Şimdi Ara

nvlddmkm.sys hatası ve sonrası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Hp Pavilion dv 9000 makinam var. Bir süre önce windows updatede ekran kartı ile ilgili bir güncelleştirme yapmıştım, onun üzerine pes 2010a girdiğimde bilgisayar dondu. Reset attım, ekrana görüntü gelmemeye başladı. Ekranda bulanık görüntüler var. Harici monitör bağlayıp güvenli moddan ekran kartını kaldırdım kurdum, farklı driverlar denedim fayda etmedi. Ekran kartını kaldırdığım yada nvidia driverını kurulu olmadığı zamanlarda, harici monitörde bilgisayarda işlem yapabiliyorum. Ancak nvidianın driverlarını kurduğumda tekrar harici ekranda mavi ekran geliyor ve başlıktaki hatayı veriyor. Şuanda 4 bit görüntü ile bilgisayarı çalıştırabiliyorum. Resetten sonra 1-2 defa bilgisayarın kendi ekranına çizikli görüntü gelmişti ancak sonraki resetlerde gelmedi birdaha. Şimdi ne öneriyorsunuz?

• recovery yapın
  • recovery yapamıyorum. f11 dende denedim başlangıç dvdsinden de, "windows is loading files" kısmından sonraki ekranda, restore7.exe başlıklı ve "bellek read/write olamadı" hatası alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan_34

recovery yapamıyorum. f11 dende denedim başlangıç dvdsinden de, "windows is loading files" kısmından sonraki ekranda, restore7.exe başlıklı ve "bellek read/write olamadı" hatası alıyorum

recovery dvd si yapmadınız mı
  • yaptım. başlagıç dvd si derken onu kastetmiştim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.