Şimdi Ara

Samsung, Android işletim sistemli ve AMOLED ekranlı Mp3 çalar üretebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Elektronik dünyasının güçlü isimlerinden Samsung'un Android işletim sistemine sahip dünyanın ilk Mp3 çalarını üreteceği ortaya çıktı. Samsung YP-MB2 kod adıyla üretilecek olan Mp3 çaların sahip olduğu özelliklerine bakılacak olursa sıradan bir Mp3 çalardan veya medya oynatıcıdan oldukça farklı olduğu ortaya çıkıyor. İlk farkı sahip olduğu Android işletim sistemi, YP-MB2'de Samsung TouchWiz 3.0 arayüzü ile yer alacak. 4 inç'lik ekran boyutuyla dikkat çekecek olan Mp3 çalarda dokunmatik yapıda AMOLED ekrana yer verilecek. İşletim sisteminin dışında, sahip olacağı Bluetooth, GPS ve WiFi gibi bileşenlerle MID (mobil internet cihazı) sınıfına da girebilecek olan YP-MB2'nin donanım özellikleriyle sıradan bir Mp3 çalar olmayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung'un üreteceği Android işletim sistemli mp3 çaları YP-MB2'nin nasıl bir tasarıma sahip olacağı henüz ortaya çıkmadı. Samsung'un önümüzdeki haftalar içinde bu cihazın tasarımı ve diğer detaylarını açıklaması bekleniyor.

• Apple ve sony için yeni rakip geliyo bakalım güzel ürün ve iyi fiyat bekliyoruz(fiyatta ihtimal yokta )
  • Madem okdr sey koyck bari bde tel yapsaydi:) mp4te onemli olan ses bence bunlar olcaksa telde olmali ama tbi hem en iyi sesi hem bunlari vaadedebiliyosa orasi ayri ama hic sanmiyom
  • samsung gene işi şova döktü
  • özelliklere bakacak olursak gelecek cihaz gerçekten harika gibi duruyor.. sadece telefon özelliğini kaldırmışlar.. sanırım zune HD ve ipoda rakip olacak... ama sıkı bir rakip...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.