Şimdi Ara

HP LaserJet Pro P1102 ÇİP GEREKLİMİ LÜTFEN YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
9.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrh. arkadaşalr ben hp 1102 modelini almak istiyorum.araştırma yaptım ve bu çip olayını öğrendim.bu modelede çip taktırmak gerekiyomu acaba bilgisi olan varsa lütfen yazsın.çip ile uğraşmak istemiyorum 50tl felanmış taktırması.çip taktırmadan kendin dolduramıyormuşsun toneri. bu modele yakın bir model varsa yiine hp'nin tavsiyede bulunursanız sevinirim tşk. şimdiden herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cutif -- 12 Haziran 2010; 12:51:47 >

• üzerinde çip vardır fakat yazdırmasına mani değildir. en fazla toner boş uyarısı verir yinede yazdırmaya devam eder.
  • peki bu toneri yenisini almadan doldurmama engelmi yani.
  • dolum yapabilirsiniz fakat tozunu alırken mutlaka modelini söyleyin diğer hp yazıcılardan farklı tozu vardır.
  • tşk. cevap için
  • Bende dolumcu amcanın tavsiyesi ile bu modeli almayı düşünüyorum arkadaşlar. Dolumu 20 lira dedi, 1102 modelini öneriyorlar. Siz ne dersiniz?
  • Kaliteli toner tozu için 1 kg en az 20 Euro civarındadır beyler, bilginiz olsun, HP 1005 diye geçer P1102 için tozlar.

Çip de alıp takabilirsiniz, öyle orijinal bir şey değil, maksadı kalan baskı sayısını göstermek. İsterseniz öyle de kullanabilirsiniz, isterseniz takmazsınız, size kalmış bir şey, ben çip de alıyordum tonerle birlikte, değiştirip kalan sayfa sayılarını takip edebiliyordum böylelikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ELNINO_

Kaliteli toner tozu için 1 kg en az 20 Euro civarındadır beyler, bilginiz olsun, HP 1005 diye geçer P1102 için tozlar.

Çip de alıp takabilirsiniz, öyle orijinal bir şey değil, maksadı kalan baskı sayısını göstermek. İsterseniz öyle de kullanabilirsiniz, isterseniz takmazsınız, size kalmış bir şey, ben çip de alıyordum tonerle birlikte, değiştirip kalan sayfa sayılarını takip edebiliyordum böylelikle.

HP 85A ise 1102 için toner modeli mi peki? Hp 1102'yi tavsiye eder misiniz hocam düşük maliyet konusunda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Aynen Toner modeli 85A.

Ben dün sattım kendi yazıcımı ama parasının hakkını o kadar güzel veren yazıcı da ilk defa gördüm. Tabi bu dediğim LaserJet Tonerli Siyah Beyaz yazıcılar için geçerli.

Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Sorunsuz uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Sağlam ekonomik bir alet. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günümüz mono lazer yazıcıları arasında en ekonomik yazıcı olan hp laserjet pro p1102 yazıcının kartuş üzerinde çip olmakla beraber çip değişimi yapılmadığında bile hp p1102 yazıcı çalışabilmektedir.
    Toner dolumu fiyatları yanında muadil toner kartuşu fiyatlarıda ekonomik yazıcılar arasındadır.
    Baskı kapasitesi, yenileme ve muadil toner konularında bilgi alabileceğiniz internet sitesi.

http://www.marmaraburo.com/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.