Şimdi Ara

Mortal Kombat (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
3.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ünlü dövüş oyunu Mortal Kombat üçüncü kez seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Ancak bu film tüm seriden farklı bir yapıya sahip olacak.

http://shiftdelete.net/mortal-kombat-sinemaya-donuyor-21278.html

http://www.imdb.com/title/tt0293429/

• Trailere bakılırsa çok ilginç bir film olacakmış gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 27 Kasım 2011; 14:29:02 >
  • Duyduğum habere göre bu kısa bir filmmiş. Bi yönetmen tarafından çekilmiş ve Warner Bros'a götürmüş. Eğer WB beğenirse film çekilecekmiş.
  • Baya etkileyici bir trailer olmuş, filmde bu tempoda olursa çok süper olabilir.
  • Çok çok ilginç bir fragman. Gelsin bakalım.

Birde zenci arkadaş Bone abimiz mi?
  • Süper bir fragman olmuş. MK'nın aslında ilk filmi eğer böyle bir kurgu üzerine kurulu olsaydı çok daha kaliteli olurdu.

Bu filmi WB çekerse ortaya mükemmel bir MK filmi çıkar.
  • The King Of Fighters filmini bekliyorum senelerdir, rezil bir şey olmuş resimlere bakılırsa.. Hiç değilse adam gibi bir MK çekseler de gözümüz gönlünümüz şenlense.
  • O iyi geliyo bu sefer. Yalnız baya bekliycez
  • 2013 geç ama böyle bir şekilde gelecekse bekleriz süper SubZero

anlamadığım şey scorpionu yakalamayı nasıl başarmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karizmatikemmi -- 10 Haziran 2010; 0:57:51 >
  • 7:49 dk'lık fragman koymuşlar filmi baya bitirmişler ama 2013 çok geç nedense montaj işi bu kadar uzun mu sürüyor.Gerçekten eski mortal kombat serisinden farklı ve daha gerçekçi bir film olacağa benziyor.Merakla bekliyorum
  • scorpion ... don " the dragon " wilson ' mıydı, yoksa bana mı öyle geldi ?
  • ilk film fena değilde ikincisi berbat bu nası olcak bakalım
  • Mk olsun çamurdan olsun çooook çoooook çoooooooooooook kötüde olsa izlerim
  • street figter vakası gibi olmasında çamurdan olsun
  • Trailer MK tarzı yapımlardan beklenmeyecek kadar iyi olmuş filmde bu kalitede olursa tadından yenmez
  • Sabırsızlıkla bekliyorum bu filmi,ciddi anlamda Mortal kombat uzun bir aradan sonra tekrar efsane olacak.Karakter seçimleri süper.Chow yun fat ve michael jai white harbi cuk oturmuş.Liu kang için Tony Jaa ismi geçiyormuş ama ne kadar doğru bilemem.Scorpionu oynayan zevat Tekken filminde kazuya yı oynayan kişi.Gel 2013 gel.
  • 16 sene sonra gelecek yani devam filmi hadi hayırlısı
  • Filmin ilk 8 dk.sını vermişler de geri kalanı için 3 yıl çok uzun zaman niye böyle bir tarih vermişler anlamak mümkün değil.1 sene sonra olsa tamamda 2 de değil 3 yıl yuh.Umarım erkene alırlar tarihi. Daha kasvetli bir film olacağa benziyor.Güzel olucak gibi ama daha çok var
  • Güzel olacağa benziyor
  • johnny cage olmuş ona üzüldüm ne kadarda sevmesemde Mortal Kombatın eğlence kaynaklarından biriydi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.