Şimdi Ara

Plantronics'ten 7.1 kanal ses destekli oyuncu kulaklığı: GameCom 777

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunculara özel komponentler hazırlayan Plantronics firması, GameCom 777 adını verdiği, 7.1 kanal ses destekli yeni kulakığını satışa sunuyor. 7.1 kanal sanal çevresel ses destei sunan ve hem Dolby Headphone hem de Dolby ProLogic IIx teknolojilerine verdiği destek ile oyunculara daha gelişmiş ses deneyimi yaşatacağı belirtilen kulaklık agresif tasarımıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Ordu standartlarındaki özel tasarımı ile çevresel etkilere dayanıklı olduğu belirtilen kulaklıkta, olası "ter" sorunlarına karşı açık-kulak yapısına yer verilerek uzun süreli kullanımlardaki en yüksek komforun elde edilmesi hedefleniyor.

Gürültü engelleme özelliğine sahip telekobik mikrofonu ile oyun için sesli görüşmelere olanak tanıyan GameCom 777, çevresel sesleri tak ve kullan formundaki Dolby USB ses kartı ile sağlıyor. Ay sonuna doğru satışa sunulması beklenenen Plantronics GameCom 777'nin fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• Eminim 7.1 kalite bi ses sistemi fiyatından aşağı olmaz şu ufacık kulaklık :) Bi şeyin üstüne 'oyuncular için' ya da 'ordu zımbırtısı kalitesinde'(her ne kadar böyle deyince benim gözümün önüne 2.dünya savaşından kalma,şişip ateş almayan G3'ler ve ordu kalitesinde yemekler(!) geliyorsa da...) yazıyorlarsa kesin kazık bi fiyata kaktırcaklar demektir :)
  • şekil itibari ile oldukça hoş görünüyor...
  • Plantronics DSP 500. 5-6 sene oldu (belkı daha da fazla) hala ilk günki gibi duruyor ve en iyi ses aldığım kulaklığım. Plantronics kalitesi gerçekten çok yüksek.
  • Plantronics kulaklıklar dğerlerine oranla daha ucuz diye hatırlıyorum. pahalı demişsiniz ama
  • 200 eurodan aşağı olçanı sanmıyorum.
  • Bu kulaklık çıkalı bayağı olmuyor mu :S Ben mi bir şey kaçırıyorum. Hatta bende var işte bundan :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: onno92

Bu kulaklık çıkalı bayağı olmuyor mu :S Ben mi bir şey kaçırıyorum. Hatta bende var işte bundan :S

evet haber de yanlışlık var, 1 hafta geçmiş kimse farketmedi heralde senden başka:D
    bu kulaklık 2009 ocak- şubat gibi çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankaleo

quote:

Orijinalden alıntı: onno92

Bu kulaklık çıkalı bayağı olmuyor mu :S Ben mi bir şey kaçırıyorum. Hatta bende var işte bundan :S

evet haber de yanlışlık var, 1 hafta geçmiş kimse farketmedi heralde senden başka:D
    bu kulaklık 2009 ocak- şubat gibi çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam:D

ben de diyorum ki herhalde başka bir modelini falan çıkardılar herhalde.
  • 777 piyasada var ama 5.1 olacak. bu yeni çıkanı 7.1 yapmışlar.

bu arada almanyadan beyerdynamic dt 770 premium 32 ohm ile sharkoon x-tatic digital 5.1 kulaklık siparişlerini verdim. 15 temmuz veya o günlerde elimde olacak. bakalım nasılmış beyerdynamicler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 25 Haziran 2010; 22:45:28 >
  • Beyerdynamic kaca geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

777 piyasada var ama 5.1 olacak. bu yeni çıkanı 7.1 yapmışlar.

bu arada almanyadan beyerdynamic dt 770 premium 32 ohm ile sharkoon x-tatic digital 5.1 kulaklık siparişlerini verdim. 15 temmuz veya o günlerde elimde olacak. bakalım nasılmış beyerdynamicler

beyer çok iyi olmuş ne kadara geldiğini sorabilirmiyim?
  • vallahi arkadaşlar beyerden bana 20 euro fazla kitlendi. biraz şanssızdım. bir hafta önce ürün 174 euro idi. arkadaşa o kadar baskı yaptım, bilgilerimi ver de arkadaşın siparişi versin diye bugün yarın diye diye en sonunda dün verdi siparişi. tabi fiyat 194 euro olmuş. ben de ne yapayım canımız sağolsun dedim. almışken iyisini almak istedim. o fazlalığa katlandık. ayrıca duruma göre birini aldığım fiyata satma ihtimalim olabilir. bilgilerinize...

Beyerdynamic DT 770 Premium 32 ohm: 194 Euro
    Sharkoon X-Tatic III Digital 5.1 : 101 Euro
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

vallahi arkadaşlar beyerden bana 20 euro fazla kitlendi. biraz şanssızdım. bir hafta önce ürün 174 euro idi. arkadaşa o kadar baskı yaptım, bilgilerimi ver de arkadaşın siparişi versin diye bugün yarın diye diye en sonunda dün verdi siparişi. tabi fiyat 194 euro olmuş. ben de ne yapayım canımız sağolsun dedim. almışken iyisini almak istedim. o fazlalığa katlandık. ayrıca duruma göre birini aldığım fiyata satma ihtimalim olabilir. bilgilerinize...

Beyerdynamic DT 770 Premium 32 ohm: 194 Euro
    Sharkoon X-Tatic III Digital 5.1 : 101 Euro

fiaytalar bence gayet makul buraya göre. hayırlı olsun.
  • Plantronics Gamecom 777 modeli bugün elime geçti, 171 liraya aldım, 7.1 ses şimdilik pek birşey anlamadığımı söyleyebilirim.
  • Evet kullanım sonrası deneyimim: Başarısız
    Stereo sese eko katmışlar o kadar, 5.1 ya da 7.1 gibi bir deneyim söz konusu değil, seslerde ön ve arka ses ayrımını kesinlikle hissetmiyorsunuz, sadece sanki daha geniş bir alandaymışsınız gibi bir yankı vermişler o kadar. Stereo dinlemek daha başarılı çünkü sanal çevresel ses modunda stereo duygusu da azalıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.