Şimdi Ara

Teknika'nın sistemini sonunda dinledim!!! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
21
Favori
56.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknika
    Forumdan benimle ters düşen ön yargılı bazı arkadaşlar da defalarca yaptığım davete rağmen dinletiye hiç gelmediler. Onlar direkt internet arkasına gizlenerek karşıt sabit fikirli görüşlerini devam ettirmeyi tercih ediyorlar. Belki de dinletiye gelerek ön yargılı olmanın ne kadar hatalı bir davranış olduğunu görmekten ve mahcup olmaktan çekiniyorlardır. Kim bilir? Kendileri bilirler. Kdundar bu arada sana sık sık dinletiye gelen Firebird69 komşun da bana dinletiye geldi. Yorumlarını o da yazar buraya heralde.

teknika,

Sanırım bu mesajı yazdığınız kişilerden biri de benim, değilsem bu mesajımı yok sayabilirsiniz.

Nedense bütün konuları birbirine karıştırmak gibi bir adetiniz var. Önce konuları bir ayıralım, sonra cevap vereyim. Ters düşülen nokta sadece ve sadece ilk konu...

İlk konu, sizin teknik ve doğru olduğunu sanarak foruma yazdığınız herhangi bir dayanağı olmayan yanlış veya hurafe bilgiler. Ben bu konu başlığı haricinde herhangi bir mesajınıza cevap vermedim, buradaki tek amacım da forumdaşların yanlış bilgilenmemesi. Belki sizin yazdığınız şey yanlış anlaşılıyor veya başka anlamlara gidiyor veya tamamen yanlış, benim itiraz ettiğim ve cevap yazma gereği duyduğum tek nokta burasıdır. Konu sizin şahsınız değil, konu tamamen yanlış bildiğiniz doğrular ve forumdaşlara da öğretmeye çalıştığınız yanlışlar.(nokta)

İkinci konu sisteminiz. Şu ana kadar sizin sisteminiz ile ilgili herhangi olumsuz bir mesaj yazdığımı hatta olumsuzu bırakın mesaj yazdığımı hatırlamıyorum. Sisteminiz ile ilgili ne bir bilgim var, ne ön yargım var ne de merakım. Bunun yanında beni sistemler değil hobinin paylaşım kısımları, müzikler ve sohbetler daha çok ilgilendiriyor. Yalnız kusura bakmayın ama forumda sergilediğiniz agresif ve herşeyi ben bilirim tarzındaki üsluba sahip herhangi bir hobidaş ile bir araya gelmek gibi bir niyetim yok.

Bu şekilde karşı tarafı suçlayıcı, manasız mesajlar atacağınıza biraz kendinizi sorgulamanızı tavsiye ederim. Sürekli sisteminizi ön plana çıkartan, definitive markasına adeta hastalık deresinde bağımlı tavrınız, sürekli sistemi üzerinden kusura bakmayın sidik yarışına giren davranışlarınız konuları ve olayları bu hale getiriyor.

Şimdi ben sizin evinize dinletiye gelmedim diye forumda yanlış yazdığınız şeylere itiraz etmemem mi gerekiyor? Forumdaşlar hurafelerin peşine mi gitsinler?

Resimlerden kimden bahsettiğinizi anladım, gerçi yazdığınızın ne manası var veya neye yarayacak onu anlamadım ama olsun...

• Pes arkadaş.

Yahu sadece komşun da bana dinletiye geldi yazdım, içinde ne varsa dökmüşsün.

Belki de sorun ben de değil sendedir. Hiç böyle düşündün mü? Çünkü komşunda bana dinletiye geldi seni de bekleriz manasında yazılan son derece normal bir söze verdiğin tepki hiç normal değil. Sana normalini söyleyeyim. Aaa öyle mi? Memnun oldum. Umarım güzel bir dinleti olmuştur. Benim fırsatım yoktu gelemedim. iyi eğlenceler size. Gibi bir mesaj olabilir yazacaksan eğer göstereceğin tepki. Bunu bir düşün.

Forumlarda yazdığım her şeyin dayanağını buraya gelsen görebilir ve duyabilirsin. Sistemi tabi ki ön plana çıkaracağım. Zaten amaç bu. Burada bir çalışma var ve bu çalışmanın sonucunu da reel olarak en iyi buraya insanlar gelerek görecek ve duyacaklar ve vardığı sonuçları burada paylaşacaklar. Zaman içerisinde pek çok kişi geldi dinletiye ve bu dinletilerden olumlu olumsuz bir çok kişi bazı sonuçlara ulaştı.

Burada bir iddia var ve bu iddianın en iyi ispat şekli de insanların bu iddiaların ne derece gerçek olup olmadığını anlayabilmesi için gelip dinleti ve yakinen inceleme yapması kıyaslama yapmasıdır. Bundan daha doğal ne olabilir?

• Önemli bir dip not!

Hurafe konusunda haklısın Kdundar. Çünkü forumlarda yazdığın muhteşem teknik detaylar içeren yazılarınla kullandığın sistemlerden aldığın performansın tamamen ters orantılı ve hayal kırıklığı yaratıcı olduğu yönünde güçlü duyumlar aldım.

İnsan ulu orta bir şeyler paylaşıyorsa ki bu hangi konuda olursa olsun geçerli. En azından bunu kendi sistemlerinde de yansıtabilmeli. Bu kadar teknik ve analitik yazılar paylaşan birinden insan bunu bekler ama maalesef ters orantılı olduğu söyleniyor. Bu durumda hurafe hangisi oluyor acaba? Merak ettim!

Ben en azından yazdıklarımı savunduğum şeyleri bizzat uyguluyorum.
  • Ben komşunuz bana geldiye cevaben yazmadım, yazdığınız yazının üstünü okuyun... Cevabım oraya.

İddia nedir? Gizli peformans arttırıcı detaylar mı?

bu gizli detay şöyle bir şey mi? Center hoparlörün üzerine blu-ray player koyup üzerine Harmonik Stabilizatör koymak mı? İnsanın yazdığı ile yaptığı bu kadar mı çelişir.
  • Forumda Tufan abinin (Teknika) Def. topiğini takip etmekteydim ve seneler sonunda kendisi ve sistemi ile tanışmak nasip oldu.Öncelikle nazik daveti ve misafir perverliği için kendisine teşekkür ediyorum.

Genel olarak sistemden bahsetmek gerekirse senelerin bilgi birikimi ile bir araya getirilmiş olan bu sistemin birbirleri ile uyumunun üst düzeyde olduğunu belirtmek isterim.Açıkçası sinema kısmında söylenecek pekte bir sey yok diğer arkadaşlarında belirttiği gerçektende fazlasıyla görevlerini yerine getiriyorlar.Özellikle cüsseli yapıları ve sinemadaki performansları ile BP7001Sc'lere hayran kalmamak mümkün değil,dataylar ve sahne muhteşemdi.Aslında beni asıl şaşırtan sistemin stereo performansıydı; AVR ile oluşturulmuş bu sistemin bu kadar dengeli ve iyi çalacağını açıkçası pek beklemiyordum Tabi bunda AVR haricinde kablolama ve diğer kompanantlerde kesinlikle sistemi bir tık daha yukarı taşıyor.

Son olarak tabiki bu işlerin sonu yok iyinin her zaman daha iyisi olacaktır ama bu yıllanmış şarap gibi sistem gerçekten fiyat performans canavarı

• quote:

Orijinalden alıntı: sector8376

Forumda Tufan abinin (Teknika) Def. topiğini takip etmekteydim ve seneler sonunda kendisi ve sistemi ile tanışmak nasip oldu.Öncelikle nazik daveti ve misafir perverliği için kendisine teşekkür ediyorum.

Genel olarak sistemden bahsetmek gerekirse senelerin bilgi birikimi ile bir araya getirilmiş olan bu sistemin birbirleri ile uyumunun üst düzeyde olduğunu belirtmek isterim.Açıkçası sinema kısmında söylenecek pekte bir sey yok diğer arkadaşlarında belirttiği gerçektende fazlasıyla görevlerini yerine getiriyorlar.Özellikle cüsseli yapıları ve sinemadaki performansları ile BP7001Sc'lere hayran kalmamak mümkün değil,dataylar ve sahne muhteşemdi.Aslında beni asıl şaşırtan sistemin stereo performansıydı; AVR ile oluşturulmuş bu sistemin bu kadar dengeli ve iyi çalacağını açıkçası pek beklemiyordum Tabi bunda AVR haricinde kablolama ve diğer kompanantlerde kesinlikle sistemi bir tık daha yukarı taşıyor.

Son olarak tabiki bu işlerin sonu yok iyinin her zaman daha iyisi olacaktır ama bu yıllanmış şarap gibi sistem gerçekten fiyat performans canavarı

Teşekkür ederim sector8376.

Ben de tanıştığımıza çok memnun oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kdundar

Ben komşunuz bana geldiye cevaben yazmadım, yazdığınız yazının üstünü okuyun... Cevabım oraya.

bu gizli detay şöyle bir şey mi? Center hoparlörün üzerine blu-ray player koyup üzerine Harmonik Stabilizatör koymak mı? İnsanın yazdığı ile yaptığı bu kadar mı çelişir.

Her zaman ki gibi yine ön yargılarınla yaklaşıyorsun.

Bir kere senin yaklaşımın ters. İyi niyetli olsan, dünden beri elli kere girip girip okuduğun bu topic'te insanlar toplanıp dinleti yapmışlar buraya da foto ve yazı paylaşmışlar, iki kelime bir kelam eder insan. Önce bu tavrını bir aş. Sonra gerisi gelir. Ben seni tüm bu tavrına rağmen severim bilesin.

Center'la Player'in arasında antirezonans tabaka ve ayakların altında da içi gres yağlı pikap ayakları var. Gizli detay o. Aynı şekilde Center'in altında da var.
    Harmonic stabilizatör de zaten üstte görünüyor. Sen sadece onu görüyorsun. Ama emin ol, aralarında hiç bir şey olmasa da hatta üstünde elma armut bile olsa yine de iyi çalıyor bilesin. Dinletiye gelenler zaten en çok da ona şaşırdılar.

• kdundar kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;

Sizide forumdan oldukça uzun zamandır takip etmekteyim, foruma vermiş olduğunuz değerli teknik bilgileriniz ve araştırmalarınızı zevkle okuyorum ama size bi konuda katılmıyorum.Bence siz teknik detaylara biraz fazla takılıyorsunuz; tabiki bunlarda çok önemli ama bana göre işin aslı pratikte durumun nasıl olduğudur.Keşke sistemi dinleyebilseydiniz belki bazı konularda fikriniz değişebilirdi diye düşünüyorum.
  • quote:

Önemli bir dip not!

Hurafe konusunda haklısın Kdundar. Çünkü forumlarda yazdığın muhteşem teknik detaylar içeren yazılarınla kullandığın sistemlerden aldığın performansın tamamen ters orantılı ve hayal kırıklığı yaratıcı olduğu yönünde güçlü duyumlar aldım.

İnsan ulu orta bir şeyler paylaşıyorsa ki bu hangi konuda olursa olsun geçerli. En azından bunu kendi sistemlerinde de yansıtabilmeli. Bu kadar teknik ve analitik yazılar paylaşan birinden insan bunu bekler ama maalesef ters orantılı olduğu söyleniyor. Bu durumda hurafe hangisi oluyor acaba? Merak ettim!

Yazdığım noktalar bilimsel gerçeklere dayanan bilgiler, kafadan sallama veya kulaktan dolma yalan/yanlış bilgiler değil, ben buraya birşey yazmadan önce forumdaşlara yanlış birşey yazmamak için bilsem de tekrar araştırıyorum. İlave olarak kendi sistemim ile ilgili bir bir iddia bulunmadım, ne iyi çalıyor ne performanslı ne de başka birşey demedim. Hurafe bulunmayan/olmayan bir şeyin varmış gibi gösterilmesidir. Dolayısı ile benim yazdıklarımda hurafe bulunmuyor, ancak sizinkilerde bol miktarda mevcut.

Kimden duyduysanız doğrudur, kendi fikirleridir saygı duyarım. Benim bu konuda herhangi bir takıntım yok, evime misafir olanlara da herhangi bir baskım veya düşünce aşılama gibi bir düşüncemde asla olamaz. Bu konuda neden öyle demişler vs sorgulayacağım bir konu değil. Sistemimin nasıl bir performansı var gayet iyi duyuyor ve ölçüyor/görüyorum. Kimsenin beğenisi buna uymak zorunda değil.

• İşlerimden dolayı gelemedim.
    Güzel bir paylaşım olmuş.Yorumlar güzel,paylaşımlar güzel..
    Definitive! Müspet yada menfi sonuç görüşler ne olursa olsun teknika'nın evini açıp güzel dostlarla paylaşımı takdire şayan.
    Tekrar yeni evin, sistemin hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim.Keyifli dinletiler,sağlıklı işleriniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben diyorum bu defler hileli hoparlorler .stereo dinletide bas olmayan parcalarda dahi her an patlamaya hazir bomba gibi hazirda bekliyor def lerdeki baslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sector8376

Merhabalar;

Sizide forumdan oldukça uzun zamandır takip etmekteyim, foruma vermiş olduğunuz değerli teknik bilgileriniz ve araştırmalarınızı zevkle okuyorum ama size bi konuda katılmıyorum.Bence siz teknik detaylara biraz fazla takılıyorsunuz; tabiki bunlarda çok önemli ama bana göre işin aslı pratikte durumun nasıl olduğudur.Keşke sistemi dinleyebilseydiniz belki bazı konularda fikriniz değişebilirdi diye düşünüyorum.

Sn.sector8376,

Yazdığınız yorumu inanın anlayamadım.
    Eğer ben teknikanın sistemi şu teknik sebeplerden kötü çalıyor deyip dinleti yapmasaydım dediğiniz doğru olurdu.
    Ancak ben şu ana kadar ne teknikanın sistemi ne de bu sistemin herhangi bir teknik eksikliği ile ilgili birşey yazmadım, dolayısı ile bu dinleme pratiği öneriniz bende herhangi bir değişikliğe sebep olamaz çünkü sistem ile ilgili ne bir düşüncem var ne de merakım ne de düzeltilmesi gereken bir detay için öngörüm.
    Farklı bir noktaya dikkat çekmek istemiştiniz?

• quote:

quote:

Önemli bir dip not!

Yazdığım noktalar bilimsel gerçeklere dayanan bilgiler, kafadan sallama veya kulaktan dolma yalan/yanlış bilgiler değil, ben buraya birşey yazmadan önce forumdaşlara yanlış birşey yazmamak için bilsem de tekrar araştırıyorum. İlave olarak kendi sistemim ile ilgili bir bir iddia bulunmadım, ne iyi çalıyor ne performanslı ne de başka birşey demedim. Hurafe bulunmayan/olmayan bir şeyin varmış gibi gösterilmesidir. Dolayısı ile benim yazdıklarımda hurafe bulunmuyor, ancak sizinkilerde bol miktarda mevcut.

Kimden duyduysanız doğrudur, kendi fikirleridir saygı duyarım. Benim bu konuda herhangi bir takıntım yok, evime misafir olanlara da herhangi bir baskım veya düşünce aşılama gibi bir düşüncemde asla olamaz. Bu konuda neden öyle demişler vs sorgulayacağım bir konu değil. Sistemimin nasıl bir performansı var gayet iyi duyuyor ve ölçüyor/görüyorum. Kimsenin beğenisi buna uymak zorunda değil.

Bilimsel gerçeklere göre daha düne kadar yumurta yemek ve tereyağı da zararlıydı. Şimdi yarısı yararlı, yarısı zararlı diyor. Ne oldu? Bilimsel gerçeklere?

Kimden duyduysanız doğrudur. Kendi fikirleridir. Saygı duyarım diyorsunuz. Ama Nedense benim fikir ve görüşlerime saygı duymak zorunuza gidiyor. Eminim 250.000 Dolar harcasam yorumlarınızın şekli bile değişik olurdu. Bu hobi böyle bir hobi. Sizin takıntınızın benimle ilgili olduğunu biliyorum. Çünkü bildiğiniz, okuduğunuz ve alışıla gelmiş tüm doğrulara ters düşen bazı uygulamalarım ve alınan sonuçların başarısı canınızı sıkıyor. Ne de olsa bir Bookshelf kolona 10.000 dolar vermek normal sayılıyor bu hobi de.

Bizim sizinle tartışmalarımız bitmez. Ancak hiç bir zaman kızmıyorum size. Sizi de anlıyorum. Düşüncelerinizi de tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: babiş62

İşlerimden dolayı gelemedim.
    Güzel bir paylaşım olmuş.Yorumlar güzel,paylaşımlar güzel..
    Definitive! Müspet yada menfi sonuç görüşler ne olursa olsun teknika'nın evini açıp güzel dostlarla paylaşımı takdire şayan.
    Tekrar yeni evin, sistemin hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim.Keyifli dinletiler,sağlıklı işleriniz olsun.

Teşekkürler Babiş62.

Sonuç müspet. Müspet. baksana forum beni sevenlerle doldu gene.

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

ben diyorum bu defler hileli hoparlorler .stereo dinletide bas olmayan parcalarda dahi her an patlamaya hazir bomba gibi hazirda bekliyor def lerdeki baslar

Definitive'nin bu özelliğine bayılıyorum zaten. Gerektiğinde devasa bir güç abidesi olan kolonlar, yeri geldiğinde de kuzu gibi sakin çalabiliyorlar.

Sihir konusunda da galiba haklısın. Her dinleti sonrası yorumlarda beni sevenleri coşturuyor forumda.

• quote:

quote:

Ben komşunuz bana geldiye cevaben yazmadım, yazdığınız yazının üstünü okuyun... Cevabım oraya.

Her zaman ki gibi yine ön yargılarınla yaklaşıyorsun.

Bir kere senin yaklaşımın ters. İyi niyetli olsan, dünden beri elli kere girip girip okuduğun bu topic'te insanlar toplanıp dinleti yapmışlar buraya da foto ve yazı paylaşmışlar, iki kelime bir kelam eder insan. Önce bu tavrını bir aş. Sonra gerisi gelir. Ben seni tüm bu tavrına rağmen severim bilesin.

Center'la Player'in arasında antirezonans tabaka ve ayakların altında da içi gres yağlı pikap ayakları var. Gizli detay o. Aynı şekilde Center'in altında da var.
    Harmonic stabilizatör de zaten üstte görünüyor. Sen sadece onu görüyorsun. Ama emin ol, aralarında hiç bir şey olmasa da hatta üstünde elma armut bile olsa yine de iyi çalıyor bilesin. Dinletiye gelenler zaten en çok da ona şaşırdılar.

Bana ithafen Yazdığınız post haricinde bir şeye cevap yazmam sanırım manasız olur.
    Aslında şöyle yazsam belki hoşunuza giderdi, resimlerden bile nasıl bir bas performansı olduğu belli oluyor, videodan sahneyi çok iyi aldıladım, yüz ifadeleri ne kadar detay olduğunu gösteriyor, el hareketleri nasılda dinamik aralığın genişliğini belli ediyor...

• quote:

quote:

quote:

Önemli bir dip not!

Bilimsel gerçeklere göre daha düne kadar yumurta yemek ve tereyağı da zararlıydı. Şimdi yarısı yararlı, yarısı zararlı diyor. Ne oldu? Bilimsel gerçeklere?

Kimden duyduysanız doğrudur. Kendi fikirleridir. Saygı duyarım diyorsunuz. Ama Nedense benim fikir ve görüşlerime saygı duymak zorunuza gidiyor. Eminim 250.000 Dolar harcasam yorumlarınızın şekli bile değişik olurdu. Bu hobi böyle bir hobi. Sizin takıntınızın benimle ilgili olduğunu biliyorum. Çünkü bildiğiniz, okuduğunuz ve alışıla gelmiş tüm doğrulara ters düşen bazı uygulamalarım ve alınan sonuçların başarısı canınızı sıkıyor. Ne de olsa bir Bookshelf kolona 10.000 dolar vermek normal sayılıyor bu hobi de.

Bizim sizinle tartışmalarımız bitmez. Ancak hiç bir zaman kızmıyorum size. Sizi de anlıyorum. Düşüncelerinizi de tahmin ediyorum.

Benim sizinle ne alıp veremediğim olabilir? Bilimsel bir gerçeğe direnmek ancak sizde olur sanırım.
    Bakın konuyu hala özelleştiriyorsunuz, ben genel yazıyorum başkası da yazsa yanlış ise yazarım.

Siz diyorsunuz ki dünya düz, bu düşüncenize saygı beklemek biraz abes oluyor. Ama bence sisteminiz iyi çalmıyor veya iyi bir eşleşme olmamış derseniz bu yorumunuza her zaman saygı duyarım. Yani yoruma saygı duymak normal ama bilimsel bir gerçeği yok sayıp yazılan yoruma saygı duymak bence anormal.

Bu arada sisteminizin ne olduğu ve bedelinin ne olduğu konusu benim ilgi alanıma girmiyor, sizinki değil kimseninki girmiyor, dolayısı ile yorumlarımın sahip olduğunuz şeyler ile bir bağlantısı bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdundar -- 28 Aralık 2014; 13:10:36 >

• Komşunuzda geldi yazısına, cevap yazıp senden nefret ediyorum imajı içeren yazınızdan sonra, dönüp dolaşıp konuyu yine bilimsel gerçeklere kadar dayandıran bu bilim adamlığı serüveninizde size başarılar diliyorum.

Yalnız hemen bir not düşeyim. İlk yazınızda bana dinletiye gelen arkadaşları sanki zoraki olumlu yorum yazıyor gibi bir zan altına sokmuşsunuz. Bir kaç telefon geldi bu konuda. Özellikle de insanları tamamen bağımsız olmaları ve olumlu-olumsuz ne kanaatleri olduysa aynen paylaşmaları konusunda uyarmıştım ve onlarda aynen öyle yaptılar. Ama sizin ilk yazınızda bu konuda yaptığınız yorum arkadaşları bile rahatsız etmiş. Yazacaklardı ben engel oldum. Kimse kimsenin kölesi değil. Kimse kimseye gebe de değil. Lütfen insanları zan altında bırakacak yorumlar yapmayın! Herkes özgür iradesiyle yazıyor yorumlarını zaten.

Bir de yazmadan edemeyeceğim; İğnenin delik çapını bile merak eden siz konu benim sistem ve dinleti mekanı olunca her fırsatta sık sık hiç ilgimi çekmiyor. Merakımı uyandırmıyor. İlgilenmiyorum gibi mesajlar yazıp duruyorsunuz. Ama bir yandan da dün geceden beri 50 kere bu topic'e girip paylaşımları okudunuz. Bu bile ne kadar merak duyduğunuzu ve yazdığınız mesajlar da durumu ne kadar da gurur meselesi yaptığınızı herkesin anlamasına yetiyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknika -- 28 Aralık 2014; 13:27:48 >

• quote:

Komşunuzda geldi yazısına, cevap yazıp senden nefret ediyorum imajı içeren yazınızdan sonra, dönüp dolaşıp konuyu yine bilimsel gerçeklere kadar dayandıran bu bilim adamlığı serüveninizde size başarılar diliyorum.

Yalnız hemen bir not düşeyim. İlk yazınızda bana dinletiye gelen arkadaşları sanki zoraki olumlu yorum yazıyor gibi bir zan altına sokmuşsunuz. Bir kaç telefon geldi bu konuda. Özellikle de insanları tamamen bağımsız olmaları ve olumlu-olumsuz ne kanaatleri olduysa aynen paylaşmaları konusunda uyarmıştım ve onlarda aynen öyle yaptılar. Ama sizin ilk yazınızda bu konuda yaptığınız yorum arkadaşları bile rahatsız etmiş. Yazacaklardı ben engel oldum. Kimse kimsenin kölesi değil. Kimse kimseye gebe de değil. Lütfen insanları zan altında bırakacak yorumlar yapmayın! Herkes özgür iradesiyle yazıyor yorumlarını zaten.

Bir de yazmadan edemeyeceğim; İğnenin delik çapını bile merak eden siz konu benim sisteme ve dinleti mekanı olunca her fırsatta sık sık hiç ilgimi çekmiyor. Merakımı uyandırmıyor. İlgilenmiyorum gibi mesajlar yazıp duruyorsunuz. Dün geceden beri 50 kere bu topic'e girip okudunuz. Bu bile ne kadar merak duyduğunuzu ama ne kadar da gurur meselesi yaptığınızı herkesin anlamasına yetiyor bence.

Ben benim sistemim ile ilgili aldığınız duyumlara istinaden söz konusu cevabı yazdım, hobidaşların kendi düşünceleri pek tabiki olacak bunu değiştirmek veya etkilemek gibi bir amacım olmadığını belirttim. Bu yorumum sizin sisteminizi yorumlayan hobidaşlara nasıl geldi inanın anlamadım. Konu benim sistemimdi.

• Neyse Kdundar. Sohbetine doyum olmuyor. Yalnız artık izin verirsen biz arkadaşlarla bilim dışı sohbetlerimize ve paylaşımlarımıza devam edelim. Takacak başka bir konu bulursan yazarsın gene.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.