Şimdi Ara

AC: Brotherhood'un E3 Videosu ve Çıkış Tarihi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         E3 fuarına bir gün kala Ubisoft, fuar için Assassin's Creed: Brotherhood videosu yayınladı

1503 yılında Roma'da geçecek ve ikinci oyun sonrasını konu edecek olan Assassin's Creed: Brotherhood'da artık usta bir suikastçı olan ve yine ikinci oyunda karşımıza çıkan Ezio karakterini oynayacağız. Assassin's Creed: Brotherhood'da seriden farklı olarak bizlere karakter seçme ve çoklu oyunculu oynama imkanı sunulacak. Bunların yanı sıra Brotherhood'da yep yeni silah, eşya ve hareketler de bulunacak.

Bu arada, yayınlanan video sayesinde Assassin's Creed: Brotherhood'un çıkış tarihi de ortaya çıkmış oldu. Videoya göre, AC: Brotherhood, 16 Kasım'da Amerika çıkışını yapacak. Avrupa çıkış tarihinin ise önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Şimdi, dilerseniz haberimizin konusu olan Assassin's Creed: Brotherhood'un E3 videosunu http://buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

• abi izledikçe izleyesi geliyor adamın harbi çok güzel gözüküyor. :)
  • oyoy oyuna bak be
  • Bu üçüncü izleyişim.Çok süper olmuş umarım co-op özelliği olur Multiözelliği de hiç yoktan iyidir:)
  • var multi ama co-op olup olmiycanı bilmiyorum ayrıca video çok ii ztn demo olduğu için spolierler yoktu yhani ben soğumadım oyundan 16 kasımı bekliyorum :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.