Şimdi Ara

Toshiba'dan çift ekranlı bilgisayar (tablet ?) mi geliyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Japon elektronik devi Toshiba, çift ekranlı taşınabilir bilgisayar formundaki yeni çözümünü sergilemek için gün sayıyor olabilir.

Uzakdoğu'nun önemli yayın organlarından Digitimes'ın haberine göre Toshiba, 7 inç boyutlarında iki ekrana sahip olan "Guidebook" adlı yeni mobil cihazını Haziran sonu itibariyle gün yüzüne çıkaracak. Digitimes'ın hakkında fazla bilgi vermediği cihazın, firmanın daha çok taşınabilir bilgisayar formunda olabileceği konuşulurken, Windows 7 işletim sistemine sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Yazılım devi Microsoft'ta bir süre önce çift ekranlı tablet projesi Courier'in iptal edildiğini duyurmuş, ancak projeden elde edilen deneyimde faydalanılacağı açıklamıştı.

• Japon elektronik devi Toshiba, çift ekranlı taşınabilir bilgisayar formundaki yeni çözümünü sergilemek için gün sayıyor olabilir.

olabilirler habermi oluyor ben anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

@ensaronline

evet hocam, bu sitede tüm "...bilir" ler haber oluyor. ;)

TDK'nın Türkçe sözlüğünde haber için şu tanım yapılmış;

Haber: Bir olay, bir olgu üzerine edinilen bilgi, salık
    Salık: Olmuş veya olacak bir olay, bir olgu ile ilgili verilen bilgi

Dedikodular, ya da ihtimaller teknoloji dünyasında her zaman önemli bir yere sahiptir. Sizin söylediğiniz "bu sitede" kelimesinin aksine bütün teknoloji sitelerinde bunlara rastlarsınız.

İyi günler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.