Şimdi Ara

NFS: Hot Pursuit - E3 2010 Trailer

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
29.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Criterion imzalı Need for Speed: Hot Pursuit'in ilk tanıtım videosu

Minimum sistem gereksinimleri:

Önerilen sistem gereksinimleri:

• Eski günlere dönüş başladı.
  • Bu sefer güzel bir şey gelecek gibi.
  • işte olay budur adamlar olis arabası olarak bugatti lamborghini felan koymuş manyak bişi
  • Cool
  • Arkadaşlar "NeeD For SpeeD" tekrar bizimle ...
  • Gerçekten çok güzel olmuş yine yapmışlar bu sefer bu oyunu çok seviyordum şidmi ayrı bir havası daha olmuş.
  • Efsane geri dönüyor mu ne??
  • İşte budur fena gaza geldim
  • Carbon'dan sonra geri dönüş böyle olmalıydı ve olmuş. Harika bir oyun geliyor
  • Hot Pursuit 3 ün ilk çıktığı sene. Ne güzeldi o günler. İlkokula gidiyordum. O zamanlarda oyunun grafikleri gerçek gibi geliyordu. Şimdi görünce paintle çizilmiş gibi geliyor. Voodo ekran kartlarının süper olduğu dönemler. Mercedes CLK- GTR, Ferrari 550 Morenella, Aston Martin, Corvette bu kadarını hatırladım.
  • Anlaşılan oyun NFS 4 ve Hot Pursuit tarzında olacak. Buda demek oluyo ki gezme modu olmayacak. Yollarda NFS 4 tarzında :D Hiç sokak cadde girintisi yok. Tek yol tarzında galiba. Yine yarışa başlamadan yolu seçip öle gireceğiz. Eğer böle olursa tutulmaz sanırım. Ama Co-op'da oynanabilir.
  • iyi güzel hoş olmuşta nerde o nfs undrgrnd 1 & 2 deki arabalar bunlar cok pahalı araba arkadas biraz daha gercekci olsaymıs yani ucuz we elde edilebilen arabalardan o zman daha gzel olacakms ! . .
  • bu oyunun ne zaman çıkacağını bileniniz var mı
  • 16 Kasım 2010 da çıkıyor oyun...
  • umarım undercover gibi olmaz.Video hoşuma gitti :)
  • Need For Speed Hoş geldin :)
  • yess efsane geri döndü :P
  • Süper bir haber. NFS serisinin özünü bilmeyen arkadaşlar underground oynamaya devam etsinler lütfen. Orijinal hot pursuit'ın ruhu aynen korunmuş gibi duruyor. Düşünmeden alacağım:)
  • oyun kesinlikle mukemmel olacaktır niye derseniz burnout u yapan studyo yapıyor bu sefer Criterion Studios yani eminim seriye yakışan bir oyun çıkartırlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.