Şimdi Ara

Erkekler salak yerine konmaktan zevk mi alıyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
5.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByMeanMachine

quote:

Orijinalden alıntı: oviedo

13 yaşındaki çocuklara "erkek" diyemezsiniz. aslında ben de 15 yaşındayım ama hiçbir zaman kız peşinde dolanan "çıkma" lafını ağzına sakız eden elinden telefon düşmeyen tiplerden olmadım...

aferin yeğen 15 yaşındasın herşeyin farkındasın..

iyi ki büyüdüm ya
  • Doğada her şey bir dialektik içerisinde.

Erkekler kadınlara çok değer veriyor çünkü çok abazalar.
    Erkekler çok abazalar çünkü kadınlar cinselliğe yanaşmıyor.
    Kadınlar cinselliğe yanaşmıyor çünkü toplum,aile baskısı var üstlerinde.
    Toplum,aile baskısı var çünkü toplumun geneli muhafazakar.
    Toplumun geneli muhafazakar çünkü dinimize ve adetlerimize çok bağlıyız.

Kısacası ''erkek cinselliği mi sürekli tadayım fakat kızkardeşim,eşim,kızım hiçkimseyle evlenene kadar birlikte olmasın'' düşüncesi ne zaman son bulursa bu olanlarda o zaman son bulur.
  • acımıcan bu kız milletine koy geç anasını satam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche

Doğada her şey bir dialektik içerisinde.

Kısacası ''erkek cinselliği mi sürekli tadayım fakat kızkardeşim,eşim,kızım hiçkimseyle evlenene kadar birlikte olmasın'' düşüncesi ne zaman son bulursa bu olanlarda o zaman son bulur.

adam tren yaptı olayı bitirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mousty

quote:

Orijinalden alıntı: Freut Mich

quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

Helal karı a.ş

• niçe sen cevap yazmazdan önce editlemiştim
  • Her kızın arkadaş çevresinde en az 10 tane abaza vardır.(ben onlara Abazeus diyorum.)
    Bunlar kızları pohpohlayarak bir taraflarını kaldırmayı kendine amaç edinmiş tek hücreli canlılardır.Sonra toplum içine sızarak kızların kankaları olurlar.Bu hareketin asıl amacı çevre edinmektir.Ne kadar çevre o kadar kız.Ne kadar kız o kadar smaç şansı.DNA'larını gelecek nesillere aktarmak amacıyla kankalarının arkadaşları arasında dişi canlı arayışlarını hızlandırırlar."Nefes alsın yeter" felsefesini benimseyerek en çirkin en ultraspastik kızlara bile kendini özel ve güzel hissettirmeye çalışırlar.Bunun amacı ise "kız aslında çok çirkin olduğunu biliyor ama ona ne kadar değer verdiğimi görünce gelip bana verecek".
    Bence günümüzde kızların bu triplere takılmasının sebebi apaçi,tiki,öne çıkmak için okulda arkadaşlarıyla dalga geçen kalas tipler gibi asalak canlılardır.

Yani anlayacağınız Biz kaldırıyoruz.İndirmekte bize düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 14 Haziran 2010; 19:14:41 >
  • *avrupa ülkelerin çoğu böylemi değil ,erkekler kadınları takmıyor bile kadınlar donsuz dumansız geziyor
    adamların s......s ilgili sorunu yok ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nietzsche

Doğada her şey bir dialektik içerisinde.

Katılıyorum
  • Peki ya ask? Bunca yazilanlar arasinda cok hayalci ve aptalca kaldi ama ne bileyim.
  • böyle tipler soğuttu beni güzel ülkemden... gördükçe midem bulanıyo artık

fırsat kolluyorum bu ülkeyi terketmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fauron

İthal karı getirek

• Her erkek biraz mazoşisttir. Şahsen ben bazen duygusal travmaya ihtiyaç duyuyorum. Ama lanet cazibem izin vermiyor.
  • kimse kimseyi takmasa sorun almıcakta yok o ne der yok bu ne der diye millet cok düşündügünden bu durum oluyo, haliyle ülkede gelişmiyo abaza bollugundan.
  • Bu değişmez bu ülkede..Değişse bile biz göremeyiz... Kötü durum.. Bu durumda olmayı haketmeyen erkeklerin sayısı daha az maalesef...
  • kusurabakmayın ama ne demiş şener şen namuslular ölsün orospular yaşasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Hepsi Türk erkeğinin abazalığı sonucu çıkıyor.Cinselliğin ahlaki bir suç olduğu bir toplumda kadına olması gerekenden fazla ilgi gösterildiğinden dolayı ortaya çıkıyor bu tür durumlar.

Türk erkeğinin abazalığı sona erdiği an Türk kızları daha alçak gönüllü ve sevecen olacaktır.En azından ben öyle düşünüyorum.

dediğine sonuna kadar katılıyorum

cinsellik yaşamayı "hayal edilecek" birşey olarak yaşattıran bu düzende, cinselliği elinde bulunduran kadınlar her zaman istediklerini yaptırırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1984 -- 14 Haziran 2010; 22:44:05 >
  • Erkeklerin abazalığı kızları çoşturyo abazalık olmasa herşey tam tersine dönerdi
  • burdaki herşey doğru eyv. ama şimdi nice kızlar var abi erkekleri götürüyor ya tek erkeklerin abazalığı değil abaza kızlarda var erkek götürceği yere kız erkeği sinemada ayakta otobüste orda burda götürüyor hattağa seni eve atim bile diyenine şahid oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Her kızın arkadaş çevresinde en az 10 tane abaza vardır.(ben onlara Abazeus diyorum.)
    Bunlar kızları pohpohlayarak bir taraflarını kaldırmayı kendine amaç edinmiş tek hücreli canlılardır.Sonra toplum içine sızarak kızların kankaları olurlar.Bu hareketin asıl amacı çevre edinmektir.Ne kadar çevre o kadar kız.Ne kadar kız o kadar smaç şansı.DNA'larını gelecek nesillere aktarmak amacıyla kankalarının arkadaşları arasında dişi canlı arayışlarını hızlandırırlar."Nefes alsın yeter" felsefesini benimseyerek en çirkin en ultraspastik kızlara bile kendini özel ve güzel hissettirmeye çalışırlar.Bunun amacı ise "kız aslında çok çirkin olduğunu biliyor ama ona ne kadar değer verdiğimi görünce gelip bana verecek".
    Bence günümüzde kızların bu triplere takılmasının sebebi apaçi,tiki,öne çıkmak için okulda arkadaşlarıyla dalga geçen kalas tipler gibi asalak canlılardır.

Yani anlayacağınız Biz kaldırıyoruz.İndirmekte bize düşüyor.

+1
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.