Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.177
Cevap
10
Favori
150.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

niye abi doğru işte? düşük olan daha iyi. zaman karşılaştırması o.

Tamam abi ben yükseği daha iyi zannediyordum.
  • son zamnlarda en çok takip ettiğim telefon bu.bazı sitlerde 64gb hafıza olcağı söyleniyorki bu müthişş bir değer.hayırlısı n900 gibi olmasında sonu.
  • yüksek hafızadan ziyade yüksek hız da önemli.
  •  ===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <===

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <===

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 19 Ağustos 2010; 14:35:07 >

• Elidor bu sefer yanılıyor n9 bu değil
  • Daha önceki bir videosu vardı orada Symbian^3 işletim sistemi vardı ama bu görüntülerden işletim sistemini anlamak pek mümkün gözükmüyor.
  • N9 zaten meego olacak ki. yani inşallah
  • Açıkcası N8 kadar yakışıklı değil ki N8'de çok yakışıklı bir cihaz değil.Malzeme kalitesi pek iyi durmuyor sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

N9 zaten meego olacak ki. yani inşallah

inö meegolu olurda alırız yoksa meego cıkana kadar beklemeye devam gibi duruyor
  • herşeyi geçtim nokia halen şu tasarım işine el atmadı.arkadaş iphone neden bu kadar tutuyor, tasarım.sanki kadın milleti uygulama mı yüklüyor,oyunmu oynuyor.sende şu tasarıma biraz özen gösterde bayanlarda seni tercih etsin...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White_Spectre -- 24 Ekim 2015; 19:51:15 >
  • Led flash? N8 e devam. Ayrıca bence de N8 kadar güzel durmuyor.
  • Symbianlı gelecekse beklemeden direk N900 almak lazım. Ama önce iş bulmam lazım tebi :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Led flash? N8 e devam. Ayrıca bence de N8 kadar güzel durmuyor.

aynen klasik kaldı bu telefon
  • symbianlı değil bu tel, meegolu. ancak yıl sonundan önce çıkmaz. boşuna beklemeyin. daha meego os tamamlanmadı.
  • şu qwerty'ye hiçbirzaman ısınamadım.
  • qwerty ile ayak üstü yerlerde mesaj yazılabileceğine inanmıyorum. otobüste filan ayaktayken kimse kullanamaz herhalde.
  • bu cihazı nedense sevmiyorum.. bi kere n8 tasarımı resmen.. klavye tasarımı berbat.. N900 gibisinden direk açılmasını isterdim sürgünün.. nokia bu tasarımda bir cihaz çıkarırsa bence saçmalıktan öteye gitmez.. nokia ya ciddi bi şekilde tasarımcı lazım..

n9 olduğu kesinse MeeGo kullanıcaktır.. çünkü yanlış hatırlamıyorsam Nokia N8 symbian ın kullanıldığı son N Series cihaz olucaktı..
  • bence klavye olması daha iyi. ayakta da gayet rahat yazılır merak etmeyin, hatta sanal klavyeden daha iyi yazılıyor. sürgünün böyle çapraz açılması da görüş açısı için daha iyidir.
  • nokia n8 daha şekil duruyor :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.