Şimdi Ara

~ Citroen C3 - Kullanıcıları / Fan Kulübü (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
11
Favori
155.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAMLAR BENİM 2007 DİZE 1.6 92 LİK C3 ARABAM VAR VE SATMAYI DUSUNUYORUM 104 BINDE HERHANGİ Bİ SORUNU YOK AMA FIYAT KONUSUNDA Bİ BİLGİMDE YOK YARDIMCI OLURMUSUNUZ RENK KIRMIZI YAKUT YEDEK ANAHTARI KULLANMA KLAVUZU VS HEPSİ MEVCUT
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra-dolum

SELAMLAR BENİM 2007 DİZE 1.6 92 LİK C3 ARABAM VAR VE SATMAYI DUSUNUYORUM 104 BINDE HERHANGİ Bİ SORUNU YOK AMA FIYAT KONUSUNDA Bİ BİLGİMDE YOK YARDIMCI OLURMUSUNUZ RENK KIRMIZI YAKUT YEDEK ANAHTARI KULLANMA KLAVUZU VS HEPSİ MEVCUT

Merhaba hoşgeldiniz.

Aracınızın kaza - boya - değişen durumunuda belirtirseniz ona göre bir fiyat çekeriz. Dediğiniz gibi temiz ise

20'den kapıyı açın , 19,250 bilemedin 19'a verirsiniz. 19'dan aşağı gitmez ama
  • merhaba arabamın on sol camurluk deişmiş başkada bi sorun yok oda servisinde değişmiş zatenn.. cok teşekkürler
  • arkadaşlar selamlar
    benim c 3 daha 150 km de bi sorunum var
    araç bazen sağa çekiyo bazen dümdüz gidiyo
    niye böyle yapıyor olabilir. yol eğimli falan değil dümdüz asfalt
    rot ayarı falan mı bozulduki acaba servis garantiden yaparmı yoksa sanayidemi yaptırayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: messuth

arkadaşlar selamlar
    benim c 3 daha 150 km de bi sorunum var
    araç bazen sağa çekiyo bazen dümdüz gidiyo
    niye böyle yapıyor olabilir. yol eğimli falan değil dümdüz asfalt
    rot ayarı falan mı bozulduki acaba servis garantiden yaparmı yoksa sanayidemi yaptırayım

Rot ve ön düzen ayarından yapar. Lastik havalarınada bakılması lazım.

Sorunun garantiden yapılabileceğini sanmıyorum. Servisde fiyat tuzlu olur zaten , sanayide daha ucuza yaptırabilirsiniz.
  • arkadaşlar merhabalar. Net te dolaşırken bir siteye denk geldim. İzmir de bir usta araç ile ilgilisorulan tüm arızalara cevap veriyor. pegeout ve CİtROEN marka araçlarınızla ilgili her türlü soruyu sorabiliyorsunuz oda sorunun nereden kaynaklandığını ve ne yapmanız gerektiğini söylüyor.mutlaka sayfayı ziyaret etmelisiniz.Bence oldukça faydalı.http://ozelcitroenservisi.com/ustayasorun.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahirdzgn1 -- 17 Ağustos 2010; 21:06:14 >
  • arkadaslar tekrardan merhabalar sıze bır sorum olacak bızım arkadasa benım gazımla nemo sensodrıve bır arac aldık ama bu aracı almak hata mı dogru mu cunku sensodrıve nasıldır nasıl gıder ne yakar hıc bır bılgım yok bır de derler kı en az satan aynı segment ıcınde cıtroen sonra peugeot en cok satan da fıorınoymus var mı sızce aslı astarı yoksa savsata mı dersınız soyle kı cekmekoye gıttık tam manuel pazarlıgı bıttı ımzalar atılıyordu kendını 3000 tl daha zarara soktu arkadas benım yuzumden
  • Selamlar ,sinan yaş 30 mekan nevşehir, 1.4 yada 1.6 lık c3 bakıyorum 92hp olanlardan fazla km yapmamaş olursa sevinirim=) bende 2000 model safir mavi focus ghia hb var zavolli tüplü(2 ay oldu takılalı) eşim aracı kullanamıyor debriyaj biraz sert geliyor sırf bu sebeple takas düşünüyorum ve c3 lerin kullanımının kolay oldugunu duydum..ilgilenenler olursa takas için tel: 505 923 66 34 yada msj da atabilirsiniz.umarım tel vererek kural ihlali yapmıyorumdur ...
  • arkadaslar burası yıne oldu bu arada trabzonlu kardes benım arabayı satmak ıstıyorum ama ne kadar eder yenı kasa c3 var aklımda 2010 model 5500 km de nevsehırlı kardes butcen ne kadar acaba onu sorabılır mıyım
  • racert üstadım bütçem şu an için yok birebir takas düşünüyorum.
  • Servise göstermeniz lazım.
  • Arkadaşlar 2009 c3 sahibiyim direksiyonun yanında üzerinde laleye benzer bişey olan saydam renkli bi düğme war ne işe yaradığını bulamadım
    Allah rızası için ne olduğunu söyleyin meraktan çatlayacam sinirden arabayı yakacam : )
  • kitapçığına bakmayı denedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahirdzgn1

kitapçığına bakmayı denedin mi?

ne kadar yapıcı bir cewap

2. el aldım kitapçık aldığımda yoktu yoksa o kadar cahil değiliz heralde
  • bende ikinci el aldım arabamı 2005 model ama kitapçığı vardı.... ne halin varsa gör o zaman... sana iyilik yapmak isteyende kahabahat....2009 model araba almasını biliyorsun ama bu arabanın kitapçığı var mı yok mu diye sormuyacak kadar cahilsin işte...Sonra da buraya yazı yazıp lale'den bahsediyorun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahirdzgn1 -- 11 Eylül 2010; 11:46:49 >
  • parfüm düğmesi oo
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bende 2007 model 1.4 HDI C3 var. Yetkili servislerin acımasız fiyat politikaları, beni de özel servislere yönlendirecek sanırım :)
    İstanbul'da güvenebileceğim ve C3'ten gerçekten anlayan bir özel servis bilgisi verebilecek bir arkadaş varsa, bilgilendirilmeyi isterim...
  • Arkadaşlar şu anki kasanın bir öncesi yani 2004-2005-2006 model C3 lerde tavan sacı ve ön arka tampon çok fazla esniyor. Bunun bir dezavantajını yaşadınız mı?

Dolu yağarken o tavanda neler yaşanıyor acaba?
  • herkese selam ben bugün yeni c3 1.4 i attraktıon aldım araba hakkında beni aydınlatacak biri olursa sevinirim 27.000 tl anahtar teslimi kum sarısı ilk defa 0 km araba aldım ben de dedim ki en iyisi c3 kullananlara danışalım yakıtı ,sağlamlığı, fiyatı, teknik özellikleri,arızaları ve bilmediğim bir çok şey şimdiden teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.