- x
Sony Ericsson XPERIA™ X8 (E15i)
2418 Cevap172108 Görüntüleme14 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     31 [33] 35 36 37 38 39 40      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1329 Mesaj
3 Nisan 2012; 15:14:32 

quote:

Orijinalden alıntı: virtue051

rehberdeki bir kayıta özel zil sesini nasil yapcez ???

Rehberden kişiye dokun düzenleye gir en alta da göreceksin.

697 Mesaj
3 Nisan 2012; 15:31:28 

quote:

Orijinalden alıntı: teknikressam06

x8den ne bekliyosam aldım. kararsız kalıp mini'yi tercih etmemiştim ben de alırken. iyi ki etmemişim diyorum ama mini'yi kullandığım için değil, x8 bana yetebildiği için.. çoklu dokunma root ile olabiliyor (androidi üst sürümlere güncelleme gibi bi durum,tel garanti dışı kalır)
en sevmediğim özelliği her gün şarj etmem, başka sorun yok benim için. zaten bütün androidler öyle. kaldı ki x8, miniye göre daha çok tutulan bi telefon olduğu için buradan da istediğin soruya cevap bulursun her şeyin çözümü geri kalan tam 32 sayfada (mini konusunun iki katından fazla ) var nasılsa

çok teşekkürler bilgi verdiğiniz için.benim de asıl amacım en büyük problemim şarj sorunu olmaması.mini(st15i) HD olanda,2.3 android olduğu için sanırım şarj biraz daha uzun gibi.benim için önemli olan sorunsuzluk.yıllardır SE kullanırım vazgeçemedim.küçük diye hep miniye kafam gitse de sorunlarını okudukça tırstım.ayrıca 33 sayfalık x8i sayfasını okudum üşenmeden.

504 Mesaj
3 Nisan 2012; 17:34:25 

quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Rehberden kişiye dokun düzenleye gir en alta da göreceksin.

okadar kolay olaydi şimdiye kadar yapmıştım.

147 Mesaj
3 Nisan 2012; 17:40:27 

quote:

Orijinalden alıntı: aslan1000

Telefonu orjinal haline hangi programlarla geri dönüyorsunuz. Geri döndüğünüzde marketten indirdiklerimiz siliniyormu?

Stock rom'a dönmenin iki yolu var birincisi clockwork mode yada xrecovery kullanarak hiçbirşey yapmadan önce sistemin yedeğini almak. (Daha öncek sayfalarda nasıl yapıldığı anlatılıyor.) Bir diğer yol ise PC Companion programını kullanmak. Ben clockwork mode kullanırken de "wipe user data" yatığımdan ötürü zaten uygulamalar siliniyordu.Aynı şekilde Pc Companion üzerinden yaptığınızda da telefondaki herşeyi sildği için kutudan ilk çıktığı haline dönüyor cihaz dolayısıyla uygulamalar falan gidiyor...

www.protechman.net

7 Mesaj
3 Nisan 2012; 17:51:38 

herkese iyi günler. telefonu bilgisayara modem olarak nasıl bağlıyoruz?

1329 Mesaj
3 Nisan 2012; 18:11:28 

quote:

Orijinalden alıntı: virtue051

okadar kolay olaydi şimdiye kadar yapmıştım.

Haklısın eksik olmuş, yukarıda söylediğime ek olarak başka ekleye dokun aşağıya kaydır zil sesi seçeneğini göreceksin.

9 Mesaj
4 Nisan 2012; 0:46:57 

Arkadaşlar x8 im var daha önceden 2.3.5 yaptim teli bi süre kullandiktan sonra yazılıma düştüm garantiden geldiğinde 2.1e geri dönmüştü..tekrar 2.3.5 yapmaya çalişiyorum flash tool a takiyorum fakat root yapmiyor teli ROOT SHOULD BE AVAİLABLE AFTER REBOOT ! diyor bitürlü root layamiyorum teli flash tool programindada (E15) die gösteriyo acaba i si eksik oldgundan mi yanliş programimi kullaniyorum ??

412 Mesaj
4 Nisan 2012; 0:52:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ademcakmak_91

Arkadaşlar x8 im var daha önceden 2.3.5 yaptim teli bi süre kullandiktan sonra yazılıma düştüm garantiden geldiğinde 2.1e geri dönmüştü..tekrar 2.3.5 yapmaya çalişiyorum flash tool a takiyorum fakat root yapmiyor teli ROOT SHOULD BE AVAİLABLE AFTER REBOOT ! diyor bitürlü root layamiyorum teli flash tool programindada (E15) die gösteriyo acaba i si eksik oldgundan mi yanliş programimi kullaniyorum ??

''İ'' ile alakası olcağını sanmıyorum. artık garantide napmışlarsa (:

7 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:25:16 

quote:

Orijinalden alıntı: garabett

herkese iyi günler. telefonu bilgisayara modem olarak nasıl bağlıyoruz?

513 Mesaj
4 Nisan 2012; 12:42:24 

quote:

Orijinalden alıntı: garabett

markette bunun için tether programları olması lazım

57 Mesaj
4 Nisan 2012; 13:01:10 

quote:

Orijinalden alıntı: tatar19

markette bunun için tether programları olması lazım

o programi kullanamadim ben. baska yolu yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

9 Mesaj
4 Nisan 2012; 17:07:52 

valahi aklima hiç bişe gelmiyor nerde hatali oldugum pc sinde flashtool olan varsa x8 için yardmcı olabilrse cok sewinicem....artk bişe gelmiyo aklıma nerde hatali oldguma dair.

28 Mesaj
4 Nisan 2012; 20:00:12 

Rom tavsiyesinde bulunabilirmisiniz? 2.2.9 froyobread ve 2.3.7 kuyadroid romlari nasildir?

412 Mesaj
5 Nisan 2012; 0:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: aslan1000

Rom tavsiyesinde bulunabilirmisiniz? 2.2.9 froyobread ve 2.3.7 kuyadroid romlari nasildir?

bi froyoyu kullanmadım kuyadroidi kullanıyorum güzel şarj durumu 2 gün gidio kasarsan 3 zaten hepsinin altyapısı aynı gibi geliyor bana.

412 Mesaj
5 Nisan 2012; 0:27:21 

quote:

valahi aklima hiç bişe gelmiyor nerde hatali oldugum pc sinde flashtool olan varsa x8 için yardmcı olabilrse cok sewinicem....artk bişe gelmiyo aklıma nerde hatali oldguma dair.

mertdnc ve tatar arkadaşlarımız yardımcı olmaları gerekir aramızda en kıdemli onlar gördüğüm kadarıyla.

1633 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mertdnc
5 Nisan 2012; 0:39:00 

quote:

Orijinalden alıntı: lemon143

mertdnc ve tatar arkadaşlarımız yardımcı olmaları gerekir aramızda en kıdemli onlar gördüğüm kadarıyla.

Ben edecegim de bilgisayarim arizali ne zamandir bakamiyorum, gelince oradan anlatirim.

Ekleme: Orada Root, telefon yeniden baslatildiktan sonra olacaktir diyor. Telefonunuz yeniden baslamiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertdnc -- 5 Nisan 2012; 0:40:35 >

82 Mesaj
5 Nisan 2012; 14:00:38 

quote:

Orijinalden alıntı: resul_1748

https://RAPİD-SHARE.com...xported_By_AirDroid.zip buyur hocam inşallah işini görür. :D Bütün ringtonelar burada. :D (aradaki - işaretini ve harfleri ufaltarak yazarsanız açılacaktır.)

ellerine sağlık çok teşekkürler savannah en sevdiğim melodi

Fender Blues Jr.

147 Mesaj
5 Nisan 2012; 16:09:28 

quote:

Orijinalden alıntı: zuluraptor

ellerine sağlık çok teşekkürler savannah en sevdiğim melodi

Rica ederim.

www.protechman.net

147 Mesaj
5 Nisan 2012; 16:14:26 

Merhabalar arkadaşlar aranızda kuyadroid v4 kullanan var mı? Birde multitouch oyun oynayabileceğim bir rom biliyormusunuz?
Bu arada biri kernel yüklemeyi anlatırsa çok iyi olur

www.protechman.net

9 Mesaj
5 Nisan 2012; 17:06:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

Ben edecegim de bilgisayarim arizali ne zamandir bakamiyorum, gelince oradan anlatirim.

Ekleme: Orada Root, telefon yeniden baslatildiktan sonra olacaktir diyor. Telefonunuz yeniden baslamiyor mu?

yok yeniden başlamiyor biçokkez deniyorum başlatmiyor yeniden ben halen acaba flash tool um mu arizali die düşünüyorum e15 bnmki ama resimli anlatimlarda e15i die gösteriyo bi i bu kdr şeye yol acmaz heralde

513 Mesaj
5 Nisan 2012; 22:32:09 

quote:

Usb hata ayiklama acikmi hocam

412 Mesaj
6 Nisan 2012; 0:50:27 

Bu intsgr.am den giriş yapılınabilitesi varmıdır acaba?

9 Mesaj
6 Nisan 2012; 21:51:22 

quote:

Usb hata ayiklama acikmi hocam

acik usb hata ayıklama flash tool u olan biri varsa saglıklı bi link atsa cok iyi olur bna

1633 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mertdnc
6 Nisan 2012; 22:03:28 

quote:

Bu intsgr.am den giriş yapılınabilitesi varmıdır acaba?

Biraz acar misin?

412 Mesaj
6 Nisan 2012; 23:04:09 

quote:

Biraz acar misin?

bu instagram şeysine pc internet üzerinden erişim yok sanırım.

147 Mesaj
7 Nisan 2012; 21:21:47 

Herkese merhaba daha önce de yazmıştım ama yine yaziyorum x8 stock 2.1 rootlu kullanıyorum bundan önce birkaç kere farklı rom yukledim sorunum cihaz hem agirlasti hemde herhangi bir uygulamadan ciktiktan sonra ana ekran 30 saniye falan geç yukleniyor mesaj yazarken bile kasiliyor çözüm için ne onerirsiniz...

www.protechman.net

1633 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mertdnc
7 Nisan 2012; 23:10:24 

quote:

Orijinalden alıntı: resul_1748

Herkese merhaba daha önce de yazmıştım ama yine yaziyorum x8 stock 2.1 rootlu kullanıyorum bundan önce birkaç kere farklı rom yukledim sorunum cihaz hem agirlasti hemde herhangi bir uygulamadan ciktiktan sonra ana ekran 30 saniye falan geç yukleniyor mesaj yazarken bile kasiliyor çözüm için ne onerirsiniz...

Pcye baglayip seustan guncelleyin.

513 Mesaj
8 Nisan 2012; 1:46:39 

quote:

bu instagram şeysine pc internet üzerinden erişim yok sanırım.

Varmış oda çıkmış

http://shiftdelete.net/windows-icin-instagram-instagrille-36219.html

412 Mesaj
8 Nisan 2012; 12:45:32 

quote:

Varmış oda çıkmış

http://shiftdelete.net/windows-icin-instagram-instagrille-36219.html

yapamk zorundalar aslında zaten popülerliğini devam ettirmek ne biliyim daha fazla kimseye hitap etmek için zorundalar aslında. (:

55 Mesaj
8 Nisan 2012; 21:19:31 

dostlar selam,
benim telefon biraz kasılmaya başladı.her zaman olmasada bazen donuyor ekran biraz bekletiyor sonra düzeliyor normal şekilde çalısmaya devam ediyor.sebebi nedir yada bunu nasıl çözebilirim?
(aldıgımdan beri hiç bir işlem yapmadım orjinal haliyle kullanıyorum telefonu.zaman zaman çeşitli uygulama-oyunlar yükleyip sildim bu kadar.hafızada da yer var tamamen doldurmadımda ama yinede yavasladı telefonum)

147 Mesaj
10 Nisan 2012; 2:11:55 

quote:

Pcye baglayip seustan guncelleyin.

Genelde 2.1'e geri dönüşleri pc companion ile yapıyorum seus kullanmadım bir farkı var mı ki ? Birde mesela bu telefonun launcher'ını apk olarak falan alma şansımız yokmu sırf arayüze alıştığımdan diğer romlarda rahat edemiyorum...

www.protechman.net

412 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:08:27 

quote:

Orijinalden alıntı: deviLLife

dostlar selam,
benim telefon biraz kasılmaya başladı.her zaman olmasada bazen donuyor ekran biraz bekletiyor sonra düzeliyor normal şekilde çalısmaya devam ediyor.sebebi nedir yada bunu nasıl çözebilirim?
(aldıgımdan beri hiç bir işlem yapmadım orjinal haliyle kullanıyorum telefonu.zaman zaman çeşitli uygulama-oyunlar yükleyip sildim bu kadar.hafızada da yer var tamamen doldurmadımda ama yinede yavasladı telefonum)

zamanla olur bu kasılmalar anlık geçici çzümleriçin advanced task killer'ı kullanıyordum ben çalışan uygulamaları kapatıyor onu kullandığında rahatlama gelecektir.belli aralıklarla kasılmalar olunca tok karınla kullan bunu rahatlarsın.

504 Mesaj
14 Nisan 2012; 11:36:06 

sevgili x8 kullancilari napiyonuz iyimisiniz.uzak kaldim,vekil olarak lemon u atadım.

482 Mesaj
15 Nisan 2012; 17:11:55 

4.0 durumu nedır cıkmadımı hala arkadaslar :)

1633 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mertdnc
15 Nisan 2012; 18:20:16 

quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

2.2 çıkmadı 4.0 diyorsunuz.

513 Mesaj
16 Nisan 2012; 0:34:29 

quote:

çıkmaz

482 Mesaj
16 Nisan 2012; 0:38:35 

quote:

2.2 çıkmadı 4.0 diyorsunuz.

orj olarak degım rom olarak demeye calısmıstım

482 Mesaj
16 Nisan 2012; 0:40:43 

quote:

çıkmaz

orj olarak degıl rom olarak demeye calısmıstım

513 Mesaj
16 Nisan 2012; 0:46:46 

quote:

orj olarak degıl rom olarak demeye calısmıstım

haa onu xda'dan takip edecen artık

148 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
teknikressam06
16 Nisan 2012; 15:57:08 

öff. PDAnet programıyla işyerimden internete girdim telefonu modem olarak kullanarak. işyerimde internet vardı fakat filtre de olduğu için facebook gibi yerlere girmiyordu bunun için yaptım bunu. işyerindeki ağ bağlantısının anasını sevmişim

teli çıkarınca ne internet geliyodu ne ağ bağlantısı.

bilgi işlemci arkadaşla hallettik sağolsun.

bu gibi sorunları çıkarmayacak bi modem programı var mı acaba..
aslında diyeceğim şudur ki bu size ibret olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikressam06 -- 16 Nisan 2012; 17:46:59 >

tavşan da olsa insan insandır.

504 Mesaj
17 Nisan 2012; 10:11:51 

quote:

Orijinalden alıntı: teknikressam06

öff. PDAnet programıyla işyerimden internete girdim telefonu modem olarak kullanarak. işyerimde internet vardı fakat filtre de olduğu için facebook gibi yerlere girmiyordu bunun için yaptım bunu. işyerindeki ağ bağlantısının anasını sevmişim

teli çıkarınca ne internet geliyodu ne ağ bağlantısı.

bilgi işlemci arkadaşla hallettik sağolsun.

bu gibi sorunları çıkarmayacak bi modem programı var mı acaba..
aslında diyeceğim şudur ki bu size ibret olsun

aklımızda bulunsun.

13 Mesaj
17 Nisan 2012; 11:44:12 

arkadaşlar bende kuyadroid işletim sistemini yükledim .gerçekten tek kelimeyle super. telefon bariz sekilde hızlandı ve şarjım cok kullandıgımda 1 gün ancak gidiyodu simdi 2 günü geciyo.ayrica multitouch kendilindiginden geliyor.telefona ayrica adobe reader ve adobe flash playerida yukledim youtubeda flash player nasil yuklenecegi anlatiliyo.bazi arkadaşlar desteklemiyo falan demis ama rootladiktan sonra hepsi oluyo.ayrica uygulamalarida telefonun hafizasindan sd karta tasiya biliyosunuz telefon adeta kaymak gibi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassano1453 -- 17 Nisan 2012; 11:48:51 >

147 Mesaj
18 Nisan 2012; 23:59:43 

quote:

Orijinalden alıntı: hassano1453

arkadaşlar bende kuyadroid işletim sistemini yükledim .gerçekten tek kelimeyle super. telefon bariz sekilde hızlandı ve şarjım cok kullandıgımda 1 gün ancak gidiyodu simdi 2 günü geciyo.ayrica multitouch kendilindiginden geliyor.telefona ayrica adobe reader ve adobe flash playerida yukledim youtubeda flash player nasil yuklenecegi anlatiliyo.bazi arkadaşlar desteklemiyo falan demis ama rootladiktan sonra hepsi oluyo.ayrica uygulamalarida telefonun hafizasindan sd karta tasiya biliyosunuz telefon adeta kaymak gibi oldu

Hocam hangi versiyonu yükledin acaba birde link verebilirmisin?

www.protechman.net

13 Mesaj
19 Nisan 2012; 8:39:08 

kardesim buraya upload ettim bendeki romu yukle istersen

http://www.4shared.com/...5BvOc/v454pubtrans.html

147 Mesaj
20 Nisan 2012; 19:37:13 

quote:

Orijinalden alıntı: hassano1453

kardesim buraya upload ettim bendeki romu yukle istersen

http://www.4shared.com/...5BvOc/v454pubtrans.html

Sağolasın. Kuyadroid 3 vardı bende bu iyi geldi :))

www.protechman.net

506 Mesaj
21 Nisan 2012; 13:28:22 

quote:

O zaman gicirti bi bende yok :)

bendede yok gıcırtı

Asus F3 AN-303 - Sony Ericsson W610i - Xperia X8 - Samsung 40ES5700 - LG G2

55 Mesaj
21 Nisan 2012; 14:14:32 

bu cihazı bilgisayarımızda modem olarak kullanabiliyor muyuz?
hat önemli mi bilmiyorum, avea. nasıl yapılacak tarifini bir arkadaş yapar mı?

148 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
teknikressam06
21 Nisan 2012; 16:45:39 

quote:

Orijinalden alıntı: emirhanrekin

bu cihazı bilgisayarımızda modem olarak kullanabiliyor muyuz?
hat önemli mi bilmiyorum, avea. nasıl yapılacak tarifini bir arkadaş yapar mı?

arkadaşım yukardaki yazımı okursan dikkat et orda yazana. ayrıca,

android marketten PDAnet programını indiriyosun cebine yüklüyosun.
sonra onun karşılığını bi de bilgisayara yüklemen gerekiyo şuradan indir işletim sistemine göre;
http://www.junefabrics.com/android/download.php

bunu da bilgisayarına yükledikten sonra cebi kabloyla bağlıyosun bilgisayara.
bağlarken usb hata ayıklama modu açık olacak telefonunun.

sonra cepten pdanet programını açtığında zaten ekrana bi yükleme penceresi gibi bi şey gelir devamını halledersin yani.

program süper bağlı kaldığın süre içerisinde kaç mb internet yemiş onu da gösteriyo ekranda.
biçok sekme açtığım halde ne bi kasma oldu ne başka bişey ben de aveayla bağlanmıştım.

ama tekrar uyarayım, bilgisayarda internet zaten varsa ve sen cepten kullancam diyosan, cebin kablosunu çıkardıktan sonra bilgisayarın kendi internetine bi haller olabiliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikressam06 -- 21 Nisan 2012; 16:49:58 >

tavşan da olsa insan insandır.

6 Mesaj
21 Nisan 2012; 20:16:45 

arkadaşlar 1 hatalık araştrımayla anca root olayını fln çözdm. superoneclick yöntemiyle root edip xRecovery-mini-0.1-beta sürümü ile xrecovery fln ettm yalnız hangi romu denysem deniyim sony ericson yazsından sonra romun simgesi gelio telefon orda kalıo açılmıyor becmur backup yapmak zorunda kalıyorum acaba benim xrecovery sürümü eski fln mı yada bi hatam mı var yardımcı olurmusunuz ?

1633 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mertdnc
21 Nisan 2012; 23:19:32 

quote:

Orijinalden alıntı: war90

arkadaşlar 1 hatalık araştrımayla anca root olayını fln çözdm. superoneclick yöntemiyle root edip xRecovery-mini-0.1-beta sürümü ile xrecovery fln ettm yalnız hangi romu denysem deniyim sony ericson yazsından sonra romun simgesi gelio telefon orda kalıo açılmıyor becmur backup yapmak zorunda kalıyorum acaba benim xrecovery sürümü eski fln mı yada bi hatam mı var yardımcı olurmusunuz ?

Uzun bir sure bekletiyor yalniz. 10 dakikaya kadar.

6 Mesaj
22 Nisan 2012; 2:39:47 

dual touch kurabilen varmı acaba emülator gbi bi program ile kuruluyormuş fakat güzel bi anlatımını bulamadm.