- x
Bim de 21 Vites Bisiklet
63 Cevap16369 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

32 Mesaj
15 Haziran 2010; 10:11:59 

21 Vites Bisiklet

HI-TEN çelik amortisörlü, kadro ve ön maşa ~26x1.75 36H alüminyum jant, ~26x2.125 lastik
MTB sele

sizce nasıl? Garantisi neresi bilen var mı?
Bim

249 Mesaj
15 Haziran 2010; 10:21:28 

Benzerleri 180 lira. Güzel fiyat. Alıp gezilir. Fazla birşey beklememek gerek. Ağırdır biraz yoracaktır uzun kullanımda

32 Mesaj
15 Haziran 2010; 10:57:46 

140 tl fiyatı.11 yaşındaki kızımız sürcek zaten.

4101 Mesaj
15 Haziran 2010; 11:15:08 

145 lira fiyat güzelde bisikletin kalitesi nasıldır acaba? Dandik, vitesleri bozuk (sık sık bozulan) bisikletlerden değilse fiyat güzel.

Bu arada Bimdeki kemer, cüzdan nasıldır?? Haa zaten fiyattan belli ama saat hakkındaki düşünceniz?

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

8825 Mesaj
15 Haziran 2010; 11:37:53 

Bu bisiklette de indirim var arkadaşlar

http://www.hepsiburada....c19&categoryId=27012996

385 Mesaj
15 Haziran 2010; 11:49:50 

Ohhh serinledim... Yanlız bisiklet uzmanı bir arkadaş var. Hastası demek daha doğru sanırım. Onunla bir ara baktık bisikletlere inanılmaz hafif bunlar. Koca bisiklet 6,5 KG düşünün...

http://www.youtube.com/musimgel

4101 Mesaj
15 Haziran 2010; 11:52:23 

quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Bu bisiklette de indirim var arkadaşlar

http://www.hepsiburada....c19&categoryId=27012996

Bu kadarı olmaz yaa Kim kullanıınıyor yarışlarda falan mı kullanılıyor ki? Bizim araba bile 5 bin anca ediyor veya etmiyor.. Normal kullanıcının bu parayı vermesi gereksiz zaten veremez..

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

30 Mesaj
15 Haziran 2010; 12:25:43 

quote:

Orijinalden alıntı: theronin

Ohhh serinledim... Yanlız bisiklet uzmanı bir arkadaş var. Hastası demek daha doğru sanırım. Onunla bir ara baktık bisikletlere inanılmaz hafif bunlar. Koca bisiklet 6,5 KG düşünün...

duvardan geçebilme özelliği varsa alınır bence.

bu arada bin altıyüz ü aşkın kişi okuyo görünüyo başlığı, normal mi bu?tırsmaya başladım.

1710 Mesaj
15 Haziran 2010; 14:58:29 

açıklamasında 26x... bişeyler yazıyor ama 26 jant mı bu yani en büyük model mi?

4112 Mesaj
15 Haziran 2010; 15:02:27 

quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

açıklamasında 26x... bişeyler yazıyor ama 26 jant mı bu yani en büyük model mi?

26 cm olmaz sanırım 1" = 2.54cm dersek, 10" e denk gelirki, çocuk pisikletleri bile 12"

büyük ihtimal 26" jant olabilir, olmayadabilir, hiçbir detay yok, ama CUMA sabah 9 da biticeği kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cydonia -- 15 Haziran 2010; 15:28:54 >

1710 Mesaj
15 Haziran 2010; 15:08:09 

quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

26 cm olmaz sanırım 1" = 2.54cm dersek, 10" e denk gelirki, çocuk pisikletleri bile 12"

büyük ihtimal 26" jant olabilir, olmayadabilir, hiçbir detay yok, ama yarın sabah 9 da biticeği kesin

valla hocam bi ufak gözüküyor gözüme nedense bakcaz yarın artık tabi dediğiniz gibi kalırsa

1173 Mesaj
15 Haziran 2010; 15:24:01 

quote:

büyük ihtimal 26" jant olabilir, olmayadabilir, hiçbir detay yok, ama yarın sabah 9 da biticeği kesin

Yarın sabah hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz , cuma günü diyecektiniz heralde..

4112 Mesaj
15 Haziran 2010; 15:28:48 

quote:

Orijinalden alıntı: esesli1975

Yarın sabah hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz , cuma günü diyecektiniz heralde..

aynen, CUMA yazıcaktım,yarın gidip te bana sövmeyin orda sonra

1710 Mesaj
15 Haziran 2010; 15:31:20 

quote:

aynen, CUMA yazıcaktım,yarın gidip te bana sövmeyin orda sonra

32 Mesaj
15 Haziran 2010; 15:48:53 

Bisiklet bisikletciden alınır. Marketten beyaz eşyacıdan alınmaz. Alınırsa siz bisiklete değil bisiklet size biner. Bu böyle biline.

30 Mesaj
15 Haziran 2010; 16:07:57 

quote:

Orijinalden alıntı: civilosman

Bisiklet bisikletciden alınır. Marketten beyaz eşyacıdan alınmaz. Alınırsa siz bisiklete değil bisiklet size biner. Bu böyle biline.

bisikletci DETECTED!!!

edit : smiley

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efuliz -- 15 Haziran 2010; 16:48:04 >

2751 Mesaj
15 Haziran 2010; 19:30:11 

gerçekten de bisiklet öyle marketten alınacak birşey değil. önce bisikletciye gidip orta kalite bisikletleri bir elinizle tartın, sonra aynısını markettekine yapın. içiniz siniyorsa sizin bileceğiniz iş ama bisiklet konusunda ben de uzun zamandır araştırıyorum ve 150-200tlye bisiklet satılıyorsa o bisikletin kalitesinden şüphe ederim.

Bilgisayar hakkında Türkçe kaynak sıkıntısı çeken arkadaşlar için bu siteyi yayalım lütfen: http://bilisimtv.com/

46 Mesaj
15 Haziran 2010; 19:47:01 

Yav o değil de,

Bim'in bu hafta çıkaracağı ürünlerden bir tane de cüzdan var. %100 deri diyor. Üzerinde de, zannedersem, marka baskısı var. Ne dersiniz almaya değer mi?

19 Mesaj
15 Haziran 2010; 22:34:46 

bir de şöyle bir seçenek var. bence düşünülebilir fiyat/performans açısından..

http://www.odakoutdoor....-Spark-LTD,PR-1008.html

3132 Mesaj
15 Haziran 2010; 22:46:49 

Bimden bisiklet aldım, pişman oldum. Vitesleri çöp bildiğiniz. Bu yaz adam gibi bakımdan geçireceğim, kimbilir ne kadara patlayacak.

2751 Mesaj
16 Haziran 2010; 0:30:17 

quote:

Orijinalden alıntı: drdexter

bir de şöyle bir seçenek var. bence düşünülebilir fiyat/performans açısından..

http://www.odakoutdoor....-Spark-LTD,PR-1008.html

abartılı modelleri normal vatandaş alacak değil zaten ama durumum elverse scott marka bir bisiklet almak isterdim. bisikletçide hoşuma giden 3 model bisiklet denemiştim, el yapımı cannondale diye bir marka vardı, sürüşü o kadar güzeldiki limitim yetse alacaktım o derece. kalitenin bir bedeli var.bisikletlerde de özellikle hafifleştirmek için kullanılan özel malzemeler fiyatı iyice şişiriyor. ne abartıya kaçıp 6.5kg 8000tl karbon gövde bisiklet alacaksın ne de 150tlye 35kg çelik gövdeli adi bisikletlerden, bütçeyi biraz zorlayıp aluminyum kadrolu, schimano gibi kaliteli markaların komponentlerinden oluşan bir bisiklet alıp uzun süre kullanacaksın.

Bilgisayar hakkında Türkçe kaynak sıkıntısı çeken arkadaşlar için bu siteyi yayalım lütfen: http://bilisimtv.com/

2014 Mesaj
16 Haziran 2010; 1:41:02 

Ucuz bisikletlerin çoğu kullan-at türünden.parçalar çinden geliyor,merdiven altı monte ediliyor (bir yakınım bu işi yaptı)bir yaz çıkarırsa güzel
bu tip aldığım bir bisikletin onarımları 2 senede (yaz ayları) alış fiyatını buldu.şimdi gene alacağım..iyisine para yetmez,orta halli bişi almak lazım.

223 Mesaj
16 Haziran 2010; 3:44:12 

sonuç olarak ortak karar nedir ??? bim de satılacak ilandaki bisiklet alınır mı ?? alınmaz mı ??

249 Mesaj
16 Haziran 2010; 9:43:41 

kesinlikle alınır. Sezonluk bisiklet işte :)

175 Mesaj
16 Haziran 2010; 9:58:51 

Ben bu aralar almayı düşünüyorum, 1 aydır araştırıyorum edindiğim bilgilere göre bu bisiklet kesinlikle alınmaz çünkü;
Bir kere ortadan amortisörlü bisikletler gücü emdiği için daha fazla kuvvet harcamanız gerekiyor ve amortisör bütün ağırlığınızı taşıyan ve çalışan bir parça olduğundan birde çin malı olduğunu düşünürsek kısa sürede problem çıkaracağı kesin. Tercihiniz sadece önden amortisörlüler olmalı, böylece önden gelen darbeleri emecek ve sürüş rahatlığı sağlayacaktır. İşi bilenler bu konuda netler..
Kadrosu ve jantları alüminyum(hafif) olanlar makbul, vites takımı shimano olmalı denmekte.
Bu şartlara göre en az 300-350 tlyi gözden çıkarmanız gerekiyor. Bimdeki gibi bir bisikletin 3 ayda bir masraf çıkaracağını belirtiyorlar ve uzun vadede kaliteli olanların bedeli kadar harcama yapmak zorunda kalacağınızı..
Tercih sizin

3132 Mesaj
16 Haziran 2010; 10:09:09 

Arkadaşlar decathlon mağazasında 650 liraya muhteşem bisikletler satışta, bu bisikletlerin en önemli özellikleri kadro boylarının farklı ölçülerde olması, 2 metre üzeri adam için bile kadro boyu var.

32 Mesaj
16 Haziran 2010; 11:05:08 

Binilebilecek bisiklet en ucuzu 400 lira ve üzeridir. Altındakiler sizi bisikletten soğutur.

1751 Mesaj
16 Haziran 2010; 11:53:10 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Bu kadarı olmaz yaa Kim kullanıınıyor yarışlarda falan mı kullanılıyor ki? Bizim araba bile 5 bin anca ediyor veya etmiyor.. Normal kullanıcının bu parayı vermesi gereksiz zaten veremez..

,kesinlikle cok ucuzdur bu fiyata kacırılmaması gereken bir urun alıp aynısını 2 sene sonra bile 6binden yukarı satarsınızki profesyonel bisiklet kullanlar bunun rahatlıgını anlayacaktır .. binmeden kullanmadan neden bu kadar pahalı oldugunun anlayamazsınız. ayrıca yolbisikletidir kendisi asfaltta kayar gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 16 Haziran 2010; 11:54:34 >

OneHourTranslation

403 Mesaj
16 Haziran 2010; 13:30:45 

BİSİKLET MARKASI OLARAK BİANCHİ Yİ TEK GECERİM...SAĞLAM BİSİKLET YAPIYORLAR..BU ALACAGINIZ BİSİKLETTEN FAZLA BİRŞEY BEKLEMEYİN DERİM..ÇİN MALI DANDİK BİSİKLETLERDENSE HEM AGIRDIR HEMDE KALİTESİZDİR MALZEME OLARAK..ÇOCUK BİNECEKSE PEK SORUN OLMAZ AMA..HEESİNİ ALIR KÖŞEYE KALDIRIRSIN SONRA...BENDE BİANCHİ SETRA VAR..PİYASASI 300 TL CİVARI..2 ÇOCUGU OLANIN BU FİYATA 2 ADET BUNDAN ALMASI DAHA MANTKLI..AMA ŞUNU BELİRTEYİM YETİŞKİNLER İÇİN UYGUN DEĞİL BENCE BU BİSİKLET ÇABUK DAĞILIR YETİŞKİNLER BİNERSE..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

90 Mesaj
16 Haziran 2010; 13:32:42 

13-14 yaşlarında birçocuk kullanacaksa bunu almak mantıklı değil mi?

by merzer

32 Mesaj
16 Haziran 2010; 13:39:16 

Görmeden birşey diyemiycez anlaşılan artık.En büyük şeylerden bir tanesi servisi var mı?Markasını bile bulamadım internette.

117 Mesaj
16 Haziran 2010; 15:02:13 

quote:

Orijinalden alıntı: tebessum07

Görmeden birşey diyemiycez anlaşılan artık.En büyük şeylerden bir tanesi servisi var mı?Markasını bile bulamadım internette.

Servis derken.. Lastik patlarsa yama yaparsın, freni tutmazsa 12-13 ingiliz anahtarı ile pabuçları sıkarsın. Başka sorun çıkarsa en yakın tamirciye..

Görüntü : Toshiba 52Z3030 Lcd (ex Toshiba 46ZF355) / Toshiba HD-EP30 Hddvd / WD TV Live HD Media Player / Hiremco X3 Turbo Receiver / Logitech Harmony 525 Universal Remote
Ses : Jvc RX-5062 Avr + Pure Acoustics Slimdream + Slw10
Bil : Exper NR13E Notebook
Tel : Huwei İdeos X5 + Team 16 GB Class 10 (ex Siemens SX1) ve daha neler neler..

2270 Mesaj
16 Haziran 2010; 20:13:36 

bu fiyata bedafa hiç kaçırmayın

1472 Mesaj
16 Haziran 2010; 22:28:58 

quote:

Orijinalden alıntı: gecekusu35

Servis derken.. Lastik patlarsa yama yaparsın, freni tutmazsa 12-13 ingiliz anahtarı ile pabuçları sıkarsın. Başka sorun çıkarsa en yakın tamirciye..

Öyle demeyin.
Bir arkadaşım kısa süre önce kızına bisiklet aldı , garanti başlaması için götürüp teknik servise sokuyorsun, 2 hafta sonra bir daha.
Böylelikle 2 yıl garanti veriyorlar.

Resmen bisikletin teknik servis kartı var. Arabalarda bile bu kadar detaylı değildir check listi.
Açıkçası ben de çok şaşırdım ama iş çok değişmiş.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

90 Mesaj
18 Haziran 2010; 13:50:27 

var mı alan ben bulamadım

by merzer

8176 Mesaj
18 Haziran 2010; 14:02:13 

Benim bisikletimin ön lastiğinden birazcık daha pahalı. Bunlar bisiklet değil su borusu. Hatta artık su boruları bile çelikten üretilmiyor, gerisiniz siz düşünün. Bir bisiket alacaksanız da gidin performans bisiklet ve bisiklet ürünleri satan bisikletçilerden alın. Bu bisikleti alıp paranızı çöpe atmayın, onun yerin verdiğim öneri için bana 20-30 TL verseniz yeter; cep telefonu alacağım, param yok. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tech. Türk -- 18 Haziran 2010; 14:03:41 >

...

637 Mesaj
18 Haziran 2010; 14:02:23 

sabah sadece tipine bakmak için bir gideyim dedim, kapıdaki sırayı görünce vazgeçtim en az 20 kişi vardı saat 9 da

111 Mesaj
18 Haziran 2010; 14:36:25 

arkadaşlar hiç mi bisan ihlaszede yok aranızda yav, bu pisklete vereceğiniz paraya yazık. biraz daha verin 2-3 sene gitsin. museviler ne demiş ; "ucuz mal alacak kadar zengin değilim."

benim çocukluk bisikletim bir italyan markasıydı ve senelerce çıt çıkarmadan kullanmıştım. bir de bisan ihlas mountain cat vardı, türkiye gazetesi kuponla vermişti. yolda giderken jantı yamuluyordu kendiliğinden

ASUS P5QC / INTEL Q6600 / 4 GB OCZ REAPER / SAPPHIRE HD3870x2 / 2x 320 GB WD (RAID 0)

90 Mesaj
19 Haziran 2010; 8:26:27 

Valla benm vardı bisan ihlas yıllarca bindim en sonunda da çalındı gitti , hiç yolda giderken jantın yamulduğunu görmedim . Dağ bayır dolaşan bir çocuktum birde , pek uslu da sayılmazdım.

145 tl ye bisikler alacaktım kardeşim binecekti bulsaydım. Yorum yaparken fiyat farkına da bakmak lazım . İnsanlarda para mı var? Neden bimde adı sanı duyulmamış gıda ürünleri yok satıyor ? Bisikletten önce bunu düşünmek lazım.

Bazen bu forumda dolaşırken sanki başka ülke vatandaşları ile konuşuyorum sanıyorum. Toblerone de 1tl indirim oluyor adam 30 tane kaptım ben diyor yahu ne yapacaksın o kdar diye sorarlar adama :)
Biraz daha realist olunabilir, bu şartlarda bu bisiklet uygundu, hiç olmazsa bir çok çocuk sevindi aferin BİM'e

by merzer

3132 Mesaj
19 Haziran 2010; 12:19:35 

quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

BİSİKLET MARKASI OLARAK BİANCHİ Yİ TEK GECERİM...SAĞLAM BİSİKLET YAPIYORLAR..BU ALACAGINIZ BİSİKLETTEN FAZLA BİRŞEY BEKLEMEYİN DERİM..ÇİN MALI DANDİK BİSİKLETLERDENSE HEM AGIRDIR HEMDE KALİTESİZDİR MALZEME OLARAK..ÇOCUK BİNECEKSE PEK SORUN OLMAZ AMA..HEESİNİ ALIR KÖŞEYE KALDIRIRSIN SONRA...BENDE BİANCHİ SETRA VAR..PİYASASI 300 TL CİVARI..2 ÇOCUGU OLANIN BU FİYATA 2 ADET BUNDAN ALMASI DAHA MANTKLI..AMA ŞUNU BELİRTEYİM YETİŞKİNLER İÇİN UYGUN DEĞİL BENCE BU BİSİKLET ÇABUK DAĞILIR YETİŞKİNLER BİNERSE..

Maalesef, bianchi markası dediğiniz kadar kaliteli bir marka değildir. Özellikle kendini son zamanlarda bozmuştur. Bianchi yerine sedona veya kron, hadi onlar da olmazsa salcano markasının üst seviyelerine bakın derim.

Salcano dedik de, eski salcanom tam 6 sene kullanmama rağmen hiç bir şey olmamıştı. Şimdikiler öyle mi

4112 Mesaj
19 Haziran 2010; 14:27:20 

ürün bir çok ara sokaklardaki tenha bimlerde duruyor,

ürünler demonte, kutu gıbı bırseye sarmışlar

rengi cok ıgrenc oldugu ıcın almadım

http://shimal.com.tr/Tr/Product.asp?P=47

lutusundaki markası bu,

1:1 bu urun sanırım.

ürün öyle yazılan gibi çok ağır felan değil, vitesler yalnız çok adi plastik, onun dışında kötü bir şey görmedim,

bu fiyata kesinlikle alınır,

335 Mesaj
19 Haziran 2010; 15:00:38 

http://forum.donanimhaber.com/m_39119279/tm.htm

Kaliteli bisiklet arayan arkadaşlar bir baksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin Eskici -- 19 Haziran 2010; 15:03:41 >

DÜKKANIM !

5 Mesaj
20 Haziran 2010; 11:04:05 

Arkadaşlar bisikleti cuma sabah dolaştığım bir kaç bimden sonra buldum ve aldım ilk olarak servisi olmasına rağmen bana çok uzak olduğu için mahalledeki en yakın bisikletci amcaya kurdurmaya gittim..
ilk izlenimlerim çok ağır değil(hafifte sayılmaz) renk olarak fena değil zaten 2 renk olarak(siyah-kırmızı-beyaz-kırmızı)çıkartılmış. her mağazaya genelde 2 adet bırakmışlar.. bisikletci amca kutusunu açtıktan sonra bir kaç tane vidası ve aksesuarı eksik çıktı gövde yapısı fena değil,kullanılan malzeme çok kaliteli değil vitesleri çok sert ve tamamen plastikten yapılma,neyse 10 tl de bisikletciye verdikten sonra bizim çocuk kullanmaya başladı ilk bir saat içinde zincir attı(kırıldı) tekrar yaptırdık 2 tl karşılığında,yaklaşık 1 saat sonra yine attı bisikletci çok dandik bir şey iyi bir şey takalım dedi bir 10 tl daha bayıldık..dünden beri sürekli biniyor şuana kadar pek bir şey çıkarmadı ama göreceğiz bakalım..sonuç olarak görünüm olarak fena değil bu paraya alınabilir..hele bide bizim velet gibi her şeyin en iyisini çok kısa sürede hurdaya çıkaran bir çocuğunuz varsa pekde fazla pahalı şeylere bayılmamak lazım..çünkü çok şeyde dilim yandı..daha geçen hafta 129 tl verip spor ayakkabı aldım 1 haftada dilenci ayakkabısına döndü .. oyüzden kullanıcısına göre değişir.. benden bu kadar karar sizin..

1296 Mesaj
20 Haziran 2010; 11:15:22 

güle güle kullansın.Düşmeden,kazasız bir şekilde.

2751 Mesaj
20 Haziran 2010; 11:42:18 

kaliteli bir bisikletin ne demek olduğunu çocukluğumda anlamışımdır. bisiklette sorun olduğunda aylarca kömürlükte yapılmayı beklerdi. o zaman için güzel sayılabilecek bir bisikletim vardı ama sonradan çıkardığı masraflar, sorunlar yüzünden hurda olup gitmişti. bisikletin ilk maliyetine bakıp insanlara uygun geliyor önce ama sonra zincirdi frendi lastikti vitesti derken bisikleti yeniden dizersiniz. anladığım kadarıyla piyasadaki diğer ucuz bisikletlere göre daha iyiymiş ama orta karar birşey değil yinede. kadrosu aluminyum olsa gerek, açıklamasında çelik yazdığından ağır olacağını düşünmüştüm. çocuk hevesini alsın yeter diye düşünüyorsanız alınabilir. uzun vadede masraflı olacaktır. bırakın 140tlye 250tlye sıfır düzgün bir bisiklet bulsam alacağım. aylardır araştırıyorum. alanlara hayırlı olsun.

493 Mesaj
20 Haziran 2010; 11:47:34 

200 tl verip çok daha sağlam birşey alınabilir bence.

621 Mesaj
20 Haziran 2010; 12:55:16 

Bir fiyatta benden Beylikdüzü Carrefourda 21 vites dağ bisikleti 99TL . Bugün son gün. Dün bir sürü vardı. Yanlız amortisörlü değil. Resmini bulmaya çaışıyorum buraya koyacağım.

NOT: Rsmini bulamadım. Gitmeden önce telefon ile teyit ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twindiablo -- 20 Haziran 2010; 12:59:22 >

Marantz SR4002 AVR - Pure Acoustics Slimdream 5.1 - Pure Acoustics SLW10 Sub - WD Media Player - Dreambox 800 HD - Samsung LE40A656 Full Hd Lcd TV- XBOX 360

2945 Mesaj
20 Haziran 2010; 13:11:18 

quote:

Orijinalden alıntı: necmi42

Ucuz bisikletlerin çoğu kullan-at türünden.parçalar çinden geliyor,merdiven altı monte ediliyor (bir yakınım bu işi yaptı)bir yaz çıkarırsa güzel
bu tip aldığım bir bisikletin onarımları 2 senede (yaz ayları) alış fiyatını buldu.şimdi gene alacağım..iyisine para yetmez,orta halli bişi almak lazım.

iyi senin bisiklet 2 senede alış fiyatını bulmuş benim bisiklet 1-2 ayda çıkarttı alış fiyatını :D

bi daha ucuz bisiklet mi asla bisikletsiz kalırım daha iyi ;)

2012 Fiat Linea 1.6 MultiJet Emotion Plus

7137 Mesaj
20 Haziran 2010; 17:26:04 

Bari bu kadar ucuz bir şey alıyorsunuz, bunların amorsitör sistemine sahip olmayan türlerinden almaya bakın, zaten eşşek ölüsü gibi ağırlar,size sorundan başka hiç bir artısı olmayacak amorsitör eklentisine sahip modelleri görmezden gelin. en azından arka attırıcısının shimano olmasına özen gösterin. bazen carrefour da sihimano viteslere sahip 100- 150 liraya bisikletler bulunabiliyor.

tabi en doğrusu aliminyum kadroya sahip doğru düzgün bir bisiklet almak ancak o tür modeller de 400 liralardan başlıyor.

Grafik Tasarımcı

885 Mesaj
20 Haziran 2010; 17:27:53 

quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

Bari bu kadar ucuz bir şey alıyorsunuz, bunların amorsitör sistemine sahip olmayan türlerinden almaya bakın, zaten eşşek ölüsü gibi ağırlar,size sorundan başka hiç bir artısı olmayacak amorsitör eklentisine sahip modelleri görmezden gelin. en azından arka attırıcısının shimano olmasına özen gösterin. bazen carrefour da sihimano viteslere sahip 100- 150 liraya bisikletler bulunabiliyor.

tabi en doğrusu aliminyum kadroya sahip doğru düzgün bir bisiklet almak ancak o tür modeller de 400 liralardan başlıyor.

sakın amartisörlü almayın ..
bu bisiklet baya dandiktir onuda söyleyeyim ..
acayip ağır birşey olur bunlar ...
vites falanda çin malı bozulur genelde ...

1563 Mesaj
20 Haziran 2010; 19:03:30 

http://www.salcano.com/impetus.asp
bu bisikleti yeni aldım sayılır..
2. el ve 300 lira..
aldığımda daha 2 aylıktı üstünde toz bile yoktu..
benim gibi sıfırına bütçesi yetmeyen arkadaşlar 2. el yolunu da düşünebilirler
ama bu ucuz bisikletler sizi gerçekten bisikletten soğutabilir..

we are just a moment in time
agiegas

771 Mesaj
21 Haziran 2010; 0:06:01 

shimao falan olsun diosunuz ben bisikletten anlamam sadece kullanmayı bilirim. iyide kullanırım . bu shimao vites takımı falan olduğunu nasıl anlarız nerden anlarız.

Deveden büyük fil var.

403 Mesaj
21 Haziran 2010; 0:43:55 

quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Maalesef, bianchi markası dediğiniz kadar kaliteli bir marka değildir. Özellikle kendini son zamanlarda bozmuştur. Bianchi yerine sedona veya kron, hadi onlar da olmazsa salcano markasının üst seviyelerine bakın derim.

Salcano dedik de, eski salcanom tam 6 sene kullanmama rağmen hiç bir şey olmamıştı. Şimdikiler öyle mi

PROFESYONEL ANLAMDA SÖYLEMEDİM BU YAZDIKLARIMI..SAĞLAMLIK AÇISINDAN SÖYLEDİM..PİYASADAKİ BİRÇOK BİSİKLET BİNERKEN KORKUTUYOR AMA BENDE OLAN BİANCHİ SETRA MAŞALLAH SAĞLAM..AMA DİĞER BİSİKLETLERİ KÖTÜLEMEDİM..SALCANO YILLARIN MARKASI..BEN SADECE KENDİ KULLANDIGIM VE TEST ETTİĞİM ÜRÜN HAKKINDA YORUM YAPTIM..

403 Mesaj
21 Haziran 2010; 0:46:35 

BU ARADA KİPADA 119 TL YE DÜŞMÜŞ VİTESLİ BİSİKLETLER..YALNIZ KALİTESİ TARTIŞILIR..

147 Mesaj
21 Haziran 2010; 10:51:58 

bu bisikletler demir yığınından başka bişi deil paranıza yazık eğer durumunuz yoksa 2. el bir sedona borla alın 2008 yada 2009 model ömür boyu kullanın...250,00 - 300,00 tl fiyat aralığında bulabilirsiniz...

206 Mesaj
21 Haziran 2010; 13:19:49 

evt arkadaslar bedava bisikletin formülünü veriyorum size, starcity de 300 tl lik alısveriş yapın, ayın 25 ine kadar,danısmaya gidin bisikletinizi bedava alın, bu kadar basit,yalnız gün içinde alışveriş yapan ilk 100 kişi olmanız lazım,bisikletler migrosta satılan bisikletlerden.

sadfasfd

272 Mesaj
21 Haziran 2010; 14:00:07 

efsaneler asla ölmez
sadece şekil değiştirir

0

ÖLÜMLE YAŞAMI AYIRAN ÇİZGİ
SİYAHLA BEYAZI AYIRAMAZKİ
HER YOLUN SONUNDA ÖLÜM OLSADA
SEVENLERİ KİMSE AYIRAMAZKİ...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Haziran 2010; 16:31:00 

quote:

Orijinalden alıntı: oozgurel

efsaneler asla ölmez
sadece şekil değiştirir

0

bizdede 3 vitesli si vardı .pedali geri çevirince arka fren yapardi biz kontra derdik. ne demekse artık

konuya gelicek olursak bence ikide bir düşecek falansa kullanan ,alınmaz çünkü her düştüğünde bi yeri yamulur bunların.1 haftada hurdaya çıkar .

quote:

Orijinalden alıntı: koxp

shimao falan olsun diosunuz ben bisikletten anlamam sadece kullanmayı bilirim. iyide kullanırım . bu shimao vites takımı falan olduğunu nasıl anlarız nerden anlarız.

vitesin üzerinde yazar zaten shimano diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiser şoze -- 21 Haziran 2010; 16:33:59 >

117 Mesaj
25 Haziran 2010; 16:06:09 

Koşuyolu Bekir Sıtkı Sezgin Sokak'ta bulunan BİM'de bu bisikletten 1 adet kalmış.

Sordum iade değil dediler. İlgilenenlere duyurulur..

Görüntü : Toshiba 52Z3030 Lcd (ex Toshiba 46ZF355) / Toshiba HD-EP30 Hddvd / WD TV Live HD Media Player / Hiremco X3 Turbo Receiver / Logitech Harmony 525 Universal Remote
Ses : Jvc RX-5062 Avr + Pure Acoustics Slimdream + Slw10
Bil : Exper NR13E Notebook
Tel : Huwei İdeos X5 + Team 16 GB Class 10 (ex Siemens SX1) ve daha neler neler..

138 Mesaj