Şimdi Ara

LEVEL 50 GÖREVİ###(ELMORAD/KARUS) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
4
Favori
10.019.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaa kardess ne sorusu sotuyooo yaa ben 1. yı yaptımm anhatar verdı baska bısı yapıoz mu 2. yı bulacam
    1. ye 5 tane yer yazmıısn 5'i nıde gıdecez mı bırı eter mi??
    vee 1 . yı buldumm sımdı dırek ıkıncıyı mı bulayımmmm
    saolasınn guzel olmıuss +++++ repppp
  • saol ya cok lazımdı valla eline saglık kardess!!
  • yaw beyler cyhperde 60 lvlım ama 3. anahtarı yani saber tooth ve mezarlığın ordaki adamlara ne zmn gitsem olmuyooo ..hiç yakalayamıyorum adamları ne yapcam ben
  • 3.anahtarı bazen bulamayanlar oluyor çünkü 3 ün bir olma şansı laiba da değil!!!
    Bunu okuyun!!!Laibaya gittikten sonra bir taraf düzlük öbür taraf yokuş.Siz düzlük olan tarafa yürüyeceksiniz karşınızda bir kule hayal meyal blli olur zaten.Ona doğru gidin "uruk blade" lerin orası...Orda
  • ABİ ben bulamıom anahtarı 2 sattir meezarlıkta bekliom adam gelmiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockclimber

6. Anahtarı bulamıyorum beyler yardımmmm

boşuna ugreşmayın arkadaşlar 6 . anahtar sadece savaş günleri çıkıyor

• Koyman gerekli değil arasadın bulurdun böle key le ilgili büssürü topic var
  • Benim sadece 7. anahtar kalmıştı.Onuda bugün oyuna girişimde çnüme çıktı ve 51%35 den 52 %25 oldum.
  • kardeşş saol yazdıgın için ama 7.anahtar ı bulamadım bı ara tam olarak yerlaerını yazarsan sevınırım

• kardeşş saol yazdıgın için ama 7.anahtar ı bulamadım bı ara tam olarak yerlerını tam olarak anlatırsan sevınırım
  • serverlara res geldikten sonra yapın derim ben fd den önce yaptım serverlara res atıldıktan hemen sonra 1 günde bitti
  • 7.key nerde
  • ben 7. keyi roan campın ordaki kongao ların yanındaki kulenin yanında bulmuştum
  • Saol kanka..

BEYLER BÜTÜN EXP GÖREVİNİ 61 DE YAPIN BEE YAZIK 50 DE 50 GÖREVİ YAPMAYIN SORA KEŞKE YAPSAYDIM 62 DE PsYcHoAlonE'nin sözünü dinleSEYDİM DERSİNİZ..

Not:KONU YU AÇAN KARDEŞ; İMZAN SÜPER 1907 POST..
  • slm bende 50 görevinde anahtarcıların sorduğu sorulara verilecek cevapları yazıyorum benim görevim 5 dk sürdü
    Sorulan sorulara verilecek cevaplar sırası ile
    Sentinel The Key -1
    Watcher The Key -1
    Protector The Key-2
    Ranger The Key -2
    Patroller The Key -1
    Racon The Key -2
    Keeper The Key -2
  • ya arkadaşlar 7.anahtar savaş sırası mı çıkar lütfen cvp pls bi türlü bulamadım
  • yok bu öldü kesin anahtarlardan 4, cümü ne o vafahat etti herhal bulamadım
  • ya arkadaslar bu verilen görevin firedark tan sonrada aynımı acaba görevi yeni aldım yanlıs bişey yapmak istemiyorum. frie dark tan sonra yapan varsa bi açıkca tekrar yazarsa çok sevinirim. teşekkürler.
  • ya biri bana pm atsın karuslarda bu görevi yapan bana pm atsın
    nick:bıcakadam
    server xgenion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alone D. Walker -- 23 Eylül 2006; 16:58:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: aaktekin

ya arkadaslar bu verilen görevin firedark tan sonrada aynımı acaba görevi yeni aldım yanlıs bişey yapmak istemiyorum. frie dark tan sonra yapan varsa bi açıkca tekrar yazarsa çok sevinirim. teşekkürler.

Ya arkadaslar ben ilk anahtarcıyı buldum sonra ikinciyi buldum ama ona verdiğim cevap yanlısmıydı doğrumuydu bilememiyorum adam kaybulmadı ve sonunda confirm diye bişeyde çıkmadı nasıl olacak bi arkadas tam olarak nasıl yapılacağını anlatırsa sevinirim teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.