Şimdi Ara

Adobe Flash Player 10.1 kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
13.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'ın hedefindeki isim olan Adobe, uzun süredir merakla beklenen Flash Player 10.1 için çalışmalarını tamamladı ve final sürümünü kullanıma sundu. Windows, Mac OS ve Linux platformları için hazırlanan yeni sürümün başta performans olmak üzere bir önceki sürümde tespit edilen eksikleri giderdiği ve önemli güncellemelerle geldiği belirtiliyor.

İçerdiği yeniliklerle adeta baştan tasarlanan Adobe Flash Player 10.1, yapılan açıklamalara bakılırsa özellikle performans ve güç yönetim özelliklerine yönelik ciddi güncellemelere sahip. Öte yandan daha iyi bellek yönetimi ve gelişmiş donanım çözümleme özellikleriyle donatılan yeni sürümde, donanım tabanlı H.264 video çözümleme de geliştirilmiş.

Tablet bilgisayar pazarındaki gelişmeler ve akıllı telefon pazarındaki agresif büyümeye paralel olarak çoklu dokunmatik ve akselometre desteği gibi yeniliklere sahip. Tüm bunlara ek olarak Flash Player 10.1, mobil uygulamalar için optimize edilmiş SWF yönetimi ile Adobe Flash Access 2.0 ile içerik koruma özelliklerini de bünyesinde barındırıyor.

Adobe Flash 10.1'i indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• Hala 64 biti yokmu? Ben mi göremedim.
  • İnşallah şu performans için çözüm getirilmiştir GTA 4 oynuyoruz sanki makinada.
  • kurdum. önceden dh de gezerken fan deli gibi dönerdi. baya bi gelişme olmuş. rahat rahat gezebiliyorum
  • flash 10.1 optimizeli 256 nvidia driverida çıktımı tam olur
  • bende garip bir sorun çıktı herhangi bir flash video açarken ekran kartı bellek hızını 800mhz ye çekiyor normal olarak 1100mhz de kullanıyorum bellekleri tabi frekans düşüncede ekranda titreme oluyor videoyu kapadıgım zaman tekrar gpu bellek hızı 1100 mhz ye yükseliyor bu oluncada ekranda yeniden titreme yaşanıyor.ekran kartı hd4770
  • donanimhaber.com icin cok önemli bir gelisme, bütün sayfanin sagini solunu hatali hazirlanmis flash reklamlarla doldurdugu icin sayfayi ziyaret edenlerin bilgisayarlarina update ten sonra hafiften bi rahatlama gelecektir
  • işlemci kullanımı nasıl iyice düşürmüşler mi?
  • Bunlar Silverlight'ın ayak sesleri :)
  • Dün güncelledim. Ama yine de FlashBlock olmadan rahat hissedemiyorum kendimi.
  • Itouch ve Iphone sürümü çıkacak mı acaba Flash Player'ın?Bir aralar kullanıcılar Apple'a baskı yapıyordu Adobe ile anlaşması için ama son durum ne oldu bilmiyorum.

Son durumdan haberdar olan var mı?
  • 8 tane RC si çıktı en sonunda final yaptılar bende biraz önce yükledim. Hayırlı olsun Unutmadan indirecekler bunun hem explorer için olanı hemde non-explorer olanı var(opera vs içn) 2sinide indirip yükleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 11 Haziran 2010; 21:07:32 >
  • 10,1 yüklü olmasına rağmen bazı sitelerde yüklü değil diye uyarı çıkıyor. 10,0,45 yükle diyor. :)

Beta zamanında da böyleydi. Betadan kaynaklanıyor sanmıştım. Meğer öyle değilmiş.
  • Valla ben de çok işe yaradı..Siteler daha bir hızlı ve takılmadan ışık hızıyla açılıyor..Bu sürüm baya iyimiş.

Ayrıca görünmeyen bazı
  • yükledik umarım daha iyi olur...

haber için teşekkürler..
  • kurdum.uygulama hızlanmış.
  • Evet gerçekten işe yaradı sitelerin açılışı hızlandı...
  • html 5 bi gelişse o zaman görecek flash gününü arkadaşlar youtube'un html 5 beta sayfası var girin bir bakın nasıl bir performans veriyor
  • sanki hatalı gibi sürüm,videolar donuyor bazen önceden böyle sorun yaşamamıştım
  • Gözle görülür hızlanma var. Apple diretiyor destek vermemekte ama sonuç ne olacak çok merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.