Şimdi Ara

Point of View, GeForce GTX 400 serisi ekran kartlarıyla Ubisoft oyunlarını ücretsiz veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sadece Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan Hollanda merkezli donanım üreticisi Point of View, dünyaca ünlü oyun stüdyosu Ubisoft ile yeni bir iş birliğine imza atıyor. Yapılan açıklamaya göre Point of View, GeForce GTX 400 serisi ekran kartlarıyla birlikte kullanıcılara Prince of Persia: The Forgotten Sands ve Tom Clancy's Splinter Cell Conviction oyunları için kupon vercek ve yönergelerini takip eden kullanııclar, bahsi geçen oyunara ücretsiz olarak sahip olma hakkı elde edecek.

Point of View'in GeForce GTX 465, GeForce GTX 470 ve GeForce GTX 480 modellerini alan kullanıcılar, yukarıda adı geçen ve her ikisi de henüz taze olan oyunlara ücretsiz sahip olma fırsatı da yakalayacaklar.

• Güzel bir haber,açıkçası bu markayı pek duymamıştım fakat bu hediye ile satışları yükselir ve uzun bir süre duyarız gibime geliyor.

Başlığı bir kontrol et erdi hocam
  • çok çevreci görünümü var kartların
  • pov ve pny'ın ilk seri gtx465leri 10 bellek çipli, 465 biosu yüklenmiş 470ler.. aldığınız 465lere 470 biosu çektiğinizde 470lerden bir farkı olmayacaktır.. diğer markalarda durum böyle değil..
  • Evet haklı. POV almak çok mantıklı GTX 465 alınacaksa. Unlock edilebilen sayılı 465 kartı onlar satıyor.
  • Başka hangi markalarda var acaba 10 bellek çipi asus ta da vardı

Gerçi kartı 470 bile yapsa genede fiyat halen dezavantaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

pov ve pny'ın ilk seri gtx465leri 10 bellek çipli, 465 biosu yüklenmiş 470ler.. aldığınız 465lere 470 biosu çektiğinizde 470lerden bir farkı olmayacaktır.. diğer markalarda durum böyle değil..

Türkiyede satılsa bios mios ayarlarız ama tutturmuslar bi asus,gigabyte,zotac gidiyor.
  • türkiye' de pov ekran kartı satılmadığını nerden duydunuz ?
    http://www.penta.com.tr/channels/1.asp?id=2187
  • Bu oyunlara sahip olma hakkı vermesinler.

Direkt oyunları versinler
  • la zotac aldık bize bişey vermediler :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

türkiye' de pov ekran kartı satılmadığını nerden duydunuz ?

Ben orda GTX 465,470 yada 480 göremedim!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: t3

quote:

Orijinalden alıntı: acbold

türkiye' de pov ekran kartı satılmadığını nerden duydunuz ?

Ben orda GTX 465,470 yada 480 göremedim!!

Takip et girer.POV daha piyasaya sürmedi kartlarını. sürmüşsede yeni sürmüştür. yabancı sitelerdede yok şuan pov 'un dx 11 nvidia ları !!!!
  • pov akrankartnı bir kaç defa görmüştüm..hemen hemen her ekrankartı markası ürününü kalitelii yapıyor ban göre ucuz f/p ::))
  • POV bence gelecekte EVGA ve XFX'in geldiği noktaya gelebilecek kalitete bir marka bende bir POV kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim ne Zotac ne Asus nede Gigabyte kalite konusunda POV'u geçemez çok sağlam kartlar üreten bir firma vede kaliteli bileşenler kullanmaktan çekinmeyen bir firma mütlaka araştırın derim.
  • Ubisoft DRM diye direttigine gore isabetli bir karar olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laserion

POV bence gelecekte EVGA ve XFX'in geldiği noktaya gelebilecek kalitete bir marka bende bir POV kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim ne Zotac ne Asus nede Gigabyte kalite konusunda POV'u geçemez çok sağlam kartlar üreten bir firma vede kaliteli bileşenler kullanmaktan çekinmeyen bir firma mütlaka araştırın derim.

Zotac , Asus , Gigabyte neysede , XFX , EVGA gibi markaların yerini alması zor. Biz türkiye de EVGA kart göremiyoruz doğru düzgün.ondan fazla anlayamıyoruz. EVGA nın kalitesini. Zaten ülkemiz bi garip.
  • aynen ülkemiz bir garip :)) insanlar bazen kaliteli ürünleri söndüre biliyor ..örn sonyercson satım az olunca adamlar disbiritörü çektiler:))) sizcee
  • quote:

Orijinalden alıntı: vidoko

aynen ülkemiz bir garip :)) insanlar bazen kaliteli ürünleri söndüre biliyor ..örn sonyercson satım az olunca adamlar disbiritörü çektiler:))) sizcee

evga nın ülkemize girmesine.asus , gigabyte , msi gibi firmalar engel oluyor gibi geliyor bana.ülkemizde en çok satılan anakartlar biostar var tabi birde ama genelde amd olduğunu için onu saymıyorum. evga gibi markaları ülkemize getirmeye cesaret edicek çok az kuruluş var.ve bunlar da zaten asus , gigabyte , msi üzerinden çalışıyorlar.bi anlaşma var gibi geliyor bana.evga anakartları türkiyemizde yoksa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.