Şimdi Ara

Sony Ericsson XPERIA™ X8 (E15i) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.420
Cevap
10
Favori
200.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: virtue051

beyler telefondaki mp3 ü zil sesi yapamıyorum ne ayak ?
    2,3,7 kuadroid var.

Ne diyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sspartacuss

quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

Beyler biri bana kernel konusunda açıklama yapsın ya. Bootloader kilidini açtım, telefonu flashmode'da açtım. Sonra Flashmode'dan kernel dosyasını seçerken şununla karşılaşıyorum. Orda sağda seçenek çıkmadığı için de sadece loader yüklüyor.

Sony Ericsson XPERIA™ X8  (E15i)

Aynı sorun bende de olmuştu

''Bilgisayarınızdan Denetim Masasına Giderek Bölge ve Dil Ayarlarina Giderek Biçim "İngilizce Birleşik Krallık" ve Bölge Olarak ABD Seçiniz''

Bunu yapınca loader.sin ve kernel.sin dosyası gözüküyor Tabi ayarları değiştirince önce bi reset atmayı unutma pc'ye

Evet öyle yapınca çıktı, ama bu sefer de bu hatayı alıyorum. Yok bendeki şansla olmayacak bu iş.
    14/004/2012 19:04:33 - INFO  - Preparing files for flashing 
    14/004/2012 19:04:33 - INFO - Please connect your device into flashmode.
    14/004/2012 19:04:34 - INFO - Opening device for R/W
    14/004/2012 19:04:34 - INFO - Reading device information
    14/004/2012 19:04:37 - INFO - Start Flashing
    14/004/2012 19:04:37 - ERROR -
    14/004/2012 19:04:37 - ERROR - Error flashing. Aborted

Bir iyi, bir kötü haber. Kernel tamam, yüklendi. Alfs kernel yükledim. Ama inanılmaz yavaş. Hareket edemiyorsun o derece. Ne oldu buna yahu.

Kimse iplemiyor ama ben bilgi vereyim buradan. Kernel yükledim, sonra romu değiştirdim buraya kadar hız da tamam. Ama restore yapamıyorum bu sefer de. Vay efendim SD Card Cant mount oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vadu -- 14 Mart 2012; 21:02:48 >

• arkadaşlar çok acil yardım lütfen... kız arkadaşıma sony ericsson txt pro modelini yeni almıştım 1 ay kullandı ve telefonuna müzik atmak için bilgisayara taktıktan sonra ne olduysa oldu ve telefon sim karttaki ne mesajları görüyor ne rehberi. yani ekranda avea yazıyo ama sim kartı görmüyomuş gibi mesajlara tıkladığında lütfen bekleyin diyo ve hiç bir şey olmuyo. ben durumu çözerim virüs girmiştir vs diye aldım kızdan telefonu şuan elimde benim hattı da bozdu telefon.

hafıza kartı yok. telefonu bilgisayara bağlayıp yığın depolamayı seçtiğimde telefon kapanıp usb bellek moduna geçiyo ya, sanırım orada kalıyo telefon sim kart moduna geri dönemiyo diye düşündüm çünkü belleğe sağ tıklayıp çıkar dediğimde hiç bir şey olmuyo bu da benim bilgisayarımın hatası. sanırım çıkar demeden kabloyu çıkardığım için böyle bir şey yapıyo. ben böyle düşündüm fabrika ayarlarına dönünce düzeldi ama bu sorun neden kaynaklanıyodur hemen garantiye vereyim mi? yani bu bi hata mıdır yoksa ben mi bişeyi eksik yapıyorum normal mi? ha bi de x8 konusu olduğundan ekleyeyim, x8 iyi telefon, güzel telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknikressam06

arkadaşlar çok acil yardım lütfen... kız arkadaşıma sony ericsson txt pro modelini yeni almıştım 1 ay kullandı ve telefonuna müzik atmak için bilgisayara taktıktan sonra ne olduysa oldu ve telefon sim karttaki ne mesajları görüyor ne rehberi. yani ekranda avea yazıyo ama sim kartı görmüyomuş gibi mesajlara tıkladığında lütfen bekleyin diyo ve hiç bir şey olmuyo. ben durumu çözerim virüs girmiştir vs diye aldım kızdan telefonu şuan elimde benim hattı da bozdu telefon.

hafıza kartı yok. telefonu bilgisayara bağlayıp yığın depolamayı seçtiğimde telefon kapanıp usb bellek moduna geçiyo ya, sanırım orada kalıyo telefon sim kart moduna geri dönemiyo diye düşündüm çünkü belleğe sağ tıklayıp çıkar dediğimde hiç bir şey olmuyo bu da benim bilgisayarımın hatası. sanırım çıkar demeden kabloyu çıkardığım için böyle bir şey yapıyo. ben böyle düşündüm fabrika ayarlarına dönünce düzeldi ama bu sorun neden kaynaklanıyodur hemen garantiye vereyim mi? yani bu bi hata mıdır yoksa ben mi bişeyi eksik yapıyorum normal mi? ha bi de x8 konusu olduğundan ekleyeyim, x8 iyi telefon, güzel telefon.

Valla ben hiç anlamam ama SEUS ile bir güncellemeyi dene, ondan sonra bilgisayara bağla. Olmazsa benden bir şey umma.

Txt konusuna sor bence. Ayrıca X8 konusu olduğundan ekliyorum, X8 iyidir iyi.

• mert ne oldu simdi kernel i yükledin ama çalışmadı mı?
    buarada benim zil sesi olayına çözüm bulun.olmuyor işte.telefonda belli başlı .ogg uzantılı mevcut zil seslerini kullanmaya izin veriyor sadece.
  • quote:

mert ne oldu simdi kernel i yükledin ama çalışmadı mı?
    buarada benim zil sesi olayına çözüm bulun.olmuyor işte.telefonda belli başlı .ogg uzantılı mevcut zil seslerini kullanmaya izin veriyor sadece.

Bende gingerdx oldugu icin bilemedim senin sorunu.

Ya simdi kernel yuklu, ama operada mesela eskisinden yavas. Zorla yaziyorum.
  • Ne oldu anlamadim ama sd karti ben gorebiliyorum, antutu goremedi. Quadrant zaten acilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne oldu anlamadim ama sd karti ben gorebiliyorum, antutu goremedi. Quadrant zaten acilmiyor.

naa kerneli dene bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatar19

quote:

Ne oldu anlamadim ama sd karti ben gorebiliyorum, antutu goremedi. Quadrant zaten acilmiyor.

naa kerneli dene bide

Onda error veriyor.
  • quote:

mert ne oldu simdi kernel i yükledin ama çalışmadı mı?

müziklerime gir ordan istediğin parçaynın üstüne basılı tut zil sesi yapabiliyorsun bendede kuyadrodid var ben yaptım.
  • arkadaslar benim telefona sms gelmiyor.operatörü arıyorum henüz çözemediler sorunumu.bilgisi olan varmı?
    15 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu.yeni farkettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: deviLLife

arkadaslar benim telefona sms gelmiyor.operatörü arıyorum henüz çözemediler sorunumu.bilgisi olan varmı?

sim kartımı baska telefona taktım.mesajlar bir bir gelmeye başladı.tekrar kendi telefonuma takıp msj gönderiyorlar ama yine gelmiyo benim telefonuma.
    sorun benim telefonda anlasılan ama bir çözüm bulamadık
  • ya beyler o degilde hani operatörden maç sonuclari geliyordu ya eskiden simdi yokmu öyle bişey ?
  • quote:

quote:

arkadaslar benim telefona sms gelmiyor.operatörü arıyorum henüz çözemediler sorunumu.bilgisi olan varmı?

sim kartımı baska telefona taktım.mesajlar bir bir gelmeye başladı.tekrar kendi telefonuma takıp msj gönderiyorlar ama yine gelmiyo benim telefonuma.

arkadaşım aynı sorun bende de olmuştu.

problemin kaynağı telefonun hafızası 20 MB altına düşünce mesaj gelmiyor. önce bir telefon hafızanı kontrol et sonra birkaç oyun-uygulama vs sil. o zaman düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adembirdir

quote:

quote:

arkadaşım aynı sorun bende de olmuştu.

problemin kaynağı telefonun hafızası 20 MB altına düşünce mesaj gelmiyor. önce bir telefon hafızanı kontrol et sonra birkaç oyun-uygulama vs sil. o zaman düzelecektir.

arkadaşın dediği gibi aynı sorun bende de olmuştu hafıza çok az kaldığında uyarı ekranda sürekli beliriyor ama bazı durumlarda o işaret gelmiyor. telefonun kullandığı programların önbelleği de hafızayı dolduruyor bu yüzden ayarlara girip uygulamaları yönet kısmından bazı programları kullandıktan sonra önbelleklerini boşaltıyorum.

birkaç yerden mesajın kesin gelmesi gerekirken gelmediğinde çlink etmişti direkt aklıma. uygulamalardan birini silmiştim ve anında gelmeye başlamıştı biriken mesajlar. kessin ondandır.

• teşekkürler arkadaslar cevap için.
    sabahtır onunla ugrasıyordum müşteri hizmetlerini 6 kez aradım ama çözüm bulamadım.
    yaklasık 1 saat önce acaba diyerek uygulamalardan falan sildim sorun düzeldi.hiç tahmin etmemiştim böle olacağını :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sspartacuss

quote:

Beyler biri bana kernel konusunda açıklama yapsın ya. Bootloader kilidini açtım, telefonu flashmode'da açtım. Sonra Flashmode'dan kernel dosyasını seçerken şununla karşılaşıyorum. Orda sağda seçenek çıkmadığı için de sadece loader yüklüyor.

Sony Ericsson XPERIA™ X8  (E15i)

Aynı sorun bende de olmuştu

''Bilgisayarınızdan Denetim Masasına Giderek Bölge ve Dil Ayarlarina Giderek Biçim "İngilizce Birleşik Krallık" ve Bölge Olarak ABD Seçiniz''

Bunu yapınca loader.sin ve kernel.sin dosyası gözüküyor Tabi ayarları değiştirince önce bi reset atmayı unutma pc'ye

Evet öyle yapınca çıktı, ama bu sefer de bu hatayı alıyorum. Yok bendeki şansla olmayacak bu iş.
    14/004/2012 19:04:33 - INFO  - Preparing files for flashing 
    14/004/2012 19:04:33 - INFO - Please connect your device into flashmode.
    14/004/2012 19:04:34 - INFO - Opening device for R/W
    14/004/2012 19:04:34 - INFO - Reading device information
    14/004/2012 19:04:37 - INFO - Start Flashing
    14/004/2012 19:04:37 - ERROR -
    14/004/2012 19:04:37 - ERROR - Error flashing. Aborted

Bir iyi, bir kötü haber. Kernel tamam, yüklendi. Alfs kernel yükledim. Ama inanılmaz yavaş. Hareket edemiyorsun o derece. Ne oldu buna yahu.

Kimse iplemiyor ama ben bilgi vereyim buradan. Kernel yükledim, sonra romu değiştirdim buraya kadar hız da tamam. Ama restore yapamıyorum bu sefer de. Vay efendim SD Card Cant mount oluyormuş.

Restore konusunda hiçbir fikrim yok henüz denemedim Hocam bence sen romu değiştir rom konusunda xda da birisi baya bir rom incelemiş istersen bir oraya göz athttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1528408 ben simdi Xperience Walkman Mod v1 romunu kullanıyorum alfs kernelle de kullanılabiliyor, rom çok güzel ama içinden market çıkmadı internetten market dosyası indirdim fakat marketi yükleyip açınca hesap eklemelisiniz uyarısı geliyor ekle diyorum program kapanıyor direk. Ayarlardan da gmail hesabı ekleyemiyorum anlamadım gitti.

• Bugun teknosada adam gozumun onunde rayin sarji 1 hafta gider dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bugun teknosada adam gozumun onunde rayin sarji 1 hafta gider dedi.

• quote:

Bugun teknosada adam gozumun onunde rayin sarji 1 hafta gider dedi.

sessize uzaklaşsaydın ordan :)
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.