadan aldım. bu kumanda ile arkadaşların yaptığı yöntemle ulaşamadım sistem menüsüne fakat kumandayı kurcalarken tesadüf olarak buldum :)))

ilk önce kumandayı tanıttım:

1-kumandada setup tuşu var ona basılı tutuyorsunuz ve kırmızı ışık yanıp sönmeye başlıyor
2-tv için tv tuşuna basıyorsunuz ve listeden kodu yazıyorsunuz kumanda ayarlanmış oluyor.(ben 0119 kodu ile yaptım.)
3-kumandada shift tuşu var aynı pc deki gibi çalışıyor(aynı mantık.) o tuşu aktif edip av tuşuna basınca paralo menüsü geliyor.(0000) girin tvnin kendi kumandasını kullanabilirsiniz.
4-"ez adjust" isimli bir menü geliyor. burdan 1. sırada "tool option" a girdim
5-"tool option" menüsünde media player var benimkinde ve karşısında "EMF-PM" yazıyordu bunu kumandadan sağa tıklayarak "EMF-PMM" olarak seçtim ve kapattım
6-tv yi kapatıp açınca divx aktif oldu şimdi filmleri izleyebiliyorum.

Not: garanti dışı kalıyormu kalmıyormu bilmiyorum.

fakat mkv olan filmleri açamadım hiç görmedi onları açabilen varmı aceba?

hama kumanda bende de var ama dediğin menulere girip EMF-PM bölümüne geldiğimde ne sağ tuşla ne sol tuşla nede kumandadaki herhangibir tuşla değişmiyor.
Yazılım 3.0.14 bende yükseltme ve alçaltma nasıl yapılır bilmiyorum ama bende şuan usb'den film oynatmıyor.

31 Mesaj
13 Temmuz 2011; 21:18:50 

Hocam benim cihazın yazılım sürümü V 3.13.0

ben yukarda yazdığım gibi yaptım oldu. yazılım nasıl yükleniyor bilmiyorum kardeş. ben vatandan almıştım cihazı bazı cihazlarda olmuyormuş galiba lg magazasına sorduğumda sanki öyle değişti ben vatandan aldım dedim onlarda çalışır demişti.

754 Mesaj
4 Aralık 2011; 22:36:21 

Benim evde m2262d model tv var versiyonu da v3.10 kendi kumandasıyla servis menüsüne girilmiyor bahsedilen kumandayla mı olur başka yöntemi yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

23 Mesaj
19 Mart 2012; 14:09:33 

M227 wd serisinde yazılım var mı ? nasıl yükleyebilirim

DH Solaklar Grubu

•••░║★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü
[ Destek | Bilgi ] ★★★║░•••

754 Mesaj
12 Eylül 2013; 11:08:09 

quote:

Orijinalden alıntı: osmanak

Benim evde m2262d model tv var versiyonu da v3.10 kendi kumandasıyla servis menüsüne girilmiyor bahsedilen kumandayla mı olur başka yöntemi yok mu?

hama kumandayı internetten araştırdım ancak bulunamıyor satan yer göremedim. ben başka bir şey sormak istiyorum. tv nin üstünde zaten 3.10 versiyon vardı, acaba 3.08 veya 3.11 yada 3.12 gibi başka versiyon yükleyip bu işi videoyu açmayı yapabilirmiyiz ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

261 Mesaj
12 Eylül 2013; 11:10:13 

abicim valla hiç bilmiyorum tvyi abime hibe edeli çoooook oldu kumanda duruyor evde pek ihtiyacımda olmuyor artık ama teknosalarda falan olması lazım en çok hama cihazı teknosalar satıyor

754 Mesaj
12 Eylül 2013; 11:44:04 

Aşağıda linkini verdiğim forumdaki arkadaş yazılım güncellemeyi video açmayı anlatmış sizede faydası olabilir diye paylaşayım dedim. Ben o arkadaşdan 3.10 versiyon firmware istedim mail attı sağolsun isterseniz bende atabilirim. Ben yazılım güncellemeyi dediği gibi yaptım ama servis menüsünü açamadım...

http://www.turke****.co...index.php/t-546412.html
"apostasy kumandayı alamadan dediğimi dene sonra alırsın.
m2262d(mxx62) modelleri için.
3.10 sürümü usb nin direk root una yüklenir.(lg_dtv denemeyin işe yaramaz.)
dosya adı: 667312(3.10)-M2362D-PZ_IC104_V3.10_4A6B_2009-11-06.bin
3.10 sürümünü bulamazsanız mail(varan51qhotmail) atın gönderiyim. (uzantısı bin. epk değildir bu modeller için)
tv yi açıp kapatınca direk yazılım güncelleme gelir.
eğer gelmiyorsa;
menu tuşuna basılır, ayarların üzerindeyken ok tuşu. dikey menu sıralamasında opsiyonun üzerinde iken menu + 7 defa 7 tuşuna basıldığında yazılım ekranı gelir ve güncellenir...
3.10 sürümünde direk olarak divx modu açılmış olabiliyor.
eğer açılmıyorsa o zaman hama 12087 iye tv yi tanıttıktan(tanıtma kodu 0119) sonra. setup + av tuşu ile servis menusune(0000 şifre) girilir ef-pm ef-pmm yapılır. artık divx gösterir.

kendim çok araştırdım yabancı forumları talan ettim yapan arkadaşlar sağolsun böyle açık yazmamışlar. ah ettim yapınca yazcam detayıyla diye hepinize faydalı olacağını umuyorum."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

261 Mesaj
12 Eylül 2013; 11:53:32 

artık o tvyi kullanmadığım için bana değilde diğer kullanan arkadaşların işine yarayabilir teşekkür ediyorum

754 Mesaj
2 Ocak 2014; 14:26:04 

Yorumlarda belirtildiği üzere yetkili servislerin ücret karşılığı servis menüsünden bu işlemi yaptıkları söylendi. Ben de İstanbul Avrupa yakasında incirlideki servisi aradım 50 TL istediler.. Çok geldi bana. Başka nereye yaptırabilirim acaba bilen yaptıran var mı?

754 Mesaj
10 Ocak 2014; 23:58:35 

İstanbul incirli yetkili Servisi'ne tv yi götürdüm önce bu modelde olmuyor dediler biraz konuşunca verin bakalım yapabilirsek yaparız dediler sonra arayıp tamam yapabiliriz dediler, 35 TL ye video modu açılmış oldu divx kodekle yapılmış videoları seyredebiliyorum artık...

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.625