Şimdi Ara

TRKCLL FATURALI HAT İÇİN AVANTAJLI MESAJLAŞMA PAKETİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kontörlü hattımı 29 tl lik olan faturalı hata geçirdim ancak trkcll nin faturalı hatlar için uyguladığı bir mesajlaşma paketi var mı acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar çünkü böyle mesajlaşma oldukça pahalıya gelecek

• kontörlü mesajlaşma paketlerinden oldukça pahalıya geliyor
  • Ön ödemeli olan hatlarda ki 7,8 TL’ye aylık 10.000 SMS paketi faturalı hatlarda yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Ön ödemeli olan hatlarda ki 7,8 TL’ye aylık 10.000 SMS paketi faturalı hatlarda yok mu?

faturalı ve faturasız hatların sms paketleri farklı.
  • Her yöne 500 sms Vodafone faturalı ve faturasızda sadece 6 TL.
    Her yöne 500 sms + Vodafone içi 5000 sms ise 9 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heathrow

Her yöne 500 sms Vodafone faturalı ve faturasızda sadece 6 TL.
    Her yöne 500 sms + Vodafone içi 5000 sms ise 9 TL.

size reklam için ne kadar veriyorlar? adam turkcell bölümüne faturalı hatta geçtim paketler neler diyor, siz kalkıp vodafone da şu kadar diyorsunuz
  • eğer mesajlaşacaksan kesinlikle turkcell faturalı hat alma. turkcell sana günlük limitini değil 48 saat önceki gönderimini belirttiği için kesin oalrak ne kadar mesaj attın, ne kadar mesajın kaldı bilemiyorsun. bu paketleri alsan bile çok mesajlaşıyorsan muhtalaka kotanı aşıyorsun ve ay sonu faturanı görünce ne yapacağını şaşırıyorsun.

bu yüzden 2 ay da 120 tl mesajlara para ödedim. anlayacağın mesajlaşacaksan kontürlü bir hat al, faturalı hat ile konuşmaktan başka birşey yapma.
  • Turkcellde avantaj arama.
  • @ DSGNRY

Ücret almıyorum, düşüncemi özgürce belirtme hakkına sahibim, Vodafone'a sempati duyuyorum, Turkcell'den nefret ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.