Şimdi Ara

Apple iPad video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
52.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu incelememizde Apple'ın 59 günde 2 milyon'dan fazla satan tablet bilgisayarı iPad'i ekranlarınıza getiriyoruz. iPad video incelememiz ardından aklınızda hiç soru işareti kalmayacak.

• Bunu bekliyordum.
  • inceleme için teşekkürler
  • Bu arada Mesut Abi kelleşmeye başlamışsın :)
  • Herkese selamlar.Benim iki sorum olacak:
    1-Apple İpad ne zaman Türkiye'ye gelir ya da gelecekmi :D ?
    2-Ortalama olarak hangi fiyatla gelir
  • Süper inceleme. iPad 'de bir o kadar süper .
  • Gidip bizde deneyebilirmiyiz.
  • güzel olmuş. teşekkürler. safari biraz daha tanıtılsaymış iyi olurmuş. fiyat uçk olmazsa almayı düşünüyorum.
  • harika bir cihaz, inceleme de çok başarılı olmui teşekkürler, fiyatı biraz daha makul seviyelere indiğinde mutlaka alacağım
  • inceleme ve cihaz mukkemmel ama aklıma 1 soru yattı
    ipoddaki gibi parmak ızı ve cızıkler ler bu cihazdada olusuyormu o arka kısımda ?
  • Gerçekten güzel bir inceleme olmuş...Yurt dışında bir çok kişisel kullanıcı bile ürünleri inceleyip bu videoları paylaşıyorlar. Bizde de bu alışkanlık olsa iyi olur. Tabi ürünlerin bize gelene kadar baya zaman geçmesi bir dezavantaj.
  • Mükkemmel inceleme, ingilizce alt yazı olsa yabancılar da izleyebilir aslında, ayrıca kutu açma videoları da bekliyoruz iyi çalışmalar
  • Teşekkürler bi bakalım.
  • not defterine de Merhana ben Mesut çevik yazıyor.

şimdi izledim: İnceleme muhteşem olmuş gerçekten.Anlatım ve diyaloglar bile süper olmuş.

Alete gelirse k gerçekten bir devrim niteliğinde Flash olayının da satış politikasıolarak düşünüyorum..ama o da ilerde çözüleektir elbet..

Üniversiteden sonra inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Echoes -- 10 Haziran 2010; 22:43:23 >
  • Al beni diyor yok boyle bir dokunmatik.Ozellikle fotograf ve kitaplardaki islevsellik ile klavyesine asik oldum
  • Mesut Bey Çok güzel bir inceleme olmuş Teşekkürler. İpad gerçekten çok başarılı fakat taşınabilir konsollar ile bir tutmak pek doğru olmaz bir PSP'nin bir Nintendo DS'in verdiği tadı veremez ben böyle düşünüyorum mesela düşünsenize bir dövüş oyunu oynuyorsunuz ve rakibinize komboları sıralayacaksınız o tuşlara basarak hissederek oynamak başka dokunmatik düz bir yüzeye parmaklarınız ile dokunmak gerçekten çok basit kaçıyor ve birşeylerin eksikliğini hissettiriyor bu yüzden 4ever el konsolları diyorum ;)
  • @Ultr@k@plan

Cihazin arkasindaki apple logosu dahil govde cizilmeye dayanikli. Ilk nesil iphonelar ile ayni metaryelden imal edilmis ve apple logosu siyah renkte, boylece masaya koyup calistiginizda dahi bir sey olmuyor. Tabi ben eksta bir koruyucu aldim orasi ayri :) koruyucunun da mini bir incelemesini ileriki bir zamanda paylasacagim.

Sevgiler,
    Mesut Cevik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

@Ultr@k@plan

Cihazin arkasindaki apple logosu dahil govde cizilmeye dayanikli. Ilk nesil iphonelar ile ayni metaryelden imal edilmis ve apple logosu siyah renkte, boylece masaya koyup calistiginizda dahi bir sey olmuyor. Tabi ben eksta bir koruyucu aldim orasi ayri :) koruyucunun da mini bir incelemesini ileriki bir zamanda paylasacagim.

Sevgiler,
    Mesut Cevik

hocam yeri gelmişken bu Apple dokunmatik ürünlerinde bu dokunmatiği ne ile sağlıyor? basınç olmadığı kesin..Elektrikle alakalı bir olay mı? çok merak ediyorum bunu
  • Güzel inceleme yazışmalar felan çok komige gitti
  • Ne zaman Türkiye'de satılmaya başlayacak acaba? Ben 64 GB'lık 3G'li modelini bekliyorum. Çok beklemem umarım :(
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.