Şimdi Ara

NBCS-Nuri Baras Cinema Sistemi (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.155
Cevap
41
Favori
351.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evdekileri önümüzdeki hafta uzaklastirma durumum var ,dinleti olayını bende yapma şansımız olabilir ...
    Anadolu yakasındaki arkadaşlar ile bir istişare yapıp...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

Kardeşim,pre power alacaksan bence takım almalisin ...ne marka alırsan al...
    Bana maliyetinin az daha altıni yazdım ,uçmak gibi bir şey yazmadim ürünlerin yurt dışı fiyatlari belli ,pre power oppo ve ara bağlantı kablolari, tabiki fiyat konuşulur ama senin cihazın ederi budur demek sana pek yakışmadı ;)
    Artı senin kullandığın krell ile kıyaslama şansım da oldu sana vincent yaramaz diyenler orada olsalardi yüzlerini görmek isterdim...
    Sunuda unutmamak lazım bu üründen başka yok yorum yapan arkadaşlar neye göre yorum yapıyor merak ettim doğrusu...
    Kardeşim ciddi düşünüyorsan yarın konuşuruz ;)

Vincent amfilere karşı nedense bazı kişiler anlamsız bir şekilde olumsuz yorum yapıyorlar. Neden bu yorumları yaptıkları da belli değil.
  • yurtdisindada arastirdim kadariyla fazla tutulmuyor..

• Vincent pre power bilmiyorum ama vincent 236 stereo amfiyi evimde denedim iğrencti.

• http://m.youtube.com/watch?v=-0GWZXiMJx4

Nekadar anlaşılır bilmiyorum ama...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki kanal stereo ,subwoofer kapali,kaynak oppo hdd den flac formati...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu birazda kolon ve amfi uyumu. Aynı amfi bir kolonla çok kötü çalarken başka kolonla harika çalabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji78

Bu konu birazda kolon ve amfi uyumu. Aynı amfi bir kolonla çok kötü çalarken başka kolonla harika çalabiliyor.

Doğrudur,Vincent 236 Dali ikonlar ve MA Rx lerle uymadi.Aynı durumu Primare i22 MA RX lerle yaşadim
    Ama aynı Primare i22 BW 704 ile çok iyi uyum sağladi.

Yinede Vincent 236 nin güçlü ama sadece o kadarlik bir amfi olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 18 Haziran 2014; 14:40:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

quote:

Bu konu birazda kolon ve amfi uyumu. Aynı amfi bir kolonla çok kötü çalarken başka kolonla harika çalabiliyor.

Doğrudur,Vincent 236 Dali ikonlar ve MA Rx lerle uymadi.Aynı durumu Primare i21 MA RX lerle yaşadim
    Ama aynı Primare i21 BW 704 ile çok iyi uyum sağladi.

Yinede Vincent 236 nin güçlü ama sadece o kadarlik bir amfi olduğunu düşünüyorum.

Doğrudur. Vincent 236 dinlemedim. O model hakkında yorum yapamam fakat her markanın iyi ve kötü modelleri vardır. Kötü modele dayanarak bu marka kötüdür demek doğru olmaz diye düşünüyorum.

• Bende öyle yapmadığımı düşünüyorum.

• sv 236 stereo amfi, ne yapacaksınız onu ya
  • genel olarak vincent markasi tartişiliyorda kullanmiş olanlar yazdı ordan geldi konu 236 modeline..
  • quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

sv 236 stereo amfi, ne yapacaksınız onu ya

senin laz olduğunu ben biliyorumda herkese beyan etmene gerek yok
  • Asefik kullanıcısına yanıt
    Şahsınız için söylemedim. Yanlış anlaşılma olmasın. Genel olarak söylemiştim.
  • Onun harici Ersin istanbulda alsın prepowerı elinin altına getirsin Nuri'ye denesinler.Ortaya çıkan sonuca göre karar vermek daha doğru olur.
    Satmak isteyende ürüne haksızlık yapıldığını düşünmez,Nuride zaten ev sinema olarak forumda en tecrübeli kişi.Anında karar verecektir iyimidir kötümüdür diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 18 Haziran 2014; 15:18:55 >
  • quote:

Şahsınız için söylemedim. Yanlış anlaşılma olmasın. Genel olarak söylemiştim.

Problem yok,konu açılınca kafalarda soru işareti olmasın diye bende yazdım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

http://m.youtube.com/watch?v=-0GWZXiMJx4

Nekadar anlaşılır bilmiyorum ama...

Ersin iyiymiş be ya...Anladın sen onu :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

sv 236 stereo amfi, ne yapacaksınız onu ya

senin laz olduğunu ben biliyorumda herkese beyan etmene gerek yok

üstad, takılayruk da :) böyle giderse laz olacam zaten :)))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turushanovgu -- 18 Haziran 2014; 15:14:41 >
  • Oldunda haberin yok

üstad mı? evet pişmanlık konusunda üstad'ım
  • beni primare ile sen tanıştırdın, bw alırken sen yönlendirdin, her zaman yanımda oldun, daha ne olsun, üstadımsın da :))))
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.