Şimdi Ara

YENİ ÜRÜN : BOSCH WVH 28420 EU Logixx 7 Tam Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
10.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  YENİ ÜRÜN : BOSCH WVH 28420 EU Logixx 7 Tam Kurutmalı Çamaşır Makinesi

daha büyük hali
    ufaltılmış resme tıklayın

• Selamlar

7 kg yıkama 4 kg kurutma Bence hiç avantajı yok Bence!

511 TR ile 8 kg kurutuyorum Ç.makinası üzerine 511TR
  • Bu modelin avantajı kuruturken su kullanmaması. Yani kurutması kurutma makineleri gibi.
  • candogan bey bu makinenin kurutma performansı a mı yoksa b sınıfı mıdır bu konuda bilginiz var mı
  • Yıkamada enerji sınıfı:A+
    Yıkama sınıfı:A
    Sıkma sınıfı:B
    Kurutma enerji sınıfı:B

Yıkama sesi:54dB
    1400 devir sıkma sesi:73dB
    Kurutma sesi:62dB

7kg yıkama+kurutmada 5,67kw enerji ve 57lt su tüketimi var.

Dediğim gibi bu modelin artıları kurutmada su kullanmaması, geniş program alternatifleri ve diğer Bosch modellerinin aksine sıkmada düşük motor sesi. Sanırım fırçasız motor kullanılmış.

Tambur hacmi de 56lt.
  • Böyle bir makineni almanyadan geliceği bilgisi bize gelince çok sevinmiştik, gayet güzel bir cihaz yeri ve sıkıntısı olan müşteriler için iyi bir alternatif olmuş, özellikleride iyi seviyede ama keşke 7ye7 yada 6 ya 6 yapsalarmışta, tüketici uğraşmasaydı diye düşünüyorum.
  • Bunda Temizlenebilir Filtre ve Kondenser'de varmışNormal Kurutma makinesi gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökoş

Bunda Temizlenebilir Filtre ve Kondenser'de varmışNormal Kurutma makinesi gibi..

+9
  • Merhabalar,

evime çamaşır makinesi ve kurutma makinesi almak istiyorum. ama yer konusunda sıkıntımız var. bu ürünü kullanmıl olup yorum yazabilecek var mı?

sizler ne önerirsiniz? ayrı ayrı makineler almak mı yoksa bunu alıp ikisini birden aradan çıkartmak mı? çamaşır makinesine wae 20463 e karar vermiştim ama şimdi kurutma makinesi ne olsa diye karar kara düşünüyorum.

Önerebileceğiniz uygun kurutma makinesi modeli var mı? kurutma makinesini a sınıfı yük göstergeli ısı pompalı bacasız kısa programı hassas kurutması olan ve 1000 lirayı geçmeyecek bir modeli düşünüyorum. böyle bir model var mı yoksa ütopya mı yapıyorum?
  • tavsiye ederim, bir istemezsende ayrı olarak WTS86512TR modelini tavsiye ederim.
  • merhabalar candoğan bey,

bir çok yerde yazılarınızı okudum ancak halen tam kararımı veremedim... yer sıkıntısından dolayı maalesef ayrı ayrı kurutma ve çamaşır makinesi alamıyorum...

kişisel olarak tam kurutmalı çamaşır makinelerinden tavsiye edebileceğiniz marka ve ürün var mı?

yoksa kesinlikle ayrı ayrı mı alınmalı?

teşekürler..
  • bugün hevesle mağazaya Bosch WVH28420 model makina almak için gittim.ne yazıkki çin üretimi olduğunu görünce almadan çıktım.bosch'un çin malı makinasını ilk kez gördüm.bosch dahi olsa çin malı... denemek için ne param var nede zamanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayanas

bugün hevesle mağazaya Bosch WVH28420 model makina almak için gittim.ne yazıkki çin üretimi olduğunu görünce almadan çıktım.bosch'un çin malı makinasını ilk kez gördüm.bosch dahi olsa çin malı... denemek için ne param var nede zamanım.

Bu duyarlılığı aldığınız tüm elektronik cihazlarda gösterebiliyorsanız tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: åziz

Selamlar

511 tr hangi markanın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ProXy

tavsiye ederim, bir istemezsende ayrı olarak WTS86512TR modelini tavsiye ederim.

elimde bosch kataloğu var ama bu kodu göremedım 2011 ocak ayının katoloğu...

aceba bu ürünün markası ne bosch mu?
  • evet markası Bosch tur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nehir34

quote:

Orijinalden alıntı: åziz

Selamlar

511 tr hangi markanın ?

Siemens ama 511TR Kalmadı. daha yenileri var artık
  •  YENİ ÜRÜN : BOSCH WVH 28420 EU Logixx 7 Tam Kurutmalı Çamaşır Makinesi

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

çini var almanıda polonyasıda
  • merhaba,

bu üründe yani WVH28420EU kodlu cihazda kısa yıkama kurutma programı varmı kılavuzunda bişey bulamadım.

vestelde 35 dakikada 0.5 kg çamaşırı yıkayıp kurutan program mevcut

hotpointte 45 dakikada 1 kg çamaşırı yıkayıp kurutan program mevcut

siemenstede WD14H420 EU kodu var bu makinede de sanırım WVH28420EU ile aynıdır değil mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.