Şimdi Ara

Apple, iPhone 4 ve iOS 4'e az kala iTunes 9.2'i yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 21 Haziran'da iOS 4'ü son kullanıcıya sunmaya hazırlanan Apple, iTunes 9.2'i yayınlayarak iOS 4, iPhone 4 ve iBooks için gerçekleştirmesi gereken son aşamayı da gerçekleştirdi. Artık iTunes 9.2 ile kullanıcılar 21 Haziran'da iOS 4'ü iPhone ve iPod Touch'larına yükleyebilir ya da 24 Haziran'dan itibaren iPhone 4'ü eş zamanlayabilirler.

Genel olarak iTunes 9.2'nin içerdiği hata düzeltmeleri, iyileştirmeleri ve yenilikler şöyle;

• Arşivde gezinirken albüm kapaklarının daha hızlı görüntülenmesi için iyileştirme

• iOS 4'ün yüklü olduğu iPhone ve iPod Touch'ların eş zamanlanması sırasında daha hızlı geri yüklenmesi

• iTunes üzerinden iOS 4'ün ana ekranındaki klasör ile uygulamaların düzenlenebilmesi

• PDF dosyalarının kitap gibi düzenlenmesi ve eş zamanlanması

• iOS 4'ün yüklü olduğu iPhone ve iPod Touch'larda iBooks 1.1 ile kitapların eş zamanlanması

• iPhone 4'ün eş zamanlanması

Kullanıcılar, iTunes 9.2'i Software Update yazılımı üzerinden ya da Apple'ın ilgili destek sayfasından elle yükleyebilirler.

• pdf olayine cok sevindim, 24 hazirani iple cekiyorum, yeni iphonuma kavusmaya az kaldi
  • şu 4.0 artık yayınlansa da yüklesek telefonlara
  • Eski Sürüm Yani 9.1 İle İOS 4 ü Yuklıyebilicekmiyiz?Bide Bu Yukleme İşleminin Ücreti Nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack.1

Eski Sürüm Yani 9.1 İle İOS 4 ü Yuklıyebilicekmiyiz?Bide Bu Yukleme İşleminin Ücreti Nedir?

Eski sürüm ile iOS4 yüklenemez. Ayrıca yedekleme iTUnes üzerinden PC'nize yapılır ve ücrestsizdir.
  • az önce cıktı 9.2 uyarısı iptal ettim, yüklesem mi acaba simdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady
    Kullanıcılar, iTunes 9.2'i Software Update yazılımı üzerinden ya da Apple'ın ilgili destek sayfasından elle yükleyebilirler.

Yok ben ayağımla yükleyeceğim Biraz Google Translation vari olmuş neyse...

Özellikle albüm kapakları seçeneğinde gezinirken ilk etapta bir takılma söz konusu oluyordu,bu ufak şey bile sinirimi bozuyordu.Bir nebze olsun iyileştirme olması güzel bir haber.Sanırım iOS4 9.2 olmadan yüklenemiyor.Mecbur indiricez,umarım iTunes Skin lerim yeni versiyonla uyumlu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 17 Haziran 2010; 13:06:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

quote:

manuel kastedilmiş olmasın sakın
  • Bende Win7 Kurulu devamlı takılma oluyordu bazen 10dk da bir yanıt vermiyor du inşallah onada bir çözüm vardır
  • neden yüklenmiyo iphone 4 os

bugün değil miydi illa akşamı mı bekliycez
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

quote:

manuel kastedilmiş olmasın sakın

Bilmiyordum Destek sayfasına gidip yüklemek zaten elle yapılan bir şeydir.İngilizce'yi bazen tam anlamıyla Türkçe'ye çeviremezsiniz.Bu da öyle bir kelime.Aynı zamanda cümlenin anlam bütünlüğünü anlatım bozukluğu yapmadan korumalısınız.Neyse bunun tartışmasına girecek değilim.

Sanırım henüz indiremiyoruz.Yüklemek için sabırsızlanıyorum.

• bende yaa!! hadi cabuk açsınlar artık yüklemeye .

Birde istihbarat alan paylaşsın hemen, heyecanla bekliyoruz...
  • Arkadaşlar, iOS4 kurmak isteyenler hazır 9.2 çıkmışken forumdaki linkten indirip kurabilirler. Developer ID istemeyen versiyonu şu an forumumuzda paylaşımda.
  • nihayet PDf leri insan gibi yükleyebilcez
    çok daha önce olmalıydı bu
  • bekle bekle bitürlü çıkmadı neydi bu böyle :S saatinide söyleselerdide ona göre bekleseydk yav!:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bekle bekle bitürlü çıkmadı neydi bu böyle :S saatinide söyleselerdide ona göre bekleseydk yav!:S

18 gibi bekleniyor
  • Herkes bi 18:00 tahmini içerisinde ama bunun kaynağı resmi bir veriye mi dayanıyor veya gecen sene ki cıkıs vakti mi baz alınıyo?
    Net bir cevap verebilen bir arkadas olursa sevinirim.
  • Yayınlanmıştır, hayırlı olsun
  • ios4 ün bize sunduğu bütün özellikleri yükleme esnasında bize veriyor bende bunları tam bi metin olarak sizinle paylaşmak istedim. saygılar..
  • ios4 ün bize sunduğu bütün özellikleri yükleme esnasında bize veriyor bende bunları tam bi metin olarak sizinle paylaşmak istedim. saygılar..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.