Şimdi Ara

Thermaltake yeni oyuncu kasası V9 BlacX Edition'ı satışa sunmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Thermaltake, oyuncular için hazırladığı yeni kasa modeli V9 BlacX Edition modelini saıtşa sunmaya hazırlanıyor. Dünyanın ilk çift sürücülü sabit disk istasyonuna sahip mid-tower kasası olarak tanımlanan V9 BlacX Edition, 490 x 215 x 480 mm boyutlarında ve 6.85 Kg ağırlığında bir yapıya sahip. Hem içi hem de dışı olmak üzere tüm tasarımı Siyah olan yeni kasa, dört adet 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yapabiliyor. Üst kısmında yer alan giriş-çıkış panelinde, bir adet ses, bir adet USB 2.0 ve bir adet te USB 3.0 portuna sahip olan V9 BlacX Edition, soğutma için ön kısımda 120mm çapında olan 1000 devir/dakika hızında çalışan Mavi LED'li fan, arka bölümünde 120mm çapında olan ve 1400 devir/dakika hızında çalışan TurboFan ve üst kısmında da 230mm çapında olan ve 800 devir/dakika hızında çalışan SilentFan olmak üzere toplamda üç adet fan ile birlikte geliyor.

Su soğutma sistemleri için hortum kanallarına sahip olan kasa, sabit disk ve optik sürücüler için alet bağımsız kuruluma da olanak tanıyabiliyor. Üzerinde yer alan disk istasyonu ile 2.5-inç ve 3.5-inç boyutundaki disklerin harici depolama sürücüsü olarak kullanılmasına olanak tanıyan Thermaltake V9 BlacX Edition, 99 dolar seviyesindeki yurt dışı satış fiyatı ile Ağustos ayında kullanıma sunulacak.

• Tasarımı ve fiyatı ile oldukça iyi bir ürün
  • banada tipi hos gelmedi ama on panel teknoloji olarak cok zengin ama usb 2.0 ve 3.0 en azından 2ser tane olmalıydı.hele hdd yuvaları icin alınabilecek bi kasa
  • fiyatı ve özellikleri hiç fena değil... hoşuma gitti..
  • Idare eder ama o disklerin o sekilde kullanimi sakat olabilir, her nekadar pratik gorunsede!!
  • hemen cooler master 690 2 advanced dan kopya çekmişler ,bu konuda başka kasa üreticilerine fikir verdiği için cooler master ı kutluyorum ,ama bana kalırsa o hdd nin öyle takılması pek hoş değil daha değişik bir bağlantı şekli düşünülebilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen_69 -- 13 Haziran 2010; 12:17:17 >
  • Süper olmuş heleki o üste hdd takabilme olanağı çok güzel.
  • tam fiyat performans kasası
  • Tasarımı hoşuma gitti. Fiyatı da uygun.
  • Thermaltake kasa denince lider marka oldu.
  • tasarım rezalet
  • Nesi var yahu mis gibi kasa camur atmayalim,
  • Kullanmamış olsam bende beğenebilirdim ancak kasanın üst fanı tam bir rezalet performansına laf yok ancak nasıl konumlandırmışlarsa bir süre sonra ses çıkarmaya başlayıp, aldırmazsanız kırılıyor. bu sorunu yaşayan forumda bildiğim 3 kişi var ve tt nin forumunda da konusu açılmış ve tartışılmış. söküp tekrar oturtmanız falan gerekiyormuş yada kırılmadan bildirirseniz yenisini gönderiyorlarmış vs... alacaklar düşünsün
  • fena değil
  • Her iki kapaktaki delikli yapı tam bir rezalet. Toza davetiye çıkarmışlar resmen...
  • yan fan takmamışlar bu sefer
  • Üstteki plastik yüzey çok geniş olduğu için genel kalite algısını düşürmüş. Ayrıca o tasarımın fonksiyonel bir özelliği de yok. Süs olsun... Üstteki HDD doku kolaylık sağlıyor olabilir ancak içine bir şeyler girmesini engellemek için bir kapağı var mı yok mu göremedim. Ayrıca kasayı bilgisayar masası gibi bir yere "tıkıştıran" benim gibi arkadaşlar için de pratik değil. Ön panel kapakları plastik... Cık cık cık... İnsan şunları metal yapar... Yan paneldeki pencere hoş ama bu da ayırt edici bir özellik değil.

Sonuç: İyi hoş ama aykırı bir ürün değil. Bunu alana kadar XIGMATEG MIDGARD'ın pencereli versiyonunu alırım çok daha iyi. Fiyat aynı.
  • arkadaşlar ürünün fonksiyonuna baktığınızda dünyada bir örneği yok gibi . thermaltake blacX duet diye harici hdd docking stationu var vatanda satılıyor üstelik ürün fiyatı 69$. adamlar kasaya monte etmişler. ve fiyatı süper yapmışlar. üstelik iki adet hdd desteği var 2.5" hdd ve 3.5" hdd leride destekliyor ara birimide sata destekli hızıda iyi. hızlı yedeklemeler için süper düşünce. kutluyorum adamlar düşünmüşler usb 3.0 da iyi olmuş. kasa beğeni işi benim hoşuma gitti. ancak dediğiniz gibi yan panaldeki delikleri toz için sıkıntı yaratabilir. fanlarla ilgi durumu bilmiyorum ama uyarı için teşekkürler almadan önce test etmek lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.