- x
digiturk trt 1 problemi
8 Cevap3589 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

392 Mesaj
11 Haziran 2010; 18:51:52 

Arkadaşlar Lig bitince ligty yi 2 ay kapattirdim 2 ay sonra tekrar lig tv izleyebileceğim ama taahhütümü 2 ay uzattirdım. .telefonun ucunda ki bayan ligtv spormax ve kendi bazi kanalları haricinde diğer kanalları rahatlıkla izleyebileceğimi söyledi .Simdi trt 1 i açıyorum , kanal çalışmıyor aradım bana lig tv nizi iptal ettirmissiniz trt 1 de ulusal kanal o yüzden izleyemezsiniz diyorlar
Ne yapmam lazım teşekkür ederim .

392 Mesaj
11 Haziran 2010; 18:57:04 

su an mac bitti mi 2. yarimi artik bilmiyorum ama trt 1 açıldı eminim tekrar kapanacaktır

2323 Mesaj
11 Haziran 2010; 23:42:29 

quote:

Orijinalden alıntı: pisco

su an mac bitti mi 2. yarimi artik bilmiyorum ama trt 1 açıldı eminim tekrar kapanacaktır

bizdede digitürk var ve Trt1 şifresiz.Maçıda izledim Naklen.

392 Mesaj
12 Haziran 2010; 0:04:43 

quote:

Orijinalden alıntı: loko

bizdede digitürk var ve Trt1 şifresiz.Maçıda izledim Naklen.

ben 2 maci da izleyemedim

2103 Mesaj
12 Haziran 2010; 12:21:34 

turksat üzerinden Digiturk yayını alan arkadaşlar . Trt1 şifresi çözülmüyor malesef . daha önce de Ntv Ntvspor da maç yayınları şifreliydi. Eutelsat üzerinden izleyenler sorunsuz izler. Ama Digi kanalı maçları veriyor diye duydum aslı var mıdır?

3748 Mesaj
12 Haziran 2010; 13:43:53 

frekans 11919mhz
sembol 24444
fec 3/4
vertical

turksat 2a .. trt şifresiz ..

Skoda Octavia 2014 - Elegance 1.6 TDI CR 105 PS DSG Green Tec - Metal Grisi

392 Mesaj
12 Haziran 2010; 22:48:08 

frekansi ekleyince o kanal zaten mevcut diyor

213 Mesaj
14 Haziran 2010; 12:00:26 

turksat uzerinden digiturk izleyenler dunya kupasi maclarini digi kanali uzerinden (9. kanal) izleyebilir diye bir mesaj gelmisti benim telefonuma.
artik digiturk kullanmadigim icin dogrulugunu bilemiyorum.

*Analysis is about building the right system,design is about building the system right.
*Doing business without advertising is like winking at a girl in the dark. You know what you are doing, but nobody else does.

22 Mesaj
14 Haziran 2010; 13:03:31 

ben de Turksat uzerinden ligtv abonesiydim, aboneliğim bitti. Diğer televizyona bağlı Next marka uydu alıcısı TRT1 i çözerken, LCD ye bağlı olan turksat uzerinden ligtv seyredebilmek için aldığım (daha doğrusu digiturk tarafından bedava verilen) uydu alıcısı çözemiyor. ligtv üyeliğim bitti bu sebeple digi kanalından da seyredemiyorum.

Aksi gibi digiturk'un reciever'ı Next'e göre LCD tv de çok daha güzel görüntü veriyor, bu sebeple digi'nin recieverinı kullanmak istiyorum. TRT1 için çözüm üretebilecek biri varsa acil yardım lütfenn....

saygılarımla.

GALAXY S3, CANONN 600D
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234