Şimdi Ara

Bim de 21 Vites Bisiklet (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
22.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

BİSİKLET MARKASI OLARAK BİANCHİ Yİ TEK GECERİM...SAĞLAM BİSİKLET YAPIYORLAR..BU ALACAGINIZ BİSİKLETTEN FAZLA BİRŞEY BEKLEMEYİN DERİM..ÇİN MALI DANDİK BİSİKLETLERDENSE HEM AGIRDIR HEMDE KALİTESİZDİR MALZEME OLARAK..ÇOCUK BİNECEKSE PEK SORUN OLMAZ AMA..HEESİNİ ALIR KÖŞEYE KALDIRIRSIN SONRA...BENDE BİANCHİ SETRA VAR..PİYASASI 300 TL CİVARI..2 ÇOCUGU OLANIN BU FİYATA 2 ADET BUNDAN ALMASI DAHA MANTKLI..AMA ŞUNU BELİRTEYİM YETİŞKİNLER İÇİN UYGUN DEĞİL BENCE BU BİSİKLET ÇABUK DAĞILIR YETİŞKİNLER BİNERSE..

Maalesef, bianchi markası dediğiniz kadar kaliteli bir marka değildir. Özellikle kendini son zamanlarda bozmuştur. Bianchi yerine sedona veya kron, hadi onlar da olmazsa salcano markasının üst seviyelerine bakın derim.

Salcano dedik de, eski salcanom tam 6 sene kullanmama rağmen hiç bir şey olmamıştı. Şimdikiler öyle mi

PROFESYONEL ANLAMDA SÖYLEMEDİM BU YAZDIKLARIMI..SAĞLAMLIK AÇISINDAN SÖYLEDİM..PİYASADAKİ BİRÇOK BİSİKLET BİNERKEN KORKUTUYOR AMA BENDE OLAN BİANCHİ SETRA MAŞALLAH SAĞLAM..AMA DİĞER BİSİKLETLERİ KÖTÜLEMEDİM..SALCANO YILLARIN MARKASI..BEN SADECE KENDİ KULLANDIGIM VE TEST ETTİĞİM ÜRÜN HAKKINDA YORUM YAPTIM..

• quote:

Orijinalden alıntı: merzer

13-14 yaşlarında birçocuk kullanacaksa bunu almak mantıklı değil mi?

ben 15 yaşındayım ve impetusum var bunu almak 150 tlyi çöpe atmak demektir
  • tarih geçmiş konu kilitlenmeli bence
  • kendi elektrikli bisikletimizi adaya getirip sürebilirmiyiz?
    adanın yerlisi değiliz.
  • 16 Hazirandan itibaren yeniden satışa çıkarılmış, fiyat 245 lira
  • varsa bilgisi olan bir fiyat performans analizi yaparsa sevinirim. günlük basit kullanım için.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.