Şimdi Ara

portbagaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
11.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aurise port bagaj uygulaması nasıl olur, yapan varmı, zararları olurmu, elinde örnek bir resim oalan varmı arkadaslar?

tavana baktımda nasıl yapılıyor acaba dıye dusunuyorum. Bagaj sorununu port bagajla halletmeyi dusunuyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir.

Bir sorumda: ben farkedemedim ancak belki bilen vardır , aurisin tavanında port bagaj ayaklarını baglayacak yer varmı , siyah şeridin altında falan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akita -- 13 Haziran 2010; 21:36:18 >

• Orjinal aksesuarlar içinde port bagaj var, e-broşürü indir görürsün.
  • evet gordum onu,

1100 tl istiyorlarmış ona, biraz fazla geldi,

başka araştırmalara girdim . cok saol
  • dostum bende düşünüyorum internette bulursan benide bilgilendirirsen çok sevinirim
  • ben taktırdım, otsoto da ankara ostimde toplamda 600 tl ye hallettim, yerli ayak ve 400 lt lik port bagajla tüm işimi gördü.

Araç rüzgardan biraz fazla etkilensede gercekten aldıgıma degdı. aurisim bir kamyon kadar yük taşıdı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akita -- 14 Temmuz 2010; 9:07:11 >
  • resim eklemeye çalıştım inşallah olmuştur

portbagaj
  • resim 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akita -- 14 Temmuz 2010; 9:24:53 >
  • wv touranın orjinal portbagajını aldık. dayanılmaz bir rüzgar sesi, arabayla yaptığımız ilk yolculukta 80 kmnin üzerine çıkmamıza izin vermeyerek yolculuğumuzu berbat etti. hemen ertesi gün birine verdik. bu rüzgar faktörünü atlamamışsınızdır umarım
  • tabiki biraz rüzgar ses arttı, ancak etkılı degıldı, cesme otobanda 140 a kadar cıktık hız olarak sadece yanal ruzgarlardan etkılnıyorsunz bırazda yakıt artıyor. ancak ses rahatsızlık vermedı bıze, sureklı camlar kapalı ıdı klıma calıstırdık, suanda cıkardım port bagajı hemen hemen aynı ses
  • quote:

Orijinalden alıntı: akita

tabiki biraz rüzgar ses arttı, ancak etkılı degıldı, cesme otobanda 140 a kadar cıktık hız olarak sadece yanal ruzgarlardan etkılnıyorsunz bırazda yakıt artıyor. ancak ses rahatsızlık vermedı bıze, sureklı camlar kapalı ıdı klıma calıstırdık, suanda cıkardım port bagajı hemen hemen aynı ses

böyle birşey varsa eğer tekrar portbagaj almayı düşünebiliriz! zira bildiğiniz gibi touran ve benzeri araçlarda 3.sıra koltukla olduğu için bagaj yok denecek kadar az. kimi zaman müziği son ses yaptık kimi zaman kulağımızı tıkadık çünkü o kadar yol 80 km hızla bitecek gibi değildi. eve varana kadar biri arabanın tepesine oturmuş ıslık çalıyordu sanki!
  • www.gezmuz.com

Yeni bir sistem, üstelik araç seçmiyor her araca oluyor.

portbagaj
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.