Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.176
Cevap
10
Favori
150.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burda çok uygulama var. http://n9-apps.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Orijinalden alıntı: kalbiselim07

quote:

Orijinalden alıntı: Selahaddin Eyyübi

bende 2.el n9 almayı düşünüyorum

Limangodan alınan ürün sorunsuz. Çok hızlı kargoladılar. Şimdilik tavsiye edebilirim.

Fiyat ne kadar? Linki özelden atabilirsin.

Ben 559 a aldim. Bugun baktim fiyat 629 a yukselmis. Ozelden atmaya gerek var mi? arabulvar.com da satiliyor. Limangoya ait bir site.
    Limangodan bundan once 2 defa alisveris yaptim. Saglam bir site. Belki daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. Arabulvar araci dolayli yoldan sahibinden.com tarzinda, buyuk bir
    ihtimal satilan urun basina ucret aliyor. Detayli bilgileri pm atarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalbiselim07 -- 20 Haziran 2013; 23:05:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Cok tesekkurler. Birsey sormak istiyorum. Nokia 5800 dan N9 a gecis yaptim. N9 icin Picsel Smart Office tarzi bir program mevcut mu?

uygulama olarak yok ancak easy debian ile open office kullanılabiliyor. meegoturkiye'de easy debian kurulum anlatımı mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prime.

quote:

Cok tesekkurler. Birsey sormak istiyorum. Nokia 5800 dan N9 a gecis yaptim. N9 icin Picsel Smart Office tarzi bir program mevcut mu?

uygulama olarak yok ancak easy debian ile open office kullanılabiliyor. meegoturkiye'de easy debian kurulum anlatımı mevcut.

Easy debiani daha sonra kaldirmak mumkun oluyor mu?

• quote:

Easy debiani daha sonra kaldirmak mumkun oluyor mu?

kaldırabilirsiniz.
  • fiyatı 559 yaparsalar direk alıcam sahibinden.com millet kafayı yemiş 800 tl 2.el veren arkadaşlar var :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onderti

fiyatı 559 yaparsalar direk alıcam sahibinden.com millet kafayı yemiş 800 tl 2.el veren arkadaşlar var :))

evet bende biraz baktımda fiyatlar uçuk.daha uygun fiyatlı arıyorum.400-450 lira arası.
  • N9 aldım 400 liraya.
  • quote:

N9 aldım 400 liraya.

2. el olarakmı aldınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onderti

quote:

N9 aldım 400 liraya.

2. el olarakmı aldınız.

Evet

• Artık rahatlamışsındır , hevesin yakında geçer : ) Telefon çıktığından beri n9 n9 deyip duruyordun ama belkide forumda en son sahip olanlardansın : )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

N9 aldım 400 liraya.

ciddimisin...:)

renk hafıza.?

kardeşim benim..yine seni gaza getirdim...:)

hayırlı olsun çok sevindim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Artık rahatlamışsındır , hevesin yakında geçer : ) Telefon çıktığından beri n9 n9 deyip duruyordun ama belkide forumda en son sahip olanlardansın : )

Fenaa
  • N9 maceram kötü bitti. Üzerine bir de 100 lira zarara girdim. Neyse haram olsun. Siz siz olun fazla ucuza satılan cihazları almayın. Atalarımız bir kez daha haklı çıktı. Ucuz etin yahnisi yavan olurmuş. Bi cihaz değerinin çok altında satılıyorsa mutlaka o cihazda bi kıllık vardır yani, buna emin olun. Ama o an 400'ü duyunca bi an aklım gitti. Dedim bu fiyata bu cihaz kaçmaz. Cihazın faturası yoktu, şarj yeri kapağı kırıktı ve yanında sadece şarj aleti verdiler. Neyse amacım zaten o cihazın aparatları değildi, kendisiydi. O yüzden faturasıydı aparatıydı diye aldırış etmedim, sineye çektim. Evde açtım cihaz tüm ihtişamıyla karşımdaydı. Her şeyi düzgündü çalışmasında bir sıkıntı yoktu. O multitasking gücü inanılmazdı ve kesinlikle 808 ile kıyaslanmayacak derecedeydi. Normal kullanımda sürekli multitasking yapan biri olarak bunu hissetmek mükemmeldi. Multitasking ekranında uygulamaların hareketlerini canlı olarak görmek inanılmazdı. 808'de bildiğiniz üzere multitasking yapılmasına rağmen multitasking ekranında canlı olarak uygulamaların hareketlerini göremiyorduk. Ekran görüntüsü olarak donmuş bir vaziyette duruyordu. N9 bu özelliğiyle bambaşka. Ayrıca N9 ile 808'i kulaklık olarak kıyasladım. Kullandığım kulaklık Audio Technica ATH-CKS90. Bu kulaklığı bilen bilir. Creative EP-630, Sennheiser CX-200/300 gibi kulaklıklardan çok çok daha iyi kalitede ses sunan bir kulaklık. Şunu söyleyebilirim ki, kulaklık performansında N9 808'i resmen ezdi geçti. Ses kalitesi ve yüksekliği 808 ile kıyaslanmayacak derecede iyi. 808'i tekrar dinlediğimde o kadar cılız geldi ki anlatamam. N9 kulaklık performansı konusunda gerçekten bir harika. Ama hoparlörde de rakibine göre bir o kadar zayıd. Neyse.. Zaten anlatmaya gerek yok. Bilen biliyor. Harmattan; hız, stabilite ve özgürlüğün tek bir cihazda harmanlanmış haliydi. Neyse, şarj bitince sıkıntı da orada başladı. Kırık olmasına aldırış etmemiştim ama şarj ederken sorun da baş gösterdi. Şarj sırasında sürekli olarak bağlantı gidip geliyordu. Telefonu şarj olurken kullanamadım. Şarj olduktan sonra gidip uzman bir arkadaşa gösterdim ve şarj kısmındaki parçanın değişmesi gerektiğini söyledi. Bunu duyunca tepem attı. O kadar eksiklikten sonra bir de arızaya tahammül edemedim. Sabah olur olmaz geri verdim cihazı. 400 liraya aldığım cihazı 300 liraya aldılar ve bir günde 100 lirayı çöpe atmış gibi oldum. Siz siz olun değerinin altında olan bir cihazı alırken dikkat edin. Mutlaka bir kıllık vardır.

Neyse daha bu ilkiydi. Daha bitmedi. To be contiuned..

@hunkar1 @FRAPS

• quote:

N9 maceram kötü bitti. Üzerine bir de 100 lira zarara girdim. Neyse haram olsun. Siz siz olun fazla ucuza satılan cihazları almayın. Atalarımız bir kez daha haklı çıktı. Ucuz etin yahnisi yavan olurmuş. Bi cihaz değerinin çok altında satılıyorsa mutlaka o cihazda bi kıllık vardır yani, buna emin olun. Ama o an 400'ü duyunca bi an aklım gitti. Dedim bu fiyata bu cihaz kaçmaz. Cihazın faturası yoktu, şarj yeri kapağı kırıktı ve yanında sadece şarj aleti verdiler. Neyse amacım zaten o cihazın aparatları değildi, kendisiydi. O yüzden faturasıydı aparatıydı diye aldırış etmedim, sineye çektim. Evde açtım cihaz tüm ihtişamıyla karşımdaydı. Her şeyi düzgündü çalışmasında bir sıkıntı yoktu. O multitasking gücü inanılmazdı ve kesinlikle 808 ile kıyaslanmayacak derecedeydi. Normal kullanımda sürekli multitasking yapan biri olarak bunu hissetmek mükemmeldi. Multitasking ekranında uygulamaların hareketlerini canlı olarak görmek inanılmazdı. 808'de bildiğiniz üzere multitasking yapılmasına rağmen multitasking ekranında canlı olarak uygulamaların hareketlerini göremiyorduk. Ekran görüntüsü olarak donmuş bir vaziyette duruyordu. N9 bu özelliğiyle bambaşka. Ayrıca N9 ile 808'i kulaklık olarak kıyasladım. Kullandığım kulaklık Audio Technica ATH-CKS90. Bu kulaklığı bilen bilir. Creative EP-630, Sennheiser CX-200/300 gibi kulaklıklardan çok çok daha iyi kalitede ses sunan bir kulaklık. Şunu söyleyebilirim ki, kulaklık performansında N9 808'i resmen ezdi geçti. Ses kalitesi ve yüksekliği 808 ile kıyaslanmayacak derecede iyi. 808'i tekrar dinlediğimde o kadar cılız geldi ki anlatamam. N9 kulaklık performansı konusunda gerçekten bir harika. Ama hoparlörde de rakibine göre bir o kadar zayıd. Neyse.. Zaten anlatmaya gerek yok. Bilen biliyor. Harmattan; hız, stabilite ve özgürlüğün tek bir cihazda harmanlanmış haliydi. Neyse, şarj bitince sıkıntı da orada başladı. Kırık olmasına aldırış etmemiştim ama şarj ederken sorun da baş gösterdi. Şarj sırasında sürekli olarak bağlantı gidip geliyordu. Telefonu şarj olurken kullanamadım. Şarj olduktan sonra gidip uzman bir arkadaşa gösterdim ve şarj kısmındaki parçanın değişmesi gerektiğini söyledi. Bunu duyunca tepem attı. O kadar eksiklikten sonra bir de arızaya tahammül edemedim. Sabah olur olmaz geri verdim cihazı. 400 liraya aldığım cihazı 300 liraya aldılar ve bir günde 100 lirayı çöpe atmış gibi oldum. Siz siz olun değerinin altında olan bir cihazı alırken dikkat edin. Mutlaka bir kıllık vardır.

@hunkar1 @FRAPS

Çok geçmiş olsun keşke tam deneseydiniz cihazı alırken olan olmuş artık karşı taraf niye böylem bişey anlamadım telefoncu galiba hepsi böyle

• bu hiç hoş olmamış..gerçekten üzüldüm..alırken deneysen diyeceğim ama.bu cihaz şarj konusunda hassas..farklı sorunlar olabiliyor..bu 2.el.işi biraz da şans be sugar...aldığın yer de insafsızmış hemen ertesi gün 100 tl de zarar ettirilmez...devamında ne oldu daha?

• quote:

N9 maceram kötü bitti. Üzerine bir de 100 lira zarara girdim. Neyse haram olsun. Siz siz olun fazla ucuza satılan cihazları almayın. Atalarımız bir kez daha haklı çıktı. Ucuz etin yahnisi yavan olurmuş. Bi cihaz değerinin çok altında satılıyorsa mutlaka o cihazda bi kıllık vardır yani, buna emin olun. Ama o an 400'ü duyunca bi an aklım gitti. Dedim bu fiyata bu cihaz kaçmaz. Cihazın faturası yoktu, şarj yeri kapağı kırıktı ve yanında sadece şarj aleti verdiler. Neyse amacım zaten o cihazın aparatları değildi, kendisiydi. O yüzden faturasıydı aparatıydı diye aldırış etmedim, sineye çektim. Evde açtım cihaz tüm ihtişamıyla karşımdaydı. Her şeyi düzgündü çalışmasında bir sıkıntı yoktu. O multitasking gücü inanılmazdı ve kesinlikle 808 ile kıyaslanmayacak derecedeydi. Normal kullanımda sürekli multitasking yapan biri olarak bunu hissetmek mükemmeldi. Multitasking ekranında uygulamaların hareketlerini canlı olarak görmek inanılmazdı. 808'de bildiğiniz üzere multitasking yapılmasına rağmen multitasking ekranında canlı olarak uygulamaların hareketlerini göremiyorduk. Ekran görüntüsü olarak donmuş bir vaziyette duruyordu. N9 bu özelliğiyle bambaşka. Ayrıca N9 ile 808'i kulaklık olarak kıyasladım. Kullandığım kulaklık Audio Technica ATH-CKS90. Bu kulaklığı bilen bilir. Creative EP-630, Sennheiser CX-200/300 gibi kulaklıklardan çok çok daha iyi kalitede ses sunan bir kulaklık. Şunu söyleyebilirim ki, kulaklık performansında N9 808'i resmen ezdi geçti. Ses kalitesi ve yüksekliği 808 ile kıyaslanmayacak derecede iyi. 808'i tekrar dinlediğimde o kadar cılız geldi ki anlatamam. N9 kulaklık performansı konusunda gerçekten bir harika. Ama hoparlörde de rakibine göre bir o kadar zayıd. Neyse.. Zaten anlatmaya gerek yok. Bilen biliyor. Harmattan; hız, stabilite ve özgürlüğün tek bir cihazda harmanlanmış haliydi. Neyse, şarj bitince sıkıntı da orada başladı. Kırık olmasına aldırış etmemiştim ama şarj ederken sorun da baş gösterdi. Şarj sırasında sürekli olarak bağlantı gidip geliyordu. Telefonu şarj olurken kullanamadım. Şarj olduktan sonra gidip uzman bir arkadaşa gösterdim ve şarj kısmındaki parçanın değişmesi gerektiğini söyledi. Bunu duyunca tepem attı. O kadar eksiklikten sonra bir de arızaya tahammül edemedim. Sabah olur olmaz geri verdim cihazı. 400 liraya aldığım cihazı 300 liraya aldılar ve bir günde 100 lirayı çöpe atmış gibi oldum. Siz siz olun değerinin altında olan bir cihazı alırken dikkat edin. Mutlaka bir kıllık vardır.

@hunkar1 @FRAPS

Dostum şarj aletin orjinal miydi? Şarj aletleriyle ilgili yazdığım şeyi okudun mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Selahaddin Eyyübi

bende 2.el n9 almayı düşünüyorum

temiz bulursan makul bişe iyi
  • quote:

Nokia N9 kullanıcısı olmama az kaldı. Limangodan 559 TL ye aldım. Almak isteyenlere duyurulur. Ama daha elime geçmedi. Umarım sorun yaşamam. Yardımlarınızı bekleyiyorum. Sistem tavsiyelerine açığım

559 lira iyimiş valla nasıl begendinmi bari
  • @Onderti, bazı esnaflar böyle. İnsanda biraz iş ahlâkı olur ama nerde..

@hunkar1, daha önce de 2. el almıştım ama alırken şarj kısmını denemek hiç aklıma gelmemişti. Zaten hiçbirinde de alırken böyle bir sorunla karşılaşmadım. Dediğin gibi şans işi. Sıfır cihazlarda bile sorun çıkıyorken 2. elde çıkması çok normal. Devamında bir şey olmadı. Paramı aldığım gibi çıktım oradan. Allah'tan diğer telefonu (N86) oradan almamışım. Kardeşime internet sitesinden N86 aldım. O da cuma geliyor.

@Prime., şarj aleti orjinaldi. Hatta kendi cihazımın orjinal şarj aletiyle denedim sonuç aynıydı.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.